Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 03:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Urimet e lojtarëve shqiptarë për Pavarsinë e Kosovës
Urimet e lojtarëve shqiptarë për Pavarsinë e Kosovës
GazetaTema - 17-Feb-2017 19:07
Me rastin e 9-vjetorit të pavarsisë së Kosovës, urimet për këtë festë nuk kanë ardhur vetëm nga politika por edhe nga sporti. Të shumtë janë futbollistët e njohur shqiptarë që nëpërmjet rrjeteve sociale kanë uruar ...
Veliaj uron 9- vjetorin e Pavarësisë së Kosovës: Me dashuri nga Tirana
BalkanWeb - 17-Feb-2017 13:25
TIRANA- Edhe kreu i bashkisë së Tiranës, ashtu si të gjithë politikanët e vendit, ka uruar Pavarësinë e Kosovës. Erion Veliaj ka uruar Pavarësinë e 9 të Kosovës, nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook:’ Gëzuar ...
Veliaj uron 9- vjetorin e Pavarësisë së Kosovës: Me dashuri nga Tirana
Mapo - 17-Feb-2017 16:21
Edhe kreu i bashkisë së Tiranës, ashtu si të gjithë politikanët e vendit, ka uruar Pavarësinë e Kosovës. Erion Veliaj ka uruar Pavarësinë e 9 të Kosovës, nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook:’ Gëzuar ...
Urimi i veçantë i Ambasadës amerikane për 9 vjetorin e pavarësisë së Kosovës (Video)
BalkanWeb - 17-Feb-2017 11:18
KOSOVE -Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë ka uruar qytetarët e Kosovës për 9-vjetorin e pavarësisë përmes një videoje tejet interesante. “Është e qartë se aq më shumë na pëlqen jeta në Kosovë, aq ...
“Me zemër jam në Kosovë”, mesazhi emocional i Granit Xhakës për 9-vjetorin e Pavarësisë
BalkanWeb - 17-Feb-2017 10:36
Superylli shqiptar i futbollit, Granit Xhaka, ka uruar 9-vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Futbollisti i cili luan për Arsenalin dhe mbron ngjyrat e kombëtares së Zvicrës, shpesh herë viziton Kosovën dhe nuk e fsheh ...
FOTO/ Si Etrit Berisha askush nuk e ka uruar Kosovës
Syri - 17-Feb-2017 18:36
Portieri i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës me një foto kur ishte pjesë e Kosovës, të cilën e postoi në llogarinë e tij në Facebook, shkruan Gazeta Express. ...
Milot Rashica uron pavarësinë e Kosovës (Foto)
Telegrafi - 17-Feb-2017 12:45
Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, ka uruar nëntëvjetorin e pavarësisë së shtetit tonë. Futbollisti i Vitesses me anë të llogarisë së tij në Facebok ka uruar adhuruesit e tij tij që janë kryesisht nga ...
FOTO/ Granit Xhaka takon tmerrin e Serbisë në Londër
Syri - 17-Feb-2017 18:23
Përmes një postimi në rrjetet sociale, mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, ka postuat një fotografi ku shihet në prani të këngëtarit, Gold AG, me të cilin po shëtitën rrugëve të Londrës. “Një shëtitje në ...
Ambasada gjermane uron n gjuhn shqipe pr pavarsin e Kosovs
Bota Sot - 17-Feb-2017 18:09
Edhe Ambasada gjermane në Kosovë, ka uruar qytetarët e Kosovës me rastin e nëntë vjetorit të pavarësisë. Stafi i ambasadës fillimisht në gjuhën gjermane, e më pastaj të gjithë njëzëri në gjuhen shqipe kanë uruar Kosovën ...
FOTO/ Xherdan Shaqiri urim të veçantë Kosovës për 9-vjetorin e Pavarësisë
Syri - 17-Feb-2017 17:33
Shqiptari i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri, ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës me një foto të bukur, të cilën e ka postuar në llogarinë e tij në Facebook. “Urime dita e Pavarësisë Kosovë, vendi ku kam ...
Kryeministri Rama uron Kosovën në ditën e Pavarësisë
VizionPlus - 17-Feb-2017 11:39
Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka uruar nga Prishtina, përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Me rastin e 9-vjetorit, kreu i qeverisë ka postuar një seri fotosh në Facebook dhe urimin “Gëzuar festën e Pavarësisë” ku ...
Xhaka në Londër me mysafir special nga Kosova (FOTO)
InFokusi - 17-Feb-2017 18:23
Granit Xhaka në Ditën e Pavarësisë së Kosovës i ka bërë konak një mysafiri special në Londër. Mesfushori i Arsenalit, ka postuar një fotografi duke u shëtitur rrugëve të Londrës me këngëtarin e njohur, Gold AG, shkruan ...
Sali Berisha uron Kosovën: Gëzuar 9 -Vjetorin e Pavarësisë!
Syri - 17-Feb-2017 15:05
"Sot, qytetarët e Kosovës dhe shqiptarët kudo që janë kremtojnë ditën e tyre të dytë më të madhe të lirisë në histori, pavarësinë e Kosovës, ditën që na bëri ne një komb të lirë." Nga Sali Berisha Sot është dita që të ...
Berisha poston një foto emocionuese për Pavarësi
InFokusi - 17-Feb-2017 17:45
Berisha ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës. Portieri i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës me një foto kur ishte pjesë e Kosovës, të cilën e ...
Urimi shqip i ambasadës gjermane për pavarësinë e Kosovës (Video)
Indeks Online - 17-Feb-2017 17:46
Me rastin e nëntë vjetorit të pavarësisë së Kosovës, ambasada gjermane në Kosovë, ka uruar qytetarët e Kosovës. Fillimisht në gjuhën gjermane, e më pastaj të gjithë njëzëri në gjuhen shqipe kanë uruar Kosovën me rastin ...
Si Etrit Berisha askush nuk e ka uruar Kosovën
TetovaSot - 17-Feb-2017 19:07
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Portieri i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës me një foto kur ishte pjesë e Kosovës, të cilën e postoi në llogarinë e tij në ...
Xhaka pret një mysafir special në Londër për Pavarësi (Foto)
Gazeta Express - 17-Feb-2017 17:57
Përmes një postimi në rrjetet sociale, mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, ka postuat një fotografi ku shihet në prani të këngëtarit, Gold AG, me të cilin po shëtitën rrugëve të Londrës. “Një shëtitje në ...
Granit Xhaka takon tmerrin e Serbisë në Londër
TetovaSot - 17-Feb-2017 18:34
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Përmes një postimi në rrjetet sociale, mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, ka postuat një fotografi ku shihet në prani të këngëtarit, Gold AG, me të cilin po shëtitën rrugëve ...
Berisha poston një foto emocionuese për Pavarësi: U rritsh e mos u plaksh (Foto)
Gazeta Express - 17-Feb-2017 17:33
Berisha ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës Portieri i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës me një foto kur ishte pjesë e Kosovës, të cilën e ...
Urimi i veçantë i Shaqirit për Pavarësi (Foto)
Gazeta Express - 17-Feb-2017 17:27
Shaqiri ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës Anësori shqiptar i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri, ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës me një foto të bukur, të cilën e ka postuar në ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore