Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
U mbajt manifestimi tradicional “Dita e Poezisë Shqipe” në Gostivar
Televizioni Koha - 17-Feb-2017 15:36
Në organizim të Këshillit Rinor dhe me mbështetje financiare të Komunës së Gostivarit, u mbajt manifestimi letrar “Dita e Poezisë Shqipe”, që organizohet me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe ...
Në Gostivar mbahet manifestimi tradicional “Dita e Poezisë Shqipe”(Foto)
Aktuale.MK - 17-Feb-2017 15:31
Në organizim të Këshillit Rinor dhe me mbështetje financiare të Komunës së Gostivarit, u mbajt manifestimi letrar “Dita e Poezisë Shqipe”, që organizohet me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe ...
Ja fituesit e manifestimit letrar “Dita e Poezisë Shqipe” | FOTO
Flaka - 17-Feb-2017 15:18
Në organizim të Këshillit Rinor dhe me mbështetje financiare të Komunës së Gostivarit, u mbajt manifestimi letrar “Dita e Poezisë Shqipe”, që organizohet me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe ...
Ja si do të shënohet përvjetori i pavarësisë nga Muzeu i Kosovës
Kosova Press - 16-Feb-2017 12:42
Muzeu i Kosovës do të ketë një varg aktivitetesh për shënimin e 9 vjetorit të pavarsisë.
"Dita e Poezisë Shqipe", për të katërtën herë në Gostivar
Gazeta Express - 16-Feb-2017 12:00
Sonte fillon edicioni I katërt me rradhë I manefestimit kulturor “Dita e Poezisë Shqipe”, ky manifestim mbahet në Gostivar, I oragniyuar nga Këshilli Rinër pranë Komunës së Gostivarit. Ky manifestimi mbahet edhe në ...
Sonte mbahet "Dita e Poezisë Shqipe" në Gostivar
Zhurnal - 16-Feb-2017 10:45
Gostivar, 16 shkurt - Me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe në përkujtim të 49 vjetorit të ndarjes nga jeta të poetit dhe atdhetarit Sefer Selimi, Këshilli Rinor i Komunës së Gostivarit ...
Sonte Mbahet Dita e Poeziz SHqipe në Gositvar
TetovaSot - 16-Feb-2017 10:22
Publikuar Shk 16, 2017 Shpërndaj Me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe në përkujtim të 49 vjetorit të ndarjes nga jeta të poetit dhe atdhetarit Sefer Selimi, Këshilli Rinor i Komunës së ...
Sonte mbahet Dita e Poezisë Shqipe në Gostivat
Flaka - 16-Feb-2017 10:21
Me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe në përkujtim të 49 vjetorit të ndarjes nga jeta të poetit dhe atdhetarit Sefer Selimi, Këshilli Rinor i Komunës së Gostivarit organizon edicionin e ...
Sonte mbahet ‘Dita e Poezisë Shqipe’ në Gostivar
Lajm Press - 16-Feb-2017 10:16
Me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe në përkujtim të 49 vjetorit të ndarjes nga jeta të poetit dhe atdhetarit Sefer Selimi, Këshilli Rinor i Komunës së Gostivarit organizon edicionin e ...
Sonte mbahet “Dita e poezisë shqipe” në Gostivar
TV21 - 16-Feb-2017 10:16
Me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe në përkujtim të 49 vjetorit të ndarjes nga jeta të poetit dhe atdhetarit Sefer Selimi, Këshilli Rinor i Komunës së Gostivarit organizon edicionin e ...
Sonte mbahet ‘Dita e Poezisë Shqipe’ në Gostivar
Republika - 16-Feb-2017 10:13
Me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe në përkujtim të 49 vjetorit të ndarjes nga jeta të poetit dhe atdhetarit Sefer Selimi, Këshilli Rinor i Komunës së Gostivarit organizon edicionin e ...
Sonte mbahet ‘Dita e Poezisë Shqipe’ në Gostivar
Albportali - 16-Feb-2017 10:10
Me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe në përkujtim të 49 vjetorit të ndarjes nga jeta të poetit dhe atdhetarit Sefer Selimi, Këshilli Rinor i Komunës së Gostivarit organizon edicionin e ...
Sonte mbahet ‘Dita e Poezisë Shqipe’ në Gostivar
Portalb - 16-Feb-2017 10:07
Me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe në përkujtim të 49 vjetorit të ndarjes nga jeta të poetit dhe atdhetarit Sefer Selimi, Këshilli Rinor i Komunës së Gostivarit organizon edicionin e ...
Galeri

Lajmet Kryesore