Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:18
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Tony Blair nxit britanikët pro-BE të ngrihen kundër Brexit
Ish-kryeministri Tony Blair, thirrje britanikëve të kundërshtojnë Brexit
Shqiptarja - 17-Feb-2017 04:31
ANGLI- Ish kryeministri i Anglisë, Toni Blair, ka shpallur ditën e sotme “misionin” e tij për të bindur britanikët për të ndryshuar mendje për Brexit.Sipas BBC, Blair do të deklarojë me anë të një fjalimi se shumë ...
Blair nuk dorëzohet, fushatë anti-Brexit
Top Channel - 17-Feb-2017 10:30
Negociatat për “divorcin” mes Britanisë së Madhe dhe Bashkimit Europian pritet të nisin brenda pak javësh, por në Londër zërat kundër “Brexit” bëhen gjithnjë e më të lartë. Njëri prej tyre është edhe ish-kryeministri ...
Britani,Tony Blair i kthehet politikës, gati fushata ‘anti Brexit’
Shqiptarja - 17-Feb-2017 12:52
Ish kryeministri britanik Tony Blair nuk dorëzohet por mendon te kthehet në skenën politike duke mbrojtur fushatën anti Brexit, kundra daljes së Mbretërisë së Bashkuar nga Bashkimi Europian.Një kryengritje në mbrojtje ...
Tony Blair angazhohet për kundërshtim të daljes nga BE-ja
Telegrafi - 17-Feb-2017 11:42
Ish-kryeministri britanik, Tony Blair, pritet ta shpall “një mision” të tij për t’i bindur britanikët që “të ngriten” dhe ta ndryshojnë mendimin e tyre për daljen nga Bashkimi Evropian, ka raportuar rrjeti BBC. Blair, ...
Tony Blair: Duhet front “anti brexit”
VizionPlus - 17-Feb-2017 11:59
Ish-kryeministri britanik Toni Bler ka shpallur misionin e tij per te bindur britaniket te ngrihen dhe te ndryshojnë mendim per Brexit. Ne nje fjalim te mbajtur ne Londër, Bler theksoi se njerëzit votuan ne referendum ...
Raporti: Tony Blair angazhohet për kundërshtim të daljes nga BE-ja
Indeks Online - 17-Feb-2017 09:46
Ish-kryeministri britanik, Tony Blair, pritet ta shpall “një mision” të tij për t’i bindur britanikët që “të ngriten” dhe ta ndryshojnë mendimin e tyre për daljen nga Bashkimi Evropian, ka raportuar rrjeti BBC. Zoti ...
Raporti: Tony Blair angazhohet për kundërshtim të daljes nga BE-ja
Gazeta Monitor - 17-Feb-2017 10:01
Ish-kryeministri britanik, Tony Blair, pritet ta shpall “një mision” të tij për t’i bindur britanikët që “të ngriten” dhe ta ndryshojnë mendimin e tyre për daljen nga Bashkimi Evropian, ka raportuar rrjeti BBC. Zoti ...
Blair shpall misionin e ri: Do ngre britanikët kundër Brexit
Gazeta Dita - 17-Feb-2017 09:57
Ish-kryeministri britanik, Tony Blair, pritet të shpallë “një mision” të tij për t’i bindur britanikët që “të ngrihen” dhe të ndryshojnë mendimin e tyre për daljen nga Bashkimi Evropian, raporton BBC. Blair, ...
Tony Blair i fton njerëzit t’i thërrasin mendjes për Brexit-in
Lexo - 17-Feb-2017 08:53
Ish kryeministri, Tony Blair, do të shpallë “misionin” e tij për t’i bindur britanikët që të ndryshojnë mendjen e tyre për Brexit. Blair, mendon që njerëzit që votuan pro daljes nga BE-ja nuk e kanë pasur njohurinë se ...
Toni Bler niset në mision për ndryshim të vendimit të britanikëve për Bregzit-in
Republika - 17-Feb-2017 11:49
Ish-kryeministri britanik, Toni Bler, pritet ta shpallë “një mision” të tij për t’i bindur britanikët që “të ngrihen” dhe ta ndryshojnë mendimin e tyre për daljen nga Bashkimi Evropian. Bler, që ishte kryeministër i ...
‘Britania buzë greminës!’ Tony Blair nis misionin kundër 'Brexit'
Syri - 17-Feb-2017 09:30
Tony Blair do të shpallë publikisht "misionin e tij të ri”: Të bindë britanikët të "ngrihen" dhe të ndryshojnë mendje për “Brexit”. “BBC” shkruan se Ish-kryeministri do të mbajë një një fjalim më vonë ku pritet t’u ...
Raporti: Tony Blair angazhohet për kundërshtim të daljes nga BE-ja
Lajminet - 17-Feb-2017 09:48
Zoti Blair, që ishte kryeministër i Britanisë në periudhën 1997-2007, në një fjalim më vonë gjatë ditës, do të theksoj se njerëzit votuan në referendum “pa i ditur kushtet e vërteta të Brexitit”. Ai thotë se dëshiron të ...
Tony Blair kundër britanikëve, ja çfarë misioni do të marrë përsipër
News Bomb - 17-Feb-2017 10:20
Ish-kryeministri britanik, Tony Blair ka shprehur hapur qëndrimin e tij, kundër daljes nga Bashkimi Evropian dhe për këtë ai ka nisur një “mision” për ngritjen e qytetarëve kundër Brexit. Ai u bëri thirrje britanikëve ...
Toni Blair ridel hapur kundër Brexit
Lexo - 17-Feb-2017 16:42
Ish kryeministri i Britanisë Tony Blair ka nisur sulmet kundër daljes nga Bashkimi Evropian. Në një deklaratë për mediet, ai shpreson që Britania e Madhe ta rimendojë edhe njëherë largimin nga unioni, pasi është në të ...
Raporti: Tony Blair angazhohet për kundërshtim të daljes nga BE-ja
OraNews - 17-Feb-2017 15:28
Ish-kryeministri britanik, Tony Blair, pritet ta shpall “një mision” të tij për t’i bindur britanikët që “të ngriten” dhe ta ndryshojnë mendimin e tyre për daljen nga Bashkimi Evropian, ka raportuar rrjeti BBC. Zoti ...
Tony Blair angazhohet për kundërshtim të daljes nga BE-ja
AlMaKos - 17-Feb-2017 10:18
Ish-kryeministri britanik, Tony Blair, pritet ta shpall “një mision” të tij për t’i bindur britanikët që “të ngriten” dhe ta ndryshojnë mendimin e tyre për daljen nga Bashkimi Evropian, ka raportuar rrjeti BBC. Zoti ...
Krimet e urrejtjes në nivele rekord pas Brexit
Koha.mk - 16-Feb-2017 15:33
Krimet e urrejtjes në Britaninë e Madhe kanë arritur nivele rekord, pas referendumit të mbajtur në qershor për daljen nga Bashkimi Evropian. Numri i krimeve të urrejtjes të raportuara është rritur në 14.295, përderisa ...
BBC: Tony Blair angazhohet për kundërshtim të daljes nga BE-ja
GazetaFjala - 17-Feb-2017 11:52
Ish-kryeministri britanik, Tony Blair, pritet ta shpall “një mision” të tij për t’i bindur britanikët që “të ngrihen” dhe ta ndryshojnë mendimin e tyre për daljen nga Bashkimi Evropian, ka raportuar rrjeti BBC. Zoti ...
Tony Blair angazhohet për ta kundërshtuar daljen e Britanisë nga BE-ja
Lajm Press - 17-Feb-2017 16:41
Ish-kryeministri britanik, Tony Blair, pritet ta shpallë “një mision” të tij për t’i bindur britanikët që “të ngrihen” dhe ta ndryshojnë mendimin e tyre për daljen nga Bashkimi Evropian, ka raportuar rrjeti BBC. Blair, ...
Tony Blair angazhohet për kundërshtim të daljes nga BE-ja
Lajm Press - 17-Feb-2017 13:03
Ish-kryeministri britanik, Tony Blair, pritet ta shpall “një mision” të tij për t’i bindur britanikët që “të ngriten” dhe ta ndryshojnë mendimin e tyre për daljen nga Bashkimi Evropian, ka raportuar rrjeti BBC. Blair, ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore