Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 03:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Tentoi të korruptojë policin me 2 mijë lekë, arrestohet shoferi i dehur
Drejtonte mjetin i dehur dhe nuk iu bind policisë, në pranga 32-vjeçari
BalkanWeb - 16-Feb-2017 10:07
ELBASAN – Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë Hysen Tabaku, 32 vjeç, banues në Elbasan, pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe nuk i është bindur urdhrit të forcave të policisë. Sipas policisë arrestimi ...
Policët civilë shtrijnë në tokë 38-vjeçarin, sekuestrohen tritol e municione (Video)
BalkanWeb - 16-Feb-2017 12:43

VIDEO/ Policia ndalon një person në Tiranë, u kap me çanta plot me tritol
GazetaTema - 16-Feb-2017 13:22
Policia e Tiranës finalizoi operacionin “Fuqia” ku sekuestrohi tritol e municione luftarake dhe vuri në pranga një shtetas. Më datë 16.02.2017, Specialistët e Sektorit të Trafiqeve të Paligjshme të Drejtorisë Vendore ...
Ishte dënuar me 3 vjet e 4 muaj, kapet trafikantja durrsake e drogës
BalkanWeb - 16-Feb-2017 11:25
DURRËS- Policia e Durrësit ka arrestuar sot një grua të shpallur në kërkim për prodhim dhe shitje narkotikësh. Sipas të dhënave zyrtare, Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, ...
U largua nga burgu i Fushë-Krujës, Mali i Zi ekstradon në Shqipëri 27-vjeçarin
BalkanWeb - 17-Feb-2017 12:12
TIRANE – Mali i Zi ka ekstraduar drejt vendit tonë një të burgosur i cili ishte arratisur nga Shqipëria në vitin 2014. Kristjan Lumaj, 27 vjeç, banues në Ivanaj të Malësisë së Madhe u arratis kur kishte dalë me 5 ditë ...
Kapet me fara kanabisi në makinë, në pranga 21-vjeçari nga Kruja
BalkanWeb - 16-Feb-2017 11:25
KRUJE – Policia e Krujës ka arrestuar në flagrancë një shtetas, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në mjetin e tij tip Benz, me targa TR 6675 i janë gjetur fara në formë kokrrizash, të dyshuara Cannabis Sativa. Në pranga ...
Mbushi makinën me kanabis, arrestohet në Kakavijë 20-vjeçari
Mapo - 16-Feb-2017 18:42
Një sasi prej 7.2 kg kanabis është sekuestruar gjatë një operacioni antidrogë në Gjirokastrës, ndërsa ka rënë në pranga dhe poseduesi i drogës. Policia ka arrestuar shtetasin Florian Spore, 20 vjeç pasi “me datë ...
Durrës, e shpallur në kërkim për kultivim droge, pranga 38-vjeçares
Shqiptarja - 16-Feb-2017 12:00
DURRËS -Një 38-vjeçare e shpallur në kërkim për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike është arrestuar sot në Durrës. Brunilda Domi ishte dënuar me 3 vjet e 4 muaj burg Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës me datë 27 ...
Trafikoi 24-vjeçaren në Holandë për prostitucion, arrestohet 37-vjeçari
Shqiptarja - 16-Feb-2017 10:46
BERAT -Policia e Beratit ka arrestuar këtë të enjte, një 37-vjeçar pasi dyshohet se ka trafikuar për qëllime prostitucioni në Holandë, një 24 vjeçare nga Berati. I arrestuari është Emiljano Stafa 37 vjeç, banues në ...
Gjirokastër, iu gjet në makinë kanabis, arrestohet 20- vjeçari
Shqiptarja - 16-Feb-2017 17:59
GJIROKASTËR - Një 20- vjeçar është arrestuar ditën e sotme pasi i janë gjetur në mjetin e tij 7.2 kg kanabis. Në pranga të policisë ka rënë Florian Spore, 20 vjeç , banues në qytetin e Gjirokastrës. Droga ishte fshehur ...
Video: Grabiti kazinonë tek “Selvia” në Tiranë, arrestohet pas 5 ditësh autori
Mapo - 17-Feb-2017 14:51
Arrestohet pas pesë ditësh autori i grabitjes së kazinosë në zonën e “Selvisë” në Tiranë. Operacioni i koduar ‘Bixhozi” ka çuar në pranga shtetasin Jurgen Kovaçi, 26 vjeç, banues në Tiranë, (i dënuar më parë në fushën e ...
Sekuestrohen 309 kallëpe tritoli në çanta, 39 vjeçari kapet në Tiranë
OraNews - 16-Feb-2017 13:29
Plot 309 kallëpe tritoli, eksploziv plastik e granata janë sekuestruar gjatë një operacioni të koduar “Fuqia” nga policia e Tiranës. Në pranga ka rënë Ylli Done, 38 vjeç, banues në Tepelenë ( i dënuar më parë) ...
Grabiti kazinonë me pistoletë lodër, si e shtrinë në tokë “civilët” dhe policët me maska (Video e aksionit)
BalkanWeb - 17-Feb-2017 13:19

Qëlloi me thikë 35-vjeçarin duke i shkaktuar plagë në trup, në pranga 23-vjeçari në Fier
BalkanWeb - 17-Feb-2017 08:55
FIER – Një person është arrestuar nga policia e Fierit, pasi dyshohet se ka plagosur me thikë një 35-vjeçar. Në pranga ka rënë Arsen Ferko 23 vjeç, pasi ka goditur disa herë me thikë E.B 35 vjeç duke i shkaktuar plagë ...
Tiranë, blic i policisë, sekuestrohet tritol dhe municione
Top Channel - 16-Feb-2017 12:49
Policia e Tiranës, në një operacion të kryer paraditen e kësaj të enjteje në një zonë në hyrje të autostratës ka sekuestruar tritol dhe municione luftarake. Burime policore zyrtare bëjnë të ditur se në kuadër të ...
Kapet një shpërndarëse droge në Durrës, e presin 40 muaj burg
Syri - 16-Feb-2017 11:24
Një shpërndarëse droge nga Durrësi është kapur nga policia 20 ditë pasi gjykata e e rrethit e ka dënuar me 3 vjet e 4 muaj burg. Policia e Durrësit njoftoi se ka ndaluar 38-vjeçaren Brunilida Domi, banuese në këtë ...
Krujë, iu gjetën fara kanabisi në Benz, arrestohet 21-vjeçari
Shqiptarja - 16-Feb-2017 11:29
KRUJË -Një 21-vjeçar në Krujë është arrestuar pasi teksa udhëtonte në automjetin e tij tip Benz iu gjetën fara kanabisi. Sulejman Ivani u arrestua dje rreth orës 18:00, në lagjen “Zim Zeneli”Krujë, ku iu sekuestruan ...
Pogradec, tentoi t’i jepte 20 mijë lekë policit, shihni si e pëson shoferi i dehur
BalkanWeb - 17-Feb-2017 10:24
POGRADEC- Arrestohet në flagrancë një drejtues mjeti, i cili në gjendje të dehur tentoi të korruptonte punonjësin e policisë, për t’i shpëtuar gjobës. Burime zyrtare nga policia e Pogradecit bënë me dije se bëhet fjalë ...
Tiranë, grabiti kazinonë tek Selvia arrestohet pas 5 ditësh 26-vjeçari
Shqiptarja - 17-Feb-2017 12:58
TIRANË -Policia e Tiranës ka arrestuar një 26-vjeçar, pasi 5 ditë më parë grabiti nga një kazino, 20.000 lekë. Jurgen Kovaçi, grabiti kazinon në zonën e Selvisë, në kryeqytet. Por sot falë operacionit të policisë të ...
VIDEO-FOTO/ Tepelensi arrestohet me 45 kg tritol e një arsenal armësh
Syri - 16-Feb-2017 12:43
Një sasi e konsiderueshme tritoli është sekuestruar nga policia, ndërsa në pranga është vendosur një 38-vjeçar nga Tepelena. Burime nga policia thanë se kanë përfunduar me sukses operacionin "Fuqia", ku kanë bërë ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore