Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:28
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Komandant Sokoli: Begu e Ndrecaj ishin organizator t ngjarjeve n Lagjen e Trimave
Komandant Sokoli: Begu e Ndrecaj ishin organizator t ngjarjeve n Lagjen e Trimave
Bota Sot - 17-Feb-2017 16:03
Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga konflikti i vitit 2001. Ai në detaje ...
Të akuzuarit pishman pse u dorëzuan, Sami Ukshini dëshmon pesë orë në gjykatë
TV21 - 17-Feb-2017 18:40
I ka rënë pishman pse i la ta kapin të gjallë! Ky është njëri prej argumenteve që paraqiti Sami Ukshini, për pesë orë sa ka zgjat dëshmia e tij të premten për ngjarjet ku ai bashkë me disa persona tjerë të armatosur, u ...
Komandant Sokoli: Begu dhe Mirsad Ndrecaj ishin organizator të ngjarjeve në Lagjen e Trimave
TetovaSot - 17-Feb-2017 15:16
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga ...
Komandant Sokoli: Begu e Ndrecaj ishin organizatorë të ngjarjeve në Lagjen e Trimave
Arbresh - 17-Feb-2017 16:20
Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga konflikti i vitit 2001. Ai në detaje ...
“Kumanova”, Sokoli: Policët u vranë nga kolegët e tyre
InFokusi - 17-Feb-2017 15:27
Sami Ukshini, i njohur si komandant Sokoli, sot para trupit gjykues ka deklaruar se organizator i ngjarjeve në “Lagjen e Trimave” ka qenë Mirsad Ndreçaj dhe Beg Rizaj.Ai tha se Ndreçaj dhe Rizaj e kanë mobilizuar grupin ...
Valdet Zekaj kishte hyrë në flakë për të shpëtuar dy pleq
Ina-Online - 17-Feb-2017 16:21
Gjatë rrëfimit për ngjarjen e 8-9 majit në Lagjen e trimave të Kumanovës, Sami Ukshini- Sokoli ka rrëfyer edhe për një ngjarje mjaftë humane që u ngjan eprorëve, shkruan gazeta Lajm. “Më 9 maj Valdet Zekaj, në ...
Rasti “Kumanova”, Sokoli: Policët u vranë nga kolegët e tyre; Mbrojtja: Të dëshmojnë politikanët
RTM - 17-Feb-2017 17:51
Ai filloi deklaratën e tij mbrojtëse duke thënë se ai nuk ishte organizatori i incidentit dhe nuk ndjehet fajtor. Sipas tij, nëse do të kishte qenë ai organizatori nuk do të ishte në burg. Ukshini tha se nuk ka qenë në ...
“Kumanova”, Sokoli: Policët u vranë nga kolegët e tyre
Ina-Online - 17-Feb-2017 16:21
Të akuzuarit për rastin “Lagja e Trimave” kanë filluar të japin dëshmitë e tyre në lidhje me luftimet e 9 dhe 10 majit të vitit 2015 në Kumanovë. I pari që para trupit gjykues dha versionin e tij ishte i akuzuari Sami ...
Komandant Sokoli tregon në gjyq të gjithë ngjarjen e Lagjes së Trimave në Kumanovë
Java News - 17-Feb-2017 16:59
Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga konflikti i vitit 2001. Ai në detaje ...
Sokoli: Begu dhe Ndrecaj organizuan ngjarjet në Lagjen e Trimave
Flaka - 17-Feb-2017 15:33
Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga konflikti i vitit 2001 . Ai në detaje ...
I akuzuari i “Lagjes Trimave” rrëfen gjithçka mbi ngjarjen e 9 majit në Kumanovë: si shkuam deri te lufta
Tesheshi - 17-Feb-2017 15:40
Nga Mensur Krasniqi Nga dhjetëra seanca gjyqësore për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave”, thuajse asgjë nuk është zbuluar nga ajo që rrëfeu fundi i akuzuari, Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e ...
Komandant Sokoli: Begu dhe Mirsad Ndrecaj ishin organizator të ngjarjeve në Lagjen e Trimave
Ina-Online - 17-Feb-2017 15:13
Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga konflikti i vitit 2001. Ai në detaje ...
“Kumanova”, Sokoli: Policët u vranë nga kolegët e tyre
Albportali - 17-Feb-2017 14:44
Sami Ukshini, i njohur si komandant Sokoli, sot para trupit gjykues ka deklaruar se organizator i ngjarjeve në “Lagjen e Trimave” ka qenë Mirsad Ndreçaj dhe Beg Rizaj. Ai tha se Ndreçaj dhe Rizaj e kanë mobilizuar ...
Komandant Sokoli: Begu dhe Mirsad Ndrecaj ishin organizator të ngjarjeve në Lagjen e trimave
AlMaKos - 17-Feb-2017 14:26
Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga konflikti i vitit 2001. Ai në detaje ...
Ja e vërteta për “Kumanovën”. Rrëfehet Sokoli në gjykatë: Policët u vranë nga kolegët e tyre
TetovaSot - 17-Feb-2017 13:37
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Sami Ukshini, i njohur si komandant Sokoli, sot para trupit gjykues ka deklaruar se organizator i ngjarjeve në “Lagjen e Trimave” ka qenë Mirsad Ndreçaj dhe Beg Rizaj. Ai tha se Ndreçaj ...
“Kumanova”, Sokoli: Policët u vranë nga kolegët e tyre
Politiko - 17-Feb-2017 17:05
Të akuzuarit për rastin “Lagja e Trimave” kanë filluar të japin dëshmitë e tyre në lidhje me luftimet e 9 dhe 10 majit të vitit 2015 në Kumanovë. I pari që para trupit gjykues dha versionin e tij ishte i akuzuari Sami ...
“Kumanova”, Sokoli: Policët u vranë nga kolegët e tyre
Klan Kosova - 17-Feb-2017 14:03
Sami Ukshini, i njohur si komandant Sokoli, sot para trupit gjykues ka deklaruar se organizator i ngjarjeve në “Lagjen e Trimave” ka qenë Mirsad Ndreçaj dhe Beg Rizaj. Ai tha se Ndreçaj dhe Rizaj e kanë mobilizuar ...
Dshmia shokuese e Komandant Sokolit pr policin, ja kush e organizoi rastin Kumanova
Bota Sot - 17-Feb-2017 13:57
Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli akuzoj direkt politiken dhe Qeverinë e fundit për montimin e rastit të Kumanovës. Ai nuk dha emra konkrete por tha se gjithçka do të dalë në shesh. Sokoli nuk dha emra të ...
Valdet Zekaj kishte hyrë në flakë për të shpëtuar dy pleq
Lajm Press - 17-Feb-2017 14:09
Gjatë rrëfimit për ngjarjen e 8-9 majit në Lagjen e trimave të Kumanovës, Sami Ukshini- Sokoli ka rrëfyer edhe për një ngjarje mjaftë humane që u ngjan eprorëve, shkruan gazeta Lajm. “Më 9 maj Valdet Zekaj, në ...
Komandanët e Kumanovës paraqiten para Gjykatës
Java News - 17-Feb-2017 13:46
Vazhdon procesi gjyqësor për rastin “Lagjja e trimave”. Gjatë ditës do të deponojnë Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli si dhe Andi Krasniqi, i njohur si Komandant Malisheva. Prokuroria këta dy të akuzuar i ka ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore