Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Sporti në zi, shuhet kampioni Todi Janku SuperSport - 17-Feb-2017 18:23
Sporti shqiptar në zi, ndërron jetë boksieri
Lajm Press - 17-Feb-2017 16:14
U shua në moshën 87-vjeçare ish-kampioni i boksit Todi Janku. Ai zhvilloi karrierën e tij në vitet 50’-60’ duke patur më shumë se 80 duele në Shqipëri dhe jashtë saj. Todi Janku përfaqësoi ekipin e Tiranës ku u shpall ...
Sporti shqiptar n zi, ndrron jet boksieri i njohur
Zeri - 17-Feb-2017 15:58
U shua në moshën 87-vjeçare ish-kampioni i boksit Todi Janku. Ai zhvilloi karrierën e tij në vitet 50’-60’ duke patur më shumë se 80 duele në Shqipëri dhe jashtë saj. Todi Janku përfaqësoi ekipin e Tiranës ku u shpall ...
Sporti shqiptar në zi, ndërron jetë boksieri i njohur
Gazeta Express - 17-Feb-2017 15:30
U shua në moshën 87-vjeçare ish-kampioni i boksit Todi Janku. Ai zhvilloi karrierën e tij në vitet 50’-60’ duke patur më shumë se 80 duele në Shqipëri dhe jashtë saj. Todi Janku përfaqësoi ekipin e Tiranës ku u shpall ...
Ndërron jetë legjenda e boksit shqiptar, Todi Janku
GazetaTema - 17-Feb-2017 14:59
Todi Janku, legjenda e boksit shqiptar, ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare, për shkaqe natyrale. Todi Janku njihet si “grushti i hekurt”, u shpall kampion i vendit për 12 vjet radhazi me ekipin e Tiranës. Janku është ...
Ndahet nga jeta “Mbreti i ringut” në Shqipëri Todi Janku (FOTO)
Standard - 17-Feb-2017 14:57
Është ndarë sot në moshën 87-vjeçare nga jeta pas një sëmundje të rëndë Todi Janku, legjenda e boksit shqiptar. I konsideruar si “Roki Balboa” shqiptar, Theodhor Janku njihej për forcën e jashtëzakonshme në ring në ...
Ndahet nga jeta legjenda e boksit shqiptar, Todi Janku
Stilografi - 17-Feb-2017 14:50
Legjenda e boksit shqiptar Todi Janku ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare. Ai njihet si “grushti i hekurt”. Janku u shpall kampion i vendit për 12 vjet radhazi me ekipin e Tiranës. Ai është nderuar me titullin ...
Ndërron jetë legjenda e boksit shqiptar, Todi Janku
24 Ore - 17-Feb-2017 14:41
Todi Janku, legjenda e boksit shqiptar, ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare, për shkaqe natyrale. Todi Janku njihet si “grushti i hekurt”, u shpall kampion i vendit për 12 vjet radhazi me ekipin e Tiranës. Janku është ...
Ndahet nga jeta legjenda e boksit shqiptar
Lajmi i Fundit - 17-Feb-2017 14:41
Todi Janku, legjenda e boksit shqiptar, ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare, për shkaqe natyrale. Todi Janku njihet si “grushti i hekurt”, u shpall kampion i vendit për 12 vjet radhazi me ekipin e Tiranës. Janku është ...
Ndahet nga jeta legjenda e boksit shqiptar, Todi Janku
Gazeta Shqip - 17-Feb-2017 14:32
Legjenda e boksit shqiptar Todi Janku ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare. Ai njihet si “grushti i hekurt”. Janku u shpall kampion i vendit për 12 vjet radhazi me ekipin e Tiranës. Ai është nderuar me titullin ...
Ndërron jetë legjenda e boksit shqiptar, Todi Janku
Top Channel - 17-Feb-2017 14:22
Todi Janku, legjenda e boksit shqiptar, ka ndërruar jetë në moshën 87-vjeçare, për shkaqe natyrale. Todi Janku njihet si “grushti i hekurt”, u shpall kampion i vendit për 12 vjet radhazi me ekipin e Tiranës. Janku është ...
Todi Janku, legjenda e boksit shqiptar, ndërron jetë
Lexo - 17-Feb-2017 14:16
Sot në moshën 87-vjeçare është ndarë nga jeta Todi Janku, legjenda e boksit shqiptar. I konsideruar si ‘Roki Balboa’ shqiptar, Theodhor Janku njihej për forcën e jashtëzakonshme në ring në vitet 1950-1960. Todi Janku, ...
?Shuhet në moshën 87-vjeçare legjenda e boksit shqiptar, Todi Janku
Shqiptarja - 17-Feb-2017 14:10
TIRANE- Sot në moshën 87-vjeçare është ndarë nga jeta pas një sëmundje të rëndë Todi Janku, legjenda e boksit shqiptar.I konsideruar si ‘Roki Balboa’ shqiptar, Theodhor Janku njihej për forcën e jashtëzakonshme në ring ...
Ndahet nga jeta legjenda e boksit në Shqipëri Theodhor (Todi) Janku
BalkanWeb - 17-Feb-2017 14:06
TIRANE- Është ndarë nga jeta në moshën 87-vjeçare ish boksieri Theodhor (Todi) Janku. Ai ishte mjeshtër i sportit dhe 12 vjet kampion në boks. Ish boksieri u nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë. Ai është cilësuar si ...
Shuhet legjenda e boksit shqiptar, Todi Janku
Gazeta Dita - 17-Feb-2017 14:05
Është ndarë sot në moshën 87-vjeçare nga jeta pas një sëmundje të rëndë Todi Janku, legjenda e boksit shqiptar. I konsideruar si “Roki Balboa” shqiptar, Theodhor Janku njihej për forcën e jashtëzakonshme në ring në ...
Ndahet nga jeta legjenda e boksit, “Roki Balboa” shqiptar nuk jeton më
News Bomb - 17-Feb-2017 14:03
Ndahet nga jeta në moshën 87-vjeçare legjenda e boksit shqiptar, Todi Janku. I konsideruar edhe si “Roki Balboa” shqiptar, Theodhor Janku ndërroi jetë sot në mëngjes. Janku njihej si një figurë e ndritur e boksit ...
FOTO/ Ndahet nga jeta sportisti i mirënjohur shqiptar
Syri - 17-Feb-2017 13:54
Sporti shqiptar është në zi pasi boksieri i njohur Teodhor (Todi) Janku është ndarë nga jeta në moshën 87-vjeçare. Lajmi i hidhur është konfirmuar edhe nga familjarët e boksierit që më parë kishte marrë titullin ...
Todi Janku, legjenda e boksit shqiptar, ndahet nga jeta
Java News - 17-Feb-2017 13:52
Sot në moshën 87-vjeçare është ndarë nga jeta Todi Janku, legjenda e boksit shqiptar. I konsideruar si ‘Roki Balboa’ shqiptar, Theodhor Janku njihej për forcën e jashtëzakonshme në ring në vitet 1950-1960. Todi Janku, ...
Galeri

Lajmet Kryesore