Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Të akuzuarit pishman pse u dorëzuan, Sami Ukshini dëshmon pesë orë në gjykatë
TV21 - 17-Feb-2017 18:40
I ka rënë pishman pse i la ta kapin të gjallë! Ky është njëri prej argumenteve që paraqiti Sami Ukshini, për pesë orë sa ka zgjat dëshmia e tij të premten për ngjarjet ku ai bashkë me disa persona tjerë të armatosur, u ...
Rasti “Kumanova”, Sokoli: Policët u vranë nga kolegët e tyre; Mbrojtja: Të dëshmojnë politikanët
RTM - 17-Feb-2017 17:51
Ai filloi deklaratën e tij mbrojtëse duke thënë se ai nuk ishte organizatori i incidentit dhe nuk ndjehet fajtor. Sipas tij, nëse do të kishte qenë ai organizatori nuk do të ishte në burg. Ukshini tha se nuk ka qenë në ...
“Kumanova”, Sokoli: Policët u vranë nga kolegët e tyre
Politiko - 17-Feb-2017 17:05
Të akuzuarit për rastin “Lagja e Trimave” kanë filluar të japin dëshmitë e tyre në lidhje me luftimet e 9 dhe 10 majit të vitit 2015 në Kumanovë. I pari që para trupit gjykues dha versionin e tij ishte i akuzuari Sami ...
Komandant Sokoli tregon në gjyq të gjithë ngjarjen e Lagjes së Trimave në Kumanovë
Java News - 17-Feb-2017 16:59
Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga konflikti i vitit 2001. Ai në detaje ...
“Kumanova”, Sokoli: Policët u vranë nga kolegët e tyre
Ina-Online - 17-Feb-2017 16:21
Të akuzuarit për rastin “Lagja e Trimave” kanë filluar të japin dëshmitë e tyre në lidhje me luftimet e 9 dhe 10 majit të vitit 2015 në Kumanovë. I pari që para trupit gjykues dha versionin e tij ishte i akuzuari Sami ...
Valdet Zekaj kishte hyrë në flakë për të shpëtuar dy pleq
Ina-Online - 17-Feb-2017 16:21
Gjatë rrëfimit për ngjarjen e 8-9 majit në Lagjen e trimave të Kumanovës, Sami Ukshini- Sokoli ka rrëfyer edhe për një ngjarje mjaftë humane që u ngjan eprorëve, shkruan gazeta Lajm. “Më 9 maj Valdet Zekaj, në ...
Komandant Sokoli: Begu e Ndrecaj ishin organizatorë të ngjarjeve në Lagjen e Trimave
Arbresh - 17-Feb-2017 16:20
Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga konflikti i vitit 2001. Ai në detaje ...
Komandant Sokoli: Begu e Ndrecaj ishin organizator t ngjarjeve n Lagjen e Trimave
Bota Sot - 17-Feb-2017 16:03
Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga konflikti i vitit 2001. Ai në detaje ...
I akuzuari i “Lagjes Trimave” rrëfen gjithçka mbi ngjarjen e 9 majit në Kumanovë: si shkuam deri te lufta
Tesheshi - 17-Feb-2017 15:40
Nga Mensur Krasniqi Nga dhjetëra seanca gjyqësore për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave”, thuajse asgjë nuk është zbuluar nga ajo që rrëfeu fundi i akuzuari, Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e ...
Sokoli: Begu dhe Ndrecaj organizuan ngjarjet në Lagjen e Trimave
Flaka - 17-Feb-2017 15:33
Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga konflikti i vitit 2001 . Ai në detaje ...
“Kumanova”, Sokoli: Policët u vranë nga kolegët e tyre
InFokusi - 17-Feb-2017 15:27
Sami Ukshini, i njohur si komandant Sokoli, sot para trupit gjykues ka deklaruar se organizator i ngjarjeve në “Lagjen e Trimave” ka qenë Mirsad Ndreçaj dhe Beg Rizaj.Ai tha se Ndreçaj dhe Rizaj e kanë mobilizuar grupin ...
Komandant Sokoli: Begu dhe Mirsad Ndrecaj ishin organizator të ngjarjeve në Lagjen e Trimave
TetovaSot - 17-Feb-2017 15:16
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga ...
Komandant Sokoli: Begu dhe Mirsad Ndrecaj ishin organizator të ngjarjeve në Lagjen e Trimave
Ina-Online - 17-Feb-2017 15:13
Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga konflikti i vitit 2001. Ai në detaje ...
“Kumanova”, Sokoli: Policët u vranë nga kolegët e tyre
Albportali - 17-Feb-2017 14:44
Sami Ukshini, i njohur si komandant Sokoli, sot para trupit gjykues ka deklaruar se organizator i ngjarjeve në “Lagjen e Trimave” ka qenë Mirsad Ndreçaj dhe Beg Rizaj. Ai tha se Ndreçaj dhe Rizaj e kanë mobilizuar ...
Komandant Sokoli: Begu dhe Mirsad Ndrecaj ishin organizator të ngjarjeve në Lagjen e trimave
AlMaKos - 17-Feb-2017 14:26
Në seancën e sotme gjyqësore ku po gjykohen të akuzuarit për rastin “Kumanova- Lagjja e Trimave” është rrëfyer Sami Ukshini, i njohur në opinion si “Sokoli”- nofkë kjo e tij që nga konflikti i vitit 2001. Ai në detaje ...
Godet Sokoli: Policët në Lagjen e Trimave u vranë ndërmjet veti
Televizioni Koha - 17-Feb-2017 14:18
Sami Ukshini, i njohur si komandant Sokoli, sot para trupit gjykues ka deklaruar se organizator i ngjarjeve në “Lagjen e Trimave” ka qenë Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizaj. Ai tha se Ndrecaj dhe Rizaj e kanë mobilizuar ...
'Rasti Kumanova', Sokoli: Polict u vran nga kolegt e tyre
Zeri - 17-Feb-2017 14:15
Sami Ukshini, i njohur si komandant Sokoli, sot para trupit gjykues ka deklaruar se organizator i ngjarjeve në “Lagjen e Trimave” ka qenë Mirsad Ndreçaj dhe Beg Rizaj. Ai tha se Ndreçaj dhe Rizaj e kanë mobilizuar ...
Valdet Zekaj kishte hyrë në flakë për të shpëtuar dy pleq
Lajm Press - 17-Feb-2017 14:09
Gjatë rrëfimit për ngjarjen e 8-9 majit në Lagjen e trimave të Kumanovës, Sami Ukshini- Sokoli ka rrëfyer edhe për një ngjarje mjaftë humane që u ngjan eprorëve, shkruan gazeta Lajm. “Më 9 maj Valdet Zekaj, në ...
“Kumanova”, Sokoli: Policët u vranë nga kolegët e tyre
Klan Kosova - 17-Feb-2017 14:03
Sami Ukshini, i njohur si komandant Sokoli, sot para trupit gjykues ka deklaruar se organizator i ngjarjeve në “Lagjen e Trimave” ka qenë Mirsad Ndreçaj dhe Beg Rizaj. Ai tha se Ndreçaj dhe Rizaj e kanë mobilizuar ...
Dshmia shokuese e Komandant Sokolit pr policin, ja kush e organizoi rastin Kumanova
Bota Sot - 17-Feb-2017 13:57
Sami Ukshini i njohur si Komandant Sokoli akuzoj direkt politiken dhe Qeverinë e fundit për montimin e rastit të Kumanovës. Ai nuk dha emra konkrete por tha se gjithçka do të dalë në shesh. Sokoli nuk dha emra të ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore