Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:00
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Si t’i mbani larg thinjat?
Si t’i mbani larg thinjat?
Koha.mk - 17-Feb-2017 18:42
Thinjat tregojnë se vitet kanë kaluar, por kjo nuk është për të gjithë. Ka disa njerëz që edhe pse në moshë të re kanë thinja në flokë. Tek femrat lyerja e flokëve është një nga mënyrat më të shpejta, e ndërsa tek ...
Mos e derdhni ujin e makaronave, ja çfarë mund të bëni me të
Dritare.net - 17-Feb-2017 17:48
Afërsia me fqinjin tonë Italinë, apo dhe vetë dashuria jonë për brumërat i bën ato një prej ushqimeve të cilit vështirë t’i rezistojmë. Janë të shpejta, të shijshme dhe mbi të gjitha arrijnë të na ngopin brenda pak ...
Galeri

Lajmet Kryesore