Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Durrës, shemben tre kate të pallatit
VizionPlus - 17-Feb-2017 18:37
Shembën tre kate të një pallati 24-katesh në Shkëmbin e Kavajës. Ngjarja ndodhi mesditën e se premtes, teksa pallati, ishte ndërtuar në rëre. continue reading
Shembja e tre kateve të pallatit në Durrës, policia sqaron ngjarjen
Dritare.net - 17-Feb-2017 18:08
Tre katet e një pallati 15 katësh në afërsi të Shkëmbit të Kavajës janë shembur, duke ngjallur panik te banorët. Ata që kanë parë këtë ngjarje, bëjnë me dije se ky pallat i përket biznesmenit të njohur Enver Shala, i ...
E vërteta e kateve shtesë që u shembën tek ‘Shkëmbi i Kavajës’/ Kush është biznesmeni i arrestuar në 2014
BalkanWeb - 17-Feb-2017 17:15
Shembja e 3 kateve të sipërme në një pallati 22-katësh tek Shkëmbi i Kavajës, nxjerr në pah historinë e një gjyqi, ku ishte përfshirë biznesmeni Enver Shala, që rezulton të jetë edhe ndërtuesi. Sipas burimeve të “ ...
Shemben 4 kate shtesë të një pallati gjigant te ‘Shkëmbi i Kavajës’
Gazeta Monitor - 17-Feb-2017 17:04
Katër kate shtesë të një pallati 24-katësh në zonën e Shkëmbit të Kavajës disa metra larg plazhit, janë shembur dhe për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar, përveç se dëmeve materiale. Nga struktura e pallatit, e cila ...
Shemben 4 kate shtesë të një pallati gjigant te ‘Shkëmbi i Kavajës’
Indeks Online - 17-Feb-2017 17:01
Katër kate shtesë të një pallati 24-katësh në zonën e Shkëmbit të Kavajës disa metra larg plazhit, janë shembur dhe për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar, përveç se dëmeve materiale. Nga struktura e pallatit, e cila ...
Shemben 3 katet e një pallati tek Shkëmbi i Kavajës, terrorizohen banorët
Mapo - 17-Feb-2017 16:59
Shembet struktura e katër kateve shtesë të pallatit 24-katësh në Durrës. Struktura e pallatit, e cila është ndërtuar në rërë tek Shkëmbi i Kavajës, ka rënë paraditen e sotme. Fatmirësisht nga shembja nuk ka persona të ...
Shemben 4 kate shtesë të një pallati gjigant te ‘Shkëmbi i Kavajës’
Gazeta Shqip - 17-Feb-2017 16:55
Katër kate shtesë të një pallati 24-katësh në zonën e Shkëmbit të Kavajës disa metra larg plazhit, janë shembur dhe për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar, përveç se dëmeve materiale. Nga struktura e pallatit, e cila ...
Skandali me ndërtimet në Durrës, bien vetë 4 katet pa leje të pallatit mbi rërë
Java News - 17-Feb-2017 16:47
Një ngjarje e rëndë, por e paralajmëruar, ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Mësohet se pallati 20-katësh në pronësi të biznesmenit Enver Shala ka pësuar një shembje në katet e larta të tij. Burime nga vendngjarja ...
Panik tek Shkëmbi i Kavajës/Rrëzohen 4 kate të pallatit 24 katësh (FOTO)
Koha Jone - 17-Feb-2017 16:41
Katër katet e fundit të një pallati tek “Shkëmbi i Kavajës” janë shembur. Pallati mendohet të jetë mbi 24-katësh, pasi ka kate nëntokë dhe rreth 4 të tillë kanë qenë në punime e sipër. Banorët që kanë parë këtë ngjarje ...
Durrës, shemben 3 katet e fundit të një pallati pa leje
Top Channel - 17-Feb-2017 16:35
Tre katet e fundit të një godine 15-katëshe janë shembur paraditen e kësaj të premteje në Durrës. Ngjarja ka ndodhur tek zona e Shkëmbit të Kavajës, për fat të mirë pa shkaktuar lëndime në njerëz. Mësohet se tre katet e ...
FOTOT/ Panik në Durrës, shemben katër katet shtesë të një pallati 24-katësh
GazetaTema - 17-Feb-2017 16:33
Katër kate shtesë të një pallati 24-katësh në Durrës, janë shembur. Struktura e pallatit, e cila është ndërtuar në rërë tek Shkëmbi i Kavajës, ka rënë paraditen e sotme. Fatmirësisht nga shembja nuk ka persona të ...
4 kate shtesë pa leje, kush është pronari i pallatit që u shemb në Durrës
Java News - 17-Feb-2017 16:30
Mesditën e sotme katet shtesë të një pallati 24 katësh janë shembur dhe fatmirësisht nuk ka patur asnjë person të lënduar. I marr shpesh herë si shembull për të treguar shkatërrimin që i është bërë bregdetit shqiptar ...
Pallati i shembur te Shkëmbi i Kavajës, ja kush është biznesmeni që e ndërtoi
News Bomb - 17-Feb-2017 16:24
Mesditën e sotme katet shtesë të një pallati 24 katësh janë shembur dhe fatmirësisht nuk ka patur asnjë person të lënduar. I marr shpesh herë si shembull për të treguar shkatërrimin që i është bërë bregdetit shqiptar ...
Shemben katër katet e një pallati 20-katësh tek “Shkëmbi i Kavajës”
Lexo - 17-Feb-2017 16:21
Shemben katër katet e një pallati 20-katësh tek ‘Shkëmbi i Kavajës’. Mësohet se shembja ka nisur mesditën e sotme, ndërsa bëhet fjalë për një pallat të ndërtuar në vijën e parë të bregut të detit. Banorët që jetojnë aty ...
Durrës, vetërrëzohen 4 katet e fundit pa leje të pallatit 24 kate
Shqiptarja - 17-Feb-2017 16:15
DURRES -Rrëzohen 4 katet e fundit pa leje të një pallati 24 kate tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës.Struktura e kateve pallatit të ndërtuar pranë rërës në pronësi të Enver Shalës ka rënë paraditen e sotme.Skelat e 4 kateve ...
Shemben 3 katet e një pallati 20-katësh tek Shkëmbi i Kavajës, terrorizohen banorët (Foto)
BalkanWeb - 17-Feb-2017 16:14
TIRANË- Banorët e një pallati 20-katësh tek Shkëmbi i Kavajës kanë përjetuar minuta tmerri pak më parë, kur tre katet e sipërme të pallatit ku banojnë janë shembur. Ndonëse paraprakisht raportohet se shkak për shembjen ...
Durrës/ Shemben 4 katet e një pallati 20-katësh
Gazeta Dita - 17-Feb-2017 16:14
Rrëzohen 4 katet e fundit pa leje të një pallati 24 kate tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës. Struktura e kateve pallatit të ndërtuar pranë rërës në pronësi të Enver Shalës ka rënë paraditen e sotme. Skelat e 4 kateve të ...
Panik te Shkëmbi i Kavajës, shemben tre kate të një pallati (FOTO)
Lapsi - 17-Feb-2017 16:11
Pak minuta më parë tre katet e fundit të një pallati tek "Shkëmbi i Kavajës" janë shembur. Pallati mendohet të jetë mbi 20-katësh, pasi ka kate nëntokë dhe rreth 3 të tillë kanë qenë në punime e sipër. Banorët që kanë ...
Shembet pallati mbi 20 katësh tek “Shkëmbi i Kavajës”, banorët në panik
Standard - 17-Feb-2017 16:07
Shemben katër katet e një pallati 20-katësh tek ‘Shkëmbi i Kavajës’. Mësohet se shembja ka nisur mesditën e sotme, ndërsa bëhet fjalë për një pallat të ndërtuar në vijën e parë të bregut të detit. Banorët që kanë parë ...
Panik në Durrës, shemben 3 kate të një pallati 20 katësh (Foto)
Lajm Press - 17-Feb-2017 16:04
Pak minuta më parë tre katet e fundit të një pallati tek “Shkëmbi i Kavajës” janë shembur. Pallati mendohet të jetë mbi 20-katësh, pasi ka kate nëntokë dhe rreth 3 të tillë kanë qenë në punime e sipër. Banorët që kanë ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore