Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 23:28
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Maqedonia drejt ndarjes, Parlamenti shqiptar ide q po gatuhet
Maqedonia drejt ndarjes, Parlamenti shqiptar ide q po gatuhet
Bota Sot - 17-Feb-2017 17:15
Në kohën kur partitë maqedonase po shprehin hamendje dhe rezerva për platformën shqiptare, gjithnjë e më tepër po dalin në pah alternativa tjera për zgjidhjen e cështjes shqiptare në Maqedoni. Jo rallë herë, nga ...
Maqedonia drejt ndarjes, Parlamenti shqiptar ide që po gatuhet
Lexo - 17-Feb-2017 18:09
Në kohën kur partitë maqedonase po shprehin hamendje dhe rezerva për platformën shqiptare, gjithnjë e më tepër po dalin në pah alternativa tjera për zgjidhjen e cështjes shqiptare në Maqedoni. Jo rallë herë, nga ...
Sela: Qeveria e re do t bhet nse pranohet platforma shqiptare
Bota Sot - 17-Feb-2017 18:20
Kryetari i LR-PDSH-së Ziadin Sela ka ripërsëritur qëndrimin e partisë së tij se asnjë mandatar apo parti politike maqedonse nuk do të ketë mbështetjen e partive politike shqiptare, nëse nuk e pranon platformën ...
Sela: s’ka qeveri pa platformë shqiptare
TV21 - 17-Feb-2017 17:13
Mandatari për formimin e qeverisë së ardhshme, nuk mund të ketë përkrahjen e partive politike shqiptare, nëse nuk e pranon platformën e tyre. Këtë gjë e përsëriti Ziadin Sela, i LR PDSH-së, ku këmbëngul se kushtet të ...
Sela: Pa platformën, s’ka qeveri
Aktuale.MK - 17-Feb-2017 17:39
Mandatari për formimin e qeverisë së ardhshme, nuk mund të ketë përkrahjen e partive politike shqiptare, nëse nuk e pranon platformën e tyre, është shprehur Ziadin Sela, i LR PDSH-së. Ai këto qëndrime ia përsëriti ...
Sela me ambasadorin e Italisë kanë biseduar për Platformën
AlMaKos - 17-Feb-2017 15:48
Lideri i LR-PDSH-së Ziadin Sela dhe kryetarja e Asamblesë së Gruas së LR-PDSH-së Arta Toçi, me ftesë të ambasadorit të Italisë Carlo Romeo, dje zhvilluan takim në Ambasadën e Italisë. “Temë diskutimi ishte situata ...
Maqedonia drejtë ndarjes, Parlamenti shqiptar ide që po gatuhet
Ina-Online - 17-Feb-2017 16:21
Në kohën kur partitë maqedonase po shprehin hamendje dhe rezerva për platformën shqiptare, gjithnjë e më tepër po dalin në pah alternativa tjera për zgjidhjen e cështjes shqiptare në Maqedoni. Jo rallë herë, nga ...
Sela: Kushtetuta nuk e reflekton realitetin etnik
Ina-Online - 17-Feb-2017 16:21
Lideri i LR-PDSH-së Ziadin Sela dhe kryetarja e Asamblesë së Gruas së LR-PDSH-së Arta Toçi, me ftesë të ambasadorit të Italisë Carlo Romeo, dje zhvilluan takim në Ambasadën e Italisë. Temë diskutimi ishte situata ...
Sela-ambasadorit italian: Deklarata e prbashkt ka t bj me krkesat e natyrshme t shqiptarve
Bota Sot - 17-Feb-2017 15:30
Kryetari i LR PDSH-së, Ziadin Sela dhe kryetarja e Ansamblesë së Gruas pranë LR PDSH-së, Arta Toçi, dje me ftesë të Ambasadorit të Italisë Carlo Romeo zhvilluan një takim në Ambasadën e Italisë. Temë diskutimi ishte ...
Sela: Kushtetuta nuk e reflekton realitetin etnik
Lajm Press - 17-Feb-2017 15:49
Lideri i LR-PDSH-së Ziadin Sela dhe kryetarja e Asamblesë së Gruas së LR-PDSH-së Arta Toçi, me ftesë të ambasadorit të Italisë Carlo Romeo, dje zhvilluan takim në Ambasadën e Italisë. Temë diskutimi ishte situata ...
Lideri i LR PDSH Ziadin Sela takim të rëndësishëm me Ambasadorin e Italisë z. Carlo Romeo
TetovaSot - 17-Feb-2017 14:51
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Lideri i LR PDSH z. Ziadin Sela dhe Kryetarja e Ansamblesë së Gruas pranë LR PDSH prof. Arta Toçi, dje me ftesë të Ambasadorit të Italisë z. Carlo Romeo zhvilluan nje takim në Ambasadën ...
Sela me ambasadorin e Italisë kanë biseduar për Platformën
Portalb - 17-Feb-2017 15:09
Lideri i LR-PDSH-së Ziadin Sela dhe kryetarja e Asamblesë së Gruas së LR-PDSH-së Arta Toçi, me ftesë të ambasadorit të Italisë Carlo Romeo, dje zhvilluan takim në Ambasadën e Italisë, transmeton Portalb. “Temë diskutimi ...
Sela takim të rëndësishëm me ambasadorin italian, Carlo Romeo
Zhurnal - 17-Feb-2017 15:00
Shkup, 17 shkurt - Lideri i LR PDSH z. Ziadin Sela dhe Kryetarja e Ansamblesë së Gruas pranë LR PDSH prof. Arta Toçi, dje me ftesë të Ambasadorit të Italisë z. Carlo Romeo zhvilluan nje takim në Ambasadën e Italisë. ...
Sela pro shkrirjes së “Aleancës” në një parti (VIDEO)
AlMaKos - 16-Feb-2017 21:01
Kreu i LR-PDSH-së Ziadin Sela në emisionin “Rruga drejtë…” ka deklaruar se ai dhe partia e tij janë të gatshëm të iniciojnë dhe të mbështesin shkrirjen e koalicionit Aleanca për Shqiptarët në një parti të vetme. Sa i ...
Lideri i LR PDSH Ziadin Sela takim të rëndësishëm me ambasadorin e Italisë  Carlo Romeo
TV21 - 17-Feb-2017 15:13
Lideri i LR PDSH z. Ziadin Sela dhe Kryetarja e Ansamblesë së Gruas pranë LR PDSH prof. Arta Toçi, dje me ftesë të Ambasadorit të Italisë z. Carlo Romeo zhvilluan një takim në Ambasadën e Italisë. Temë diskutimi ishte ...
Sela pro shkrirjes së “Aleancës” në një parti
Lajm Press - 16-Feb-2017 14:52
Kreu i LR-PDSH-së Ziadin Sela në emisionin “Rruga drejtë…” ka deklaruar se ai dhe partia e tij janë të gatshëm të iniciojnë dhe të mbështesin shkrirjen e koalicionit Aleanca për Shqiptarët në një parti të vetme. Sa i ...
Sela pro shkrirjes së “Aleancës” në një parti (VIDEO)
TetovaSot - 16-Feb-2017 18:02
Publikuar Shk 16, 2017 Shpërndaj Kreu i LR-PDSH-së Ziadin Sela në emisionin “Rruga drejtë…” ka deklaruar se ai dhe partia e tij janë të gatshëm të iniciojnë dhe të mbështesin shkrirjen e koalicionit Aleanca për ...
Sipas Selës, ky është “kryeplaku” i politikës në Maqedoni
TetovaSot - 16-Feb-2017 10:25
Publikuar Shk 16, 2017 Shpërndaj Lideri i LR-PDSH Ziadin Sela sonte në emisioin debativ Rruga Drejt Alsat M , në pyetjen provokative të gazetarës Arta Tahiri se a e quani edhe ju kryeplak Ali Ahmetin , z Sela tha se i ...
Sela pro shkrirjes së “Aleancës” në një parti
Albportali - 16-Feb-2017 14:44
Kreu i LR-PDSH-së Ziadin Sela në emisionin “Rruga drejtë…” ka deklaruar se ai dhe partia e tij janë të gatshëm të iniciojnë dhe të mbështesin shkrirjen e koalicionit Aleanca për Shqiptarët në një parti të vetme. Sa i ...
Galeri

Lajmet Kryesore