Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Saimir Tahiri: Më vjen turp që jam deputet i këtij parlamenti
Shqiptarja - 17-Feb-2017 15:19
Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ishte në Kolonjë ku u dorëzuan disa armë në kuadër të nismës “Shqipëria pa armë”. Tahiri ka komentuar sjelljet e djeshme në Kuvend ku është shprehur se i vjen turp që është deputet i ...
Tahiri: Qytetarët po japin shembull më të mirë se disa deputete
Java News - 17-Feb-2017 15:05
Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ishte në Kolonjë të Lushnjës, ku i dorëzuan disa armë në kuadër të nismës Shqipëria pa Armë. Ministri duke ju referuar rastit të konfliktit të djeshëm mes deputetit Noka dhe Braçe, ...
Tahiri reagon për përplasjen Noka-Braçe në Kuvend: Me vjen turp që jam deputet i këtij parlamenti
Sot.Al - 17-Feb-2017 14:20
Tahiri reagon për përplasjen Noka-Braçe në Kuvend: Me vjen turp që jam deputet i këtij parlamenti Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri ditën e sotme ishte në Kolonjë në kuadër të nismës “Shqipëria pa armë” ku ka bërë ...
Tahiri rrëfehet para kamerave: Më vjen turp që jam deputet dhe ministër kur shoh…
BalkanWeb - 17-Feb-2017 13:58
KOLONJE- Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri ishte në Kolonjë në kuadër të nismës “Shqipëria pa armë” ku u ka bërë thirrje banorëve të dorëzojnë armët pa leje brenda afateve të përcaktuara. Duke iu referuar dhunës dhe ...
Deputetja e PS merr në mbrojtje Braçen: Noka, ky armik i qytetërimit!
Lajmi i Fundit - 17-Feb-2017 11:39
Deputetja e Partisë Socialiste, Ledi Shamku shkruan se Flamur Noka nuk është armik politik, por armik i qyteterimit. Deputeti i PD-së, Flamur Noka u përjashtua dje nga Kuvendi pasi gjuajti me librin e rregullores ...
Deputetja e PS-së thumbon Nokën: U përjashtove si antipolitik, si armik i qytetërimit
Sot.Al - 17-Feb-2017 11:24
Deputetja e PS-së thumbon Nokën: U përjashtove si antipolitik, si armik i qytetërimit Ditën e djeshme deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka u përfshi në një debat të ashpër me deputetin e Partisë socialist Erjon ...
Deputetja e PS merr n mbrojtje Braen: Noka, ky armik i qytetrimit
Bota Sot - 17-Feb-2017 11:08
Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka u përjashtua dje nga Kuvendi pasi gjuajti me librin e rregullores deputetin Erjon Braçe. Në një prononcim për mediat, ai u shpreh se u përjashtua si armik politik i qeverisë. ...
Ledi Shamku: Flamur Noka, je armik i qytetërimit
Shqiptarja - 17-Feb-2017 11:03
TIRANE -Deputeti demokrat Flamur Noka është bërë sërish për të disatën herë personazh në parlament. Pas përjashtimit nga Kuvendi, për arsye se goditi deputetin Erjon Braçe, ai tha se e përjashtuan si armik politik.Por, ...
“Jo, Flamur, ti nuk je “armik politik”, siç e quajte veten”
Lexo - 17-Feb-2017 11:03
Flamur Noka është bërë sërish për të disatën herë personazh ditën e djeshme, për gjënë e vetme që di të bëjë në politike, veprimet e dhunshme. Pas përjashtimit nga Kuvendi, për arsye se goditi deputetin Erjon Braçe, ai ...
Deputetja e PS mbron Erjon Braçen: Noka, antipolitik e armik i qytetërimit
BalkanWeb - 17-Feb-2017 11:00
TIRANE – Seanca e djeshme parlamentare degradoi në sharje dhe ofendime mes deputetit të Partisë Demokratike Flamur Noka dhe deputetit Erjon Braçe. Ky i fundit u godit nga Noka me broshurën e rregullores pasi Braçe ...
“Flamur, njerëzit zbritën nga pemët miliona vite më parë…”
Java News - 17-Feb-2017 10:56
Deoutetja socialiste Ledi Shamku ka komentuar incidentin e ndodhur në parlament mes deputetit demokrat Flamur Noka dhe atij socialist Erjon Braçe. Noka u përjashtua pasi dhunoi deputetin Braçe, dhe pas këtij vendimi ai ...
Çfarë nuk u dëgjua dje gjatë sherrit në Kuvend
Koha Jone - 17-Feb-2017 10:39
Seanca plenare degradoi dje në sharje dhe përplasje mes deputetit Flamur Noka dhe deputetit të PS-së, Erjon Braçe. Shkak për konfliktin që përfundoi me goditjen me broshurën e rregullores së Kuvendit ka qenë fyerja që ...
“Flamur, t’i s’je armik politik, por je armik i qytetërimit, që s’ke zbritur akoma nga pema”
GazetaTema - 17-Feb-2017 10:32
Flamur Noka është bërë sërish për të disatën herë personazh ditën e djeshme, për gjënë e vetme që di të bëjë në politike, veprimet e dhunshme. Pas përjashtimit nga Kuvendi, për arsye se goditi deputetin Erjon Braçe, ai ...
Një ‘thumbim’ pikant për Nokën, por shihni Braçen në opozitë
Mapo - 17-Feb-2017 10:24
Dita e djeshme u dominua nga lajmet mbi tensionet në sallën e Kuvendit, ku deputeti demokrat, Flamur Noka sulmoi kolegun e tij socialist, Erion Braçe, pasi ky i fundit ofendoi ish-kryeministrin Sali Berisha. Deputetja ...
Braçe fyen Berishën, Noka e godet. Çfarë nuk u dëgjua dje gjatë sherrit në Kuvend
Telegraf - 17-Feb-2017 09:54
Seanca plenare degradoi dje në sharje dhe përplasje mes deputetit...
Braçe fyen Berishën, Noka e godet. Çfarë nuk u dëgjua dje gjatë sherrit në Kuvend
Standard - 17-Feb-2017 09:52
Seanca plenare degradoi dje në sharje dhe përplasje mes deputetit Flamur Noka dhe deputetit të PS-së, Erjon Braçe. Shkak për konfliktin që përfundoi me goditjen me broshurën e rregullores së Kuvendit ka qenë fyerja që ...
Braçe fyen Berishën, Noka e godet. Çfarë nuk u dëgjua dje gjatë sherrit në Kuvend
BalkanWeb - 17-Feb-2017 09:37
TIRANE – Seanca plenare degradoi dje në sharje dhe përplasje mes deputetit Flamur Noka dhe deputetit të PS-së, Erjon Braçe. Shkak për konfliktin që përfundoi me goditjen me broshurën e rregullores së Kuvendit ka qenë ...
Sherri në Parlament, ja çfarë nuk u dëgjua
Lexo - 17-Feb-2017 09:14
Fyerje, sharje banale dhe dhunë mes deputetëve. Kjo ishte esenca e seancës së djeshme parlamentare, ku deputetët, madje dhe ministrat nuk i kursyen fjalët e pa matura ndaj njëri-tjetrit. “Shqiptarja.com” sjell debatet ...
Sherri/ Fyerjet pa mikrofon mes Nokës, Braçes, Berishës, Klosit e Blushit. Çfarë nuk u dëgjua dje nga fjalori ‘shqip-shqip’ në Kuvend
GazetaTema - 17-Feb-2017 09:01
Fyerje, sharje banale dhe dhunë mes deputetëve. Kjo ishte esenca e seancës së djeshme parlamentare, ku deputetët, madje dhe ministrat nuk i kursyen fjalët e pa matura ndaj njëri-tjetrit. Media sjell debatet dhe fyerjet ...
Fyrje dhe sharje. Deputetët me fjalor rruge në Kuvend
Lapsi - 17-Feb-2017 08:48
Ditën e djeshme Kuvendi i Shqipërisë degjeneroi në debate dhe fyrje personale mes deputetetëve të të dyja kampeve politike, çka çoi edhe ne ndërprerjen e seancës 4 herë. Debati i parë nisi mes Blendi Klosit dhe Ben ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore