Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:18
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Saimir Tahiri: Më vjen turp që jam deputet i këtij parlamenti
Noka përjashtohet nga seanca, Paloka: Bëjeni dhe për Braçen e Ballën
Mapo - 16-Feb-2017 14:16
Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka është përjashtuar nga seanca plenare e ditës së sotme pas sherrit me deputetin Erion Braçe. Mes tyre pati një konflikt pasi Braçe tha fjalë fyese në drejtim të deputetit ...
Paloka: Sherrin e nisën deputetët e PS-së, Noka i tregoi “rregulloren” Braçes
BalkanWeb - 16-Feb-2017 14:48
TIRANE- Kreu i grupit Parlamentar të PD-së, Edi Paloka deklaroi se tensioni dhe e gjithë zhurma në seancën e sotme plenare u shkaktua nga deputetët e maxhorancës. Sipas tij, kjo ka qenë porosia e kryeministrit Edi Rama, ...
Flamur Noka zë vendin në foltore dhe nuk lejon Tahirin të flasë, ia lë radhën Berishës
BalkanWeb - 16-Feb-2017 13:26
TIRANE- Jemi mësuar shpesh herë që të shohim një skenë të ngjashme, ku deputeti Flamur Noka pavarësisht se ka radhën për të folur në foltoren e Kuvendit, ia lë fjalën ish-liderit të PD-së, Sali Berisha. Në një moment ...
Video/ Braçe: Boll o bo…Flamur Noka e qëllon me kartonin e votimeve deputetin e PS
Mapo - 16-Feb-2017 14:22
Sherr dhe tensione në Parlament. Teksa ish-kryeministri Sali Berisha po fliste në foltoren e Kuvendit, deputeti demokrat Flamur Noka është çuar nga vendi i tij dhe ka shkuar në tryezën e Erjon Braçen duke e qëlluar me ...
Berisha- Milena Haritos: Ulu aty, do marrësh atë që meriton
GazetaTema - 16-Feb-2017 14:09
Ish kryeministri Sali Berisha nuk i kurseu akuzat ndaj Milena Haritos, ndërsa akuzoi sërish kreun e qeverisë Rama se e ka kthyer vendin në banditistan. Por nga vendi nisi të replikonte “Shiko mbylle gojën mos ndërhy më. ...
Berisha justifikon dhunën në Kuvend: Ragimi i Nokës ishte i detyruar, Braçe s’la gjë pa thënë e sharë! Të tmerruar prej meje…!
GazetaTema - 16-Feb-2017 14:27
Ish kryeministri Berisha ka komentuar incidentin e sotëm në parlament, duke thënë se reagimi i Flamur Nokës ishte i imponuar, pasi deputeti socialist Braçe ka ofenduar me sharje këtë të fundit. Në lidhje me proitestën e ...
Noka përjashtohet nga seanca, Paloka: Bëjeni dhe për Braçen e Ballën. Leskaj kërkon prova
BalkanWeb - 16-Feb-2017 14:07
TIRANË- Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka është përjashtuar nga seanca plenare e ditës së sotme pas sherrit me deputetin Erion Braçe. Mes tyre pati një konflikt pasi Braçe tha fjalë fyese në drejtim të ...
Qëlloi Braçen me kartonin e votimit, Byroja e Kuvendit përjashton me 10 ditë Flamur Nokën
BalkanWeb - 16-Feb-2017 16:15
TIRANE- Tensioni, debatet dhe të sharat pa limit kanë karakterizuar seancën e sotme plenare, e cila është ndërprerë për të tretën herë, duke sjellë edhe mbledhjen e Byrosë Kombëtare, e cila mori në shqyrtim kërkesat e ...
Kuvend, shmanget përplasja Noka-Braçe
Top Channel - 16-Feb-2017 13:50
Momente tensioni janë verifikuar në seancën e kësaj të enjteje në Parlament, ku deputeti demokrat Flamur Noka ka tentuar të godasë deputetin socialist Erion Braçe. Kanë qenë deputetët e tjerë që kanë ndalur Nokën dhe ...
VIDEO/ Braçe i thotë ‘bo..’ Berishës, Noka e godet me kartonin e votimit. Ndërpritet seanca
BalkanWeb - 16-Feb-2017 13:35
TIRANE- Tensione në Kuvend, ndërsa protagonist i sherrit është bërë deputeti i Partisë demokratike Flamur Noka. Mësohet se Noka iu afrua Erjon Braçes dhe më pas i ka hedhur me forcë kartonin e votimit, ndërsa ky i ...
VIDEO/ Çmendet Flamur Noka, godet Erjon Braçen në Kuvend pse i ktheu përgjigje Berishës (dhe duan të vinë në pushtet këta)
GazetaTema - 16-Feb-2017 13:56
Flamur Noka është çmendur seancën e sotme. Ai është ngritur dhe ka goditur deputetin socialist Erjon Braçe, ndërkohë që në foltore ishte duke folur Sali Berisha. Noka ka reaguar në mënyrë barbare, pasi Braçe po ...
LAJM I FUNDIT/ Flamur Noka hyn me forcë në Kuvend, përplaset me gardën (Foto+Video)
BalkanWeb - 16-Feb-2017 15:47
TIRANE- Deputeti Flamur Noka futet me forcë në seancën e Kuvendit, pas përjashtimit nga kryetarja Valentina Leskaj duke bërë që seanca plenare të ndërpritet për të tretën herë. Në momentin që ka hyrë, Noka shfaqet i ...
VIDEO/ Pas përjashtimit, Noka bën të fortin, futet me forcë në Kuvend. Reagon Braçe
GazetaTema - 16-Feb-2017 15:59
Seanca plenare u ndërpre për herë të tretë pasi deputeti i PD Flamur Noka u fut me forcë në Kuvend pas përjashtimit nga kryetarja. Leskaj kërkoi largimin e Nokës nga seanca pas sherrit me Erjon Braçen, por ky i fundit ...
Noka pas përjashtimit 10 ditë nga Kuvendi: Ky është standarti i “banditistanit”
Mapo - 16-Feb-2017 17:40
Deputeti i PD, Flamur Noka, ka komentuar para mediave vendimin për përjashtimin e tij me 10 ditë nga punimet e Kuvendit. Shkak për këtë vendim, është bërë incidenti i Nokës me deputetin socialist Erjon Braçe, pasi ky i ...
Sherri/ Fyerjet pa mikrofon mes Nokës, Braçes, Berishës, Klosit e Blushit. Çfarë nuk u dëgjua dje nga fjalori ‘shqip-shqip’ në Kuvend
GazetaTema - 17-Feb-2017 09:01
Fyerje, sharje banale dhe dhunë mes deputetëve. Kjo ishte esenca e seancës së djeshme parlamentare, ku deputetët, madje dhe ministrat nuk i kursyen fjalët e pa matura ndaj njëri-tjetrit. Media sjell debatet dhe fyerjet ...
Shalsi: Në Kavajë PD rrahu Pishtarin e Demokracisë”
Shqiptarja - 16-Feb-2017 12:00
TIRANE -Seanca e parlamentit ka nisur sot rreth orës 11:30 minuta me diskutime jashtë kalendarit të ditës. Ka qenë deputeti socialist Shalsi që nisi i pari debatin me opozitën. Ora 11:40 Shalsi: Në Kavajë PD rrahu ...
Berisha reagon për fyerjet e deputetit të PS: Një goreje si Erjon Braçe i thuhet vetëm “kuç”
BalkanWeb - 16-Feb-2017 14:21
TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur jashtë parlamentit pas ndërprerjes së seancës ku u përjashtu deputeti demokrat Flamur Noka. Ai ka paralajmëruar një fillim të ri të madh, me protestën e opozitës, duke iu ...
Berisha: Erjon Braçe më tha bo** nga vendi, Flamuri ia bëri mire. S’mund t’i japin gojës kur flas unë
GazetaTema - 16-Feb-2017 14:27
Sali Berisha ka justifikuar dhunën e Flamur Nokës në Kuvend. Ai ka thënë se deputeti Erjon Braçe e ka fyer ndërsa ai ishte duke folur në Kuvend, ndaj dhe Flamur Noka ka reaguar. “Nuk duhet t’i japësh gojës kur flas unë. ...
Berisha: Rama do përgjigjet për çdo të zezë që iu ka bërë shqiptarëve. Braçe? Gores i thuhet “kuç”
Mapo - 16-Feb-2017 14:25
Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur jashtë parlamentit pas ndërprerjes së seancës ku u përjashtu deputeti demokrat Flamur Noka. Ai ka paralajmëruar një fillim të ri të madh, me protestën e opozitës, duke iu drejtuar ...
?VIDEO/ Noka shtyn Gardën futet me forcë në Parlament
Shqiptarja - 16-Feb-2017 16:06
Duket se kostumin e politikanit sot e ka zhveshur tërësisht. Deputeti demokrat Flamur Noka me sjellje tipike prej të forti ka hyrë me dhunë në parlament.Me ndihmën e Palokes, Noka ka shtyrë 3-4 gardistë që mbanin hyrjen ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore