Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 19:40
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Parashikimi i motit për ditën e nesërme (Temperaturat rriten, por nisin shirat)
Parashikimi i motit për ditën e nesërme (Temperaturat rriten, por nisin shirat)
Java News - 17-Feb-2017 16:20
Qarkullimi i masave ajrore te ngrohta dhe të lagështa me origjinë oqeanike do të bëjnë që i gjithë vendi të dominohet nga mot kryesisht i vranët. Më të dendura vranësirat do të paraqiten në zonat veriore- ...
Parashikimi i motit, rikthehen vranësirat
Mapo - 17-Feb-2017 11:49
Deri në mesditë, zonat jugore dhe qendrore do të dominohen nga kthjellime e vranësira kalimtare ndërsa vranësira më të dukshme do të ketë në zonat veriore-verilindore të vendit. Pjesa e dytë e ditës do të përmirësojë më ...
Parashikimi i motit për sot, 17 shkurt 2017
Lajmi i Fundit - 17-Feb-2017 09:42
Deri në mesditë, zonat jugore dhe qendrore do të dominohen nga kthjellime e vranësira kalimtare ndërsa vranësira më të dukshme do të ketë në zonat veriore-verilindore të vendit. Pjesa e dytë e ditës do të përmirësojë më ...
Ja parashikimi i motit për ditën e sotme
Sot.Al - 17-Feb-2017 08:56
Ja parashikimi i motit për ditën e sotme Deri në mesditë, zonat jugore dhe qendrore do të dominohen nga kthjellime e vranësira kalimtare ndërsa vranësira më të dukshme do të ketë në zonat veriore-verilindore të vendit. ...
Parashikimi i motit për ditën e sotme, rriten temperaturat
News Bomb - 17-Feb-2017 08:16
Vendi ynë do të dominohet sot nga kthjellime dhe vranësira të cilat do të jenë më të dukshme në zonat veriore dhe verilindore. Ndërkohë pjesa e dytë e ditës do tëpërmirësojë më tej kushtet atmosferike duke bërë që pjesa ...
Parashikimi i motit pr sot
Bota Sot - 17-Feb-2017 07:26
Deri në mesditë, zonat jugore dhe qendrore do të dominohen nga kthjellime e vranësira kalimtare ndërsa vranësira më të dukshme do të ketë në zonat veriore-verilindore të vendit. Pjesa e dytë e ditës do të përmirësojë më ...
Parashikimi i motit, rriten temperaturat
Mapo - 16-Feb-2017 11:11
Orët e paradites do të dominohen nga moti i kthjellët në pjesën më të madhe të territorit të vendit, përjashtuar zonat veriore të cilat do të kenë herë pas here kalime vranësirash të lehta. Parashikohet që orët e ...
Parashikimi i motit për ditën e sotme në Shqipëri
Lexo - 16-Feb-2017 10:22
Orët e paradites do të dominohen nga moti i kthjellët në pjesën më të madhe të territorit të vendit, përjashtuar zonat veriore të cilat do të kenë herë pas here kalime vranësirash të lehta. Parashikohet që orët e ...
Galeri

Lajmet Kryesore