Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 10:42
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Ndërron jetë një nxënëse gjatë orës mësimore në një shkollë të mesme në Shkup
Ndërron jetë një nxënëse gjatë orës mësimore në një shkollë të mesme në Shkup
Ina-Online - 17-Feb-2017 16:55
Një nxënëse e Shkollës së Mesme GUC “Zdravko Cvetkovski” në Shkup, dje gjatë orës mësimore e ka humbur vetëdijen dhe ka ndërruar jetë. Tragjedia ka ndodhur gjatë orës së historisë në orën 18 e 30 minuta, njofton ...
Tragjedi në Shkup, në shkollën e ndërtimtarisë: Maturantja ndëroi jetë në klasë
AlMaKos - 17-Feb-2017 15:40
Tragjedi e vërtetë ka ndodhur dje në Shkup përderisa nxënësja e shkollës së mesme është alivanosur në mes të orës dhe ka ndëruar jetë. Tragjedia, siç informojnë nga policia, ka ndodhur në orën 18:30 min në shkollën e ...
Maturantja nga Shkupi vdes në orën e historisë
Arbresh - 17-Feb-2017 15:34
Tetëmbëdhjetë vjeçarja nga Shkupi, nxënëse e gjimnazit “Zdravko Cvetkovski” vdiq dje në shkollë, në orën e historisë, njofton Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas buletinit të policisë, A.A në një moment i ...
Ndërron jetë një nxënëse gjatë orës mësimore në Shkollën e Mesme “GUC”
Lajm Press - 17-Feb-2017 15:28
Një nxënëse e Shkollës së Mesme GUC “Zdravko Cvetkovski” në Shkup, dje gjatë orës mësimore e ka humbur vetëdijen dhe ka ndërruar jetë. Tragjedia ka ndodhur gjatë orës së historisë në orën 18 e 30 minuta, njofton ...
« LAJMI I FUNDIT » Nxënësja e shkollës mesme alivanoset dhe vdes
Zhurnal - 17-Feb-2017 15:24
Një nxënëse e shkollës së mesme Zdravko Cvetkovski në Shkup dje gjatë kohës së mësimit është alivanosur dhe ka vdekur, shkruan Zhurnal. Ngjarja ka ndodhur gjatë orës së historisë rreth orës 18 e 30 minuta. Bëhet fjalë ...
Tragjedi në shkollën e ndërtimtarisë: Maturantja ndëroi jetë në klasë
Aktuale.MK - 17-Feb-2017 15:19
Tragjedi e vërtetë ka ndodhur dje në Shkup përderisa nxënësja e shkollës së mesme është alivanosur në mes të orës dhe ka ndëruar jetë. Tragjedia, siç informojnë nga policia, ka ndodhur në orën 18:30 min në shkollën e ...
Maturantja nga Shkupi vdes në orën e historisë
Republika - 17-Feb-2017 14:51
Tetëmbëdhjetë vjeçarja A.A nga Shkupi, nxënëse e gjimnazit “Zdravko Cvetkovski” vdiq në shkollë, në orën e historisë. Nxënëses A.A në një moment i përkeqësohet shëndeti dhe bie nga ulësja në klasë. Pas përpjekjeve të ...
Ndërron jetë një nxënëse gjatë orës mësimore në Shkollën e Mesme “GUC”
Portalb - 17-Feb-2017 14:41
Një nxënëse e Shkollës së Mesme GUC “Zdravko Cvetkovski” në Shkup, dje gjatë orës mësimore e ka humbur vetëdijen dhe ka ndërruar jetë. Tragjedia ka ndodhur gjatë orës së historisë në orën 18 e 30 minuta, njofton ...
Nxënësja nga Shkupi vdes në orën e historisë
Koha.mk - 17-Feb-2017 14:22
Tetëmbëdhjetë vjeçarja nga Shkupi, nxënëse e gjimnazit “Zdravko Cvetkovski” vdiq dje në shkollë, në orën e historisë, njofton Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas buletinit të policisë, A.A në një moment i ...
Vdes 18 vjeçarja maturante nga Shkupi në orën e historisë
Televizioni Koha - 17-Feb-2017 14:15
Tetëmbëdhjetë vjeçarja nga Shkupi, nxënëse e gjimnazit “Zdravko Cvetkovski” vdiq dje në shkollë, në orën e historisë, njofton Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas buletinit të policisë, A.A në një moment i ...
Galeri

Lajmet Kryesore