Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:18
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Meta mesazh urimi Veselit: Mirënjohje për ata që sakrifikuan për pavarësinë e Kosovës
Ilir Meta letër Kadri Veselit: Përulemi përpara Ibrahim Rugovës dhe heronjve të UÇK-së
GazetaTema - 17-Feb-2017 13:43
Me rastin e 9-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, kryeparlamentari Ilir Meta i ka përciellë një mesazh urimi homologut të tij në Kosovë Kadri Veseli. Meta shpreh vlerësime të veçanta për të gjithë ata që sakrifikuan ...
Meta mesazh urimi Veselit: Mirënjohje për ata që sakrifikuan për pavarësinë e Kosovës
Mapo - 17-Feb-2017 16:24
Me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, kreu i Kuvendit Ilir Meta i ka dërguar një mesazh urimi kreut të Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli. Meta shprehet se sot gjithë kombi shqiptar kujton me mirënjohje të ...
?‘Kosova ime’ në ditëlindjen e nëntë
Arbresh - 16-Feb-2017 17:28
Qeveria e Kosovës ka sponsorizuar një video realizim që përcjell mesazh në nëntë vjetorin ë Pavarësisë së vendit. Trekuartista është Agjencia e Reklamave që ka konceptuar dhe ideuar video-klipin “9 years Kosova”, një ...
Veseli me mesazh të veçantë për Pavarësinë (Video)
Indeks Online - 16-Feb-2017 19:31
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka uruar qytetarët për 9-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, me një video të veçantë. I rrethuar me fëmijë nëntëvjeçarë, moshë kjo sa edhe e Shtetit të Kosovës, ...
?‘Kosova ime’ në ditëlindjen e nëntë
Kosova Press - 16-Feb-2017 17:06
Qeveria e Kosovës ka sponsorizuar një video realizim që përcjell mesazh në nëntë vjetorin ë Pavarësisë së vendit.
Meta mesazh urimi Veselit: Mirënjohje për ata që sakrifikuan për pavarësinë e Kosovës
BalkanWeb - 17-Feb-2017 13:40
TIRANE – Me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, kreu i Kuvendit Ilir Meta i ka dërguar një mesazh urimi kreut të Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli. Meta shprehet se sot gjithë kombi shqiptar kujton me ...
‘Çmenden’ serbët nga inati, prishin muralin e Trump-it pas urimit të SHBA-së për Pavarësinë e Kosovës
Java News - 16-Feb-2017 14:09
Në Serbi është vandalizuar murali i presidentit amerikan, Donald Trump, përcjell “Zeri.info” Qëndrimi zyrtar i Sekretarit Amerikan të Mbrojtjes se, FSK-ja duhet të shndërrohet në ushtri, dhe së fundmi deklarata e ...
Kadri Veseli me mesazh të veçantë për Pavarësinë (Video)
Gazeta Monitor - 16-Feb-2017 19:45
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka uruar qytetarët për 9-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, me një video të veçantë I rrethuar me fëmijë nëntëvjeçarë, moshë kjo sa edhe e Shtetit të Kosovës, ...
Meta, mesazh urimi kreut të Kuvendit të Kosovës
Top Channel - 17-Feb-2017 13:21
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta i ka dërguar një mesazh urimi kryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veselit me rastin e 9-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. “Me rastin e 9-vjetorit të ...
Veseli: N zgjedhje mund t shkojm vetm me marrveshje
Zeri - 16-Feb-2017 10:52
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh kryetar i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka deklaruar se nuk i frikësohet zgjedhjeve asnjëherë. Megjithatë, ai ka lënë të nënkuptohet se tash për tash nuk ...
Meta mesazh urimi Veselit: Mirnjohje pr ata q sakrifikuan pr pavarsin e Kosovs
Bota Sot - 17-Feb-2017 13:45
Me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, kreu i Kuvendit Ilir Meta i ka dërguar një mesazh urimi kreut të Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli. Meta shprehet se sot gjithë kombi shqiptar kujton me mirënjohje të ...
Urimi i veçantë i Kadri Veselit për nëntëvjetorin e Pavarësisë së Kosovës (VIDEO)
Klan Kosova - 16-Feb-2017 22:52
Kryeparlamentari, Kadri Veseli ka bërë një urim për nëntëvjetorin e Pavarësisë së Kosovës përmes një video, ku pjesëmarrës ishin edhe disa fëmijë. Ai uroi të gjithë qytetarët përderisa vlerësoi që Kosova ka arritur ...
Meta uron 9-vjetorin e Pavarësisë: Përulemi para sakrificës së Ibrahim Rugovës dhe Adem Jasharit (Letra)
InFokusi - 17-Feb-2017 14:18
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Ilir Meta i ka dërguar sot një mesazh urimi Kryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës Kadri Veseli me rastin e 9-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Në letrën e tij Meta shpreh ...
Veseli me mesazh të veçantë për Pavarësinë (Video)
Politiko - 16-Feb-2017 19:31
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka uruar qytetarët për 9-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, me një video të veçantë. I rrethuar me fëmijë nëntëvjeçarë, moshë kjo sa edhe e Shtetit të Kosovës, ...
Pavarësia e Kosovës/ Meta mesazh urimi Kadri Veselit: Përulemi me respekt ndaj heronjve të UÇK
Standard - 17-Feb-2017 13:31
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë IlirMeta i ka dërguar sot një mesazh urimi Kryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës Kadri Veseli me rastin e 9-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. I nderuar Zoti Kryetar, Me ...
Meta uron Kadri Veselin për Pavarësinë e Kosovës/ Letra
Syri - 17-Feb-2017 13:51
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, z. Ilir Meta i ka dërguar sot një mesazh urimi Kryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës z. Kadri Veseli me rastin e 9-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës I nderuar Zoti Kryetar, Me ...
Meta uron Kadri Veselin për Pavarësinë e Kosovës/ Letra
Syri - 17-Feb-2017 13:15
Me rastin e 7 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës, kreu i Kuvendit Ilir Meta, i ka dërguar një letër urimi homologut Kadri Veseli. I nderuar Zoti Kryetar, Me rastin e 7 vjetorit të pavarësisë së Republikës së ...
Meta uron Veselin: Kosova të avancojë në agjendën euro-atlantike
Arbresh - 17-Feb-2017 14:09
Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta, në mesazhin drejtuar kryeparlamentarit kosovar, Kadri Veseli në 9-vjetorin e pavarësisë, uron që Kosova të ecë përpara në forcimin demokratik institucional dhe avancimin e ...
Pavarësia e Kosovës/Meta: Përulemi përpara Ibrahim Rugovës dhe heronjve të UÇK
Koha Jone - 17-Feb-2017 13:43
Me rastin e 9-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, kryeparlamentari Ilir Meta i ka përciellë një mesazh urimi homologut të tij në Kosovë Kadri Veseli. Meta shpreh vlerësime të veçanta për të gjithë ata që sakrifikuan ...
Veseli me mesazh t veant pr Pavarsin (Video)
Zeri - 16-Feb-2017 19:33
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka uruar qytetarët për 9-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, me një video të veçantë. I rrethuar me fëmijë nëntëvjeçarë, moshë kjo sa edhe e Shtetit të Kosovës, ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore