Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 15:58
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Veliaj uron 9- vjetorin e Pavarësisë së Kosovës: Me dashuri nga Tirana
Veliaj uron 9- vjetorin e Pavarësisë së Kosovës: Me dashuri nga Tirana
Mapo - 17-Feb-2017 16:21
Edhe kreu i bashkisë së Tiranës, ashtu si të gjithë politikanët e vendit, ka uruar Pavarësinë e Kosovës. Erion Veliaj ka uruar Pavarësinë e 9 të Kosovës, nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook:’ Gëzuar ...
Veliaj uron 9- vjetorin e Pavarësisë së Kosovës: Me dashuri nga Tirana
BalkanWeb - 17-Feb-2017 13:25
TIRANA- Edhe kreu i bashkisë së Tiranës, ashtu si të gjithë politikanët e vendit, ka uruar Pavarësinë e Kosovës. Erion Veliaj ka uruar Pavarësinë e 9 të Kosovës, nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook:’ Gëzuar ...
Urimi i veçantë i Ambasadës amerikane për 9 vjetorin e pavarësisë së Kosovës (Video)
BalkanWeb - 17-Feb-2017 11:18
KOSOVE -Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë ka uruar qytetarët e Kosovës për 9-vjetorin e pavarësisë përmes një videoje tejet interesante. “Është e qartë se aq më shumë na pëlqen jeta në Kosovë, aq ...
“Me zemër jam në Kosovë”, mesazhi emocional i Granit Xhakës për 9-vjetorin e Pavarësisë
BalkanWeb - 17-Feb-2017 10:36
Superylli shqiptar i futbollit, Granit Xhaka, ka uruar 9-vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Futbollisti i cili luan për Arsenalin dhe mbron ngjyrat e kombëtares së Zvicrës, shpesh herë viziton Kosovën dhe nuk e fsheh ...
Milot Rashica uron pavarësinë e Kosovës (Foto)
Telegrafi - 17-Feb-2017 12:45
Ylli i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, ka uruar nëntëvjetorin e pavarësisë së shtetit tonë. Futbollisti i Vitesses me anë të llogarisë së tij në Facebok ka uruar adhuruesit e tij tij që janë kryesisht nga ...
Ambasada Gjermane uron Kosovën për 9 vjetorin e pavarësisë (Video)
Arbresh - 17-Feb-2017 17:57
Me rastin e nëntë vjetorit të pavarësisë së Kosovës, ambasada gjermane në Kosovë, ka uruar qytetarët e Kosovës. Fillimisht në gjuhën gjermane, e më pastaj të gjithë njëzëri në gjuhen shqipe kanë uruar Kosovën me rastin ...
FOTO/ Xherdan Shaqiri urim të veçantë Kosovës për 9-vjetorin e Pavarësisë
Syri - 17-Feb-2017 17:33
Shqiptari i Stoke Cityt, Xherdan Shaqiri, ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës me një foto të bukur, të cilën e ka postuar në llogarinë e tij në Facebook. “Urime dita e Pavarësisë Kosovë, vendi ku kam ...
Kryeministri Rama uron Kosovën në ditën e Pavarësisë
VizionPlus - 17-Feb-2017 11:39
Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka uruar nga Prishtina, përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Me rastin e 9-vjetorit, kreu i qeverisë ka postuar një seri fotosh në Facebook dhe urimin “Gëzuar festën e Pavarësisë” ku ...
“Snajperisti” vjen më një urim për Kosovën (Foto)
Indeks Online - 17-Feb-2017 14:35
Alban Meha ka uruar vendlindjen për përvjetorin e Pavarësisë, shkruan IndeksOnline Mesfushori i cili luan në Turqi, përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar nëntë vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. “Urime ...
Urimi shqip i ambasadës gjermane për pavarësinë e Kosovës (Video)
Indeks Online - 17-Feb-2017 17:46
Me rastin e nëntë vjetorit të pavarësisë së Kosovës, ambasada gjermane në Kosovë, ka uruar qytetarët e Kosovës. Fillimisht në gjuhën gjermane, e më pastaj të gjithë njëzëri në gjuhen shqipe kanë uruar Kosovën me rastin ...
Stresi uron Pavarësinë por ka edhe dy fjalë për Ramush Haradinajn (Foto/Video)
Gazeta Express - 17-Feb-2017 15:18
Festat e Pavarësisë gjithmonë na kujtojnë të gjithë ata që sakrifikuan jetën e tyre për liri e pavarësi. Një gjë të tillë sot po e bën edhe reperi i njohur Stresi,transmeton Gazeta Express. Ai në profilin e tij në ...
Berisha uron qytetart e Kosovs n 9-vjetorin e Pavarsis
Bota Sot - 17-Feb-2017 13:06
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka uruar kosovarët në përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës. Ai tha se mirënjohje e veçantë duhet shprehur edhe NATO-s dhe miqve që çështjen e lirisë së Kosovës e bënë ...
Mesazhi emocionuese i Granit Xhakës për Kosovën
Portalb - 17-Feb-2017 18:02
Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka më një mesazh emocionuese ka uruar ditëlindjen e Kosovës. Fotbollisti shqiptar i Zvicrës përmes llogarisë së tij në Facebook, ka uruar nëntë-vjetorin e pavarësisë së ...
“Snajperisti” vjen më një urim për Kosovën (Foto)
Gazeta Monitor - 17-Feb-2017 14:48
Alban Meha ka uruar vendlindjen për përvjetorin e Pavarësisë. Mesfushori i cili luan në Turqi, përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar nëntë vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. “Urime Kosovë, 9-vjetorin e ...
Ambasada britanike uron Pavarësinë me mesazhe impresionuese (Video)
Indeks Online - 17-Feb-2017 13:34
Ambasada e Britanisë së Madhe në Prishtinë ka uruar qytetarët e Kosovës për Ditën e 9-vjetorit të Pavarësisë Ambasada ka shpërndarë një video ku thuhen mesazhe mbresëlënëse nga përfaqësues të Ambasadës. Shikojeni ...
Sali Berisha uron Kosovën: Gëzuar 9 -Vjetorin e Pavarësisë!
Syri - 17-Feb-2017 15:05
"Sot, qytetarët e Kosovës dhe shqiptarët kudo që janë kremtojnë ditën e tyre të dytë më të madhe të lirisë në histori, pavarësinë e Kosovës, ditën që na bëri ne një komb të lirë." Nga Sali Berisha Sot është dita që të ...
Shaqiri uron Pavarësinë
Politiko - 17-Feb-2017 17:13
Xherdan Shaqiri ka uruar për përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës. Me një foto të publikuar në Facebook, Shaqiri ka shkruar në anglisht: “Urime Pavarësinë Kosovë! Vendi ku linda. Nga Shaqiri me familje”.
Ylli i përfaqësueses uron përvjetorin e Pavarësisë (Foto)
InFokusi - 17-Feb-2017 15:51
Alban Meha ka publikuar një urim për përvjetorin e nëntë të pavarësisë së Kosovës. . /Infokusi.com
Kosova-Shqipëria: Nuk ka mur që ndan zemrën(FOTO)
Gazeta Monitor - 17-Feb-2017 16:18
Gazetarja e moderatorja e njohur shqiptare Fatma Haxhaliu e ka uruar Kosovën në përvjetorin e saj të 9-të në një mënyrë të veçantë, transmeton Gazeta Monitor. Në ditëlindjen e 9-të të Kosovës ajo i është drejtuar të ...
Berisha poston një foto emocionuese për Pavarësi: U rritsh e mos u plaksh (Foto)
Gazeta Express - 17-Feb-2017 17:33
Berisha ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës Portieri i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës me një foto kur ishte pjesë e Kosovës, të cilën e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore