Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:41
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Zbardhen përgjimet e grabitësve në Rinas
Lajmi i Fundit - 17-Feb-2017 18:59
Pas disa ditësh nga grabitja në Rinas, prokuroria ka zbardhur detaje të reja në lidhje me rolin e Fatjon Xhyliut, punonjës i kompanisë private që transportonte rreth 3.8 milionë euro më 3 dhjetor të vitit 2015. Sipas ...
Dosja/ Zbardhen përgjimet e grabitësve të miliona eurove, ja kodet që përdornin me njëri-tjetrin
Standard - 17-Feb-2017 18:52
Prokuroria ka zbardhur detaje të reja në lidhje me rolin e Fatjon Xhyliut, punonjës i kompanisë private që transportonte rreth 3.8 milionë euro më 3 dhjetor të vitit 2015. Sipas Prokurorisë, Xhyliu ka qenë në oborrin e ...
“Pula” dhe “Kutia”, zbardhen përgjimet e grabitësve të miliona eurove
Koha Jone - 17-Feb-2017 18:42
Prokuroria ka zbardhur detaje të reja në lidhje me rolin e Fatjon Xhyliut, punonjës i kompanisë private që transportonte rreth 3.8 milionë euro më 3 dhjetor të vitit 2015. Sipas Prokurorisë, Xhyliu ka qenë në oborrin e ...
“Pula” dhe “Kutia”, zbardhen përgjimet e grabitësve të miliona eurove
OraNews - 17-Feb-2017 18:24
Prokuroria ka zbardhur detaje të reja në lidhje me rolin e Fatjon Xhyliut, punonjës i kompanisë private që transportonte rreth 3.8 milionë euro më 3 dhjetor të vitit 2015. Sipas Prokurorisë, Xhyliu ka qenë në oborrin e ...
‘Pula’ dhe ‘Kutia’, zbardhen përgjimet e grabitësve të parave të bankës
Syri - 17-Feb-2017 18:19
Prokuroria ka zbardhur detaje të reja në lidhje me rolin e Fatjon Xhyliut, punonjës i kompanisë private që transportonte rreth 3.8 milionë euro më 3 dhjetor të vitit 2015. Sipas Prokurorisë, Xhyliu ka qenë në oborrin e ...
FOTO/Autori i 6-të i grabitjes që mori SMS të koduar "U nis vajza"
Shqiptarja - 17-Feb-2017 17:59
Admir Cerpja nipi i Admir Muratajt, është personi që ka bërë lidhjen e bandës me Neim Avdylajn, teksa ky i fundit është personi që ka njoftuar bandën për sasisë e parave që lëviznin me blindatat e kompanisë private ...
Bisedat e koduara/ Zbardhet skema si u krye grabitja e dhjetorit 2015 në Rinas
Mapo - 17-Feb-2017 17:46
Ky është Admir Çerpja, i shpallur në kërkim nga policia si një nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhur në rrugën e Rinasit. Forcat RENEA po e kërkojnë në Dibër bashke me kreun e grupit, Admir Muratajn, ku prej ...
Bisedat e koduara/ Zbulohet skema e grabitjes së parave në Rinas, në dhjetor 2015
Dritare.net - 17-Feb-2017 17:24
Admir Çerpja, është njëri nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhura në rrugën e Rinasit dhe po kërkohet intensivisht nga forcat RENEA në Dibër bashkë me kreun e grupit, Admir Muratajn. Prokuroria ka mundur të ...
Grabitja e dhjetorit të 2015-ës në Rinas, ja si mundi të kryhej
Sot.Al - 17-Feb-2017 16:47
Grabitja e dhjetorit të 2015-ës në Rinas, ja si mundi të kryhej Ky është Admir Çerpja, i shpallur në kërkim nga policia si një nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhur në rrugën e Rinasit. Forcat RENEA po e ...
Publikohet fotografia e grabitsit t 6 t banks, ja kush sht Jetmir erpja
Bota Sot - 17-Feb-2017 16:46
Ky është Jetmir Çerpja i njohur edhe me emrin Admir, që tashmë është shpallur në kërkim, si njëri nga grabitësit e makinave të bankës në rrugën Qafë Kashar – Rinas. Media ka siguruar foton e tij të fundit, të cilën ...
Bisedat e koduara/ Si u krye grabitja e dhjetorit 2015 në Rinas
Lapsi - 17-Feb-2017 16:24
Ky është Admir Çerpja, i shpallur në kërkim nga policia si një nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhur në rrugën e Rinasit. Forcat RENEA po e kërkojnë në Dibër bashke me kreun e grupit, Admir Muratajn, ku prej ...
Biseda/ Zbardhet skema si u krye grabitja e dhjetorit 2015 në Rinas
Lexo - 17-Feb-2017 16:21
Ky është Admir Çerpja, i shpallur në kërkim nga policia si një nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhur në rrugën e Rinasit. Forcat RENEA po e kërkojnë në Dibër bashke me kreun e grupit, Admir Muratajn, ku prej ...
Grabitja në Rinas/ Zbulohet fytyra e Admir Çerpjas dhe kodet e grabitësve (Foto)
Lajmi i Fundit - 17-Feb-2017 16:20
Disa ditë pas grabitjes në Rinas, policia nxjerr të tjera detaje, duke përfshirë këtu edhe një bashkëpunëtor. Mësohet se një nga autorët e grabitjes, është dhe Admir Çerpja, i cili po kërkohet intensivisht nga forcat ...
“Sot kishte lëvizje”. Zbardhen përgjimet e vjedhjes së bankës
Java News - 17-Feb-2017 16:14
Ky është Admir Çerpja, i shpallur në kërkim nga policia si një nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhur në rrugën e Rinasit. Forcat RENEA po e kërkojnë në Dibër bashke me kreun e grupit, Admir Muratajn, ku prej ...
Bisedat e koduara/ Zbardhet skema si u krye grabitja e dhjetorit 2015 në Rinas
GazetaTema - 17-Feb-2017 16:14
Ky është Admir Çerpja, i shpallur në kërkim nga policia si një nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhur në rrugën e Rinasit. Forcat RENEA po e kërkojnë në Dibër bashke me kreun e grupit, Admir Muratajn, ku prej ...
FOTO/ Publikohet fotografia e grabitësit të 6 të bankës, ja kush është Jetmir Çerpja
Syri - 17-Feb-2017 16:06
Ky është Jetmir Çerpja i njohur edhe me emrin Admir, që tashmë është shpallur në kërkim, si njëri nga grabitësit e makinave të bankës në rrugën Qafë Kashar – Rinas. ABC News ka siguruar foton e tij të fundit, të cilën ...
Zbardhet skema si u krye grabitja e dhjetorit 2015
Koha Jone - 17-Feb-2017 15:55
Admir Çerpja, i shpallur në kërkim nga policia si një nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhur në rrugën e Rinasit. Forcat RENEA po e kërkojnë në Dibër bashke me kreun e grupit, Admir Muratajn, ku prej ditësh ...
Zbulohet foto e Admir Çerpjas dhe SMS-të e koduara mes grabitësve të bankave
Gazeta Dita - 17-Feb-2017 15:52
Ky që shihni në foto është Admir Çerpja, njëri nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhura në rrugën e Rinasit dhe po kërkohet intensivisht nga forcat RENEA në Dibër bashkë me kreun e grupit, Admir Muratajn. ...
Zbulohet foto e Admir Çerpjas dhe SMS-të e koduara mes grabitësve të bankave
BalkanWeb - 17-Feb-2017 15:49
Ky që shihni në foto është Admir Çerpja, njëri nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhura në rrugën e Rinasit dhe po kërkohet intensivisht nga forcat RENEA në Dibër bashkë me kreun e grupit, Admir Muratajn. ...
Zbardhet fotoja e personit të shpallur në kërkim
ABCNews - 17-Feb-2017 15:12
Zbardhet fotoja e personit të shpallur në kërkim Dosja kalon për hetim të prokuroria pë krime të rënda 17 shkurt 2017 15:11 Zbardhen detaje të reja të dosjes së grabitjes së bankës. ABC News publikon foton e personit të ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore