Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 15:57
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Lë “kutinë”, por merr “pulën”/ Zbardhen përgjimet e grabitësve të parave të bankës
Lë “kutinë”, por merr “pulën”/ Zbardhen përgjimet e grabitësve të parave të bankës
BalkanWeb - 17-Feb-2017 18:59
TIRANE- Prokuroria ka zbardhur detaje të reja në lidhje me rolin e Fatjon Xhyliut, punonjës i kompanisë private që transportonte rreth 3.8 milionë euro më 3 dhjetor të vitit 2015. Sipas Prokurorisë, Xhyliu ka qenë në ...
Zbulohet foto e Admir Çerpjas dhe SMS-të e koduara mes grabitësve të bankave
BalkanWeb - 17-Feb-2017 15:49
Ky që shihni në foto është Admir Çerpja, njëri nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhura në rrugën e Rinasit dhe po kërkohet intensivisht nga forcat RENEA në Dibër bashkë me kreun e grupit, Admir Muratajn. ...
Bisedat e koduara/ Zbardhet skema si u krye grabitja e dhjetorit 2015 në Rinas
GazetaTema - 17-Feb-2017 16:14
Ky është Admir Çerpja, i shpallur në kërkim nga policia si një nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhur në rrugën e Rinasit. Forcat RENEA po e kërkojnë në Dibër bashke me kreun e grupit, Admir Muratajn, ku prej ...
Dëshmia e grabitësit Neim Avdulaj: 8 muaj pija kafe tek Piramida, studioja blindat për…
BalkanWeb - 16-Feb-2017 23:01
Njëri prej grabitësve, ish-komandoja Neim Avdulaj që u kap pasi doli nga një kazino në qytetin e Vlorës ka rrëfyer përpara hetuesve se si u organizua plani për grabitjen e parave të bankave në dy rastet. Avdulaj kishte ...
Banda e grabitësve, çështja kalon te Krimet e Rënda
Top Channel - 17-Feb-2017 14:06
Gjashtë të rinjtë e identifikuar si autorë te dy grabitjeve në Rinas do të hetohen më tej nga Prokurroia e Krimeve të Rënda për grup të strukturuar kriminal, veprime në kuadër të këtij grupi, vjedhje me armë dhe ...
FOTO/Autori i 6-të i grabitjes që mori SMS të koduar "U nis vajza"
Shqiptarja - 17-Feb-2017 17:59
Admir Cerpja nipi i Admir Muratajt, është personi që ka bërë lidhjen e bandës me Neim Avdylajn, teksa ky i fundit është personi që ka njoftuar bandën për sasisë e parave që lëviznin me blindatat e kompanisë private ...
Bisedat e koduara/ Zbardhet skema si u krye grabitja e dhjetorit 2015 në Rinas
Mapo - 17-Feb-2017 17:46
Ky është Admir Çerpja, i shpallur në kërkim nga policia si një nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhur në rrugën e Rinasit. Forcat RENEA po e kërkojnë në Dibër bashke me kreun e grupit, Admir Muratajn, ku prej ...
Zbardhen detajet: Shpenzimet e Xhylit zbuluan ‘bandën e Rinasit’
Mapo - 16-Feb-2017 18:53
Arrest me burg ka qenë masa e sigurisë edhe për dy të arrestuarit e tjerë për grabitjen e furgonëve që trasnportonin vlera monetare. Ish-efektivi i njësive komando, Neim Avdulaj u paraqit i pari para gjykatës, por nuk ...
Si u zbulua grabitësi i parave/ I papunë bleu makinë, dyqan dhe ngriti shtëpinë
GazetaTema - 16-Feb-2017 21:01
Njeriu që e çoi policinë në grupin e grabitjeve të armatosura, ndoshta nuk do të ishte zbuluar nëse ai do kishte zgjedhur të bënte një jetë modeste. Nga informacionet e policisë, thuhet se në gjurmët e të riut Fajton ...
SMS-ja e ish-komandos kur lëvizën paratë nga banka: ‘Doli vajza’
Mapo - 16-Feb-2017 21:53
Njëri prej grabitësve, Neim Avdylaj ka rrëfyer përpara hetuesve se si u organizua plani për grabitjen e parave të bankave në dy rastet. Avdylaj kishte dalë garant se do të gjente persona të tjerë të aftë për këtë punë. ...
DOSJA/ Prokuroria zbardh detajet e hetimit për grabitasit e Rinasit, ja kush janë informatorët
GazetaTema - 16-Feb-2017 19:01
Prokuroria ka zbardhur hetimet për grabitasit e Rinasit. Prokuroria dhe Policia kanë rënë në gjurmët e grupit të strukturuar kriminal që grabiste makinat me valuta të bankave të nivelit të dytë në rrugën e Rinasit nga ...
Hetimet/ Si u njohën me njëri-tjetrin 8 të dyshuarit për grabitjen e 3.2 mln dollarëve në Qafë Kashar
BalkanWeb - 16-Feb-2017 17:44
TIRANE- Tetë personat e dyshuar si të përfshirë në grabitjet e parave të bankave gjatë transportit të tyre për në aeroportin e Rinasit, të ndodhura gjatë 2 viteve të fundit, duket se janë njohur në Ushtri. Me publikimin ...
“Dorëlëshuari” Xhyliu zbuloi bandën e grabitësve
Mapo - 16-Feb-2017 21:17
Njeriu që e çoi policinë në grupin e grabitjeve të armatosura, ndoshta nuk do të ishte zbuluar nëse ai do kishte zgjedhur të bënte një jetë modeste. Nga informacionet e policisë, thuhet se në gjurmët e të riut Fajton ...
Grabitësit e blindave me pare hetimet i marrin Krimet e Rënda
Shqiptarja - 17-Feb-2017 13:04
TIRANE- Grupi i grabitësve të eskortave të blinduara me paratë e bankave do të hetohet nga prokuroria e krimeve të rënda.Nga kjo e premte, dosja hetimore për ta përfshirë dhe katër të arrestuarit Fation XHyliu, Ditjon ...
Bisedat e koduara/ Si u krye grabitja e dhjetorit 2015 në Rinas
Lapsi - 17-Feb-2017 16:24
Ky është Admir Çerpja, i shpallur në kërkim nga policia si një nga autorët e të paktën dy grabitjeve të ndodhur në rrugën e Rinasit. Forcat RENEA po e kërkojnë në Dibër bashke me kreun e grupit, Admir Muratajn, ku prej ...
“Pula” dhe “Kutia”, zbardhen përgjimet e grabitësve të miliona eurove
OraNews - 17-Feb-2017 18:24
Prokuroria ka zbardhur detaje të reja në lidhje me rolin e Fatjon Xhyliut, punonjës i kompanisë private që transportonte rreth 3.8 milionë euro më 3 dhjetor të vitit 2015. Sipas Prokurorisë, Xhyliu ka qenë në oborrin e ...
Grabitja në Rinas/ Detajet e dosjes hetimore: Ja kush ishin dy informatorët
BalkanWeb - 16-Feb-2017 18:50
Prokuroria ka zbardhur detaje të reja në lidhje me vjedhjen e parave të bankës në Qafë-Kashar. Hetimet për 4 të arrestuarit kanë nisur në në dhjetor të vitit 2015 bën me dije Prokuroria. “Në bazë të një hetimi të nisur ...
Grabitësit e blindave me para hetimet i marrin Krimet e Rënda
Shqiptarja - 17-Feb-2017 13:34
TIRANE- Grupi i grabitësve të eskortave të blinduara me paratë e bankave do të hetohet nga prokuroria e krimeve të rënda.Nga kjo e premte, dosja hetimore për ta përfshirë dhe katër të arrestuarit Fation XHyliu, Ditjon ...
Grabitja e bankave/ Kupa dhe Avdulaj mohojnë akuzat në gjykatë
Mapo - 16-Feb-2017 17:16
Neim Avdulaj dhe Ernest Kupa para Gjykatës nuk kanë pranuar se janë autorë të dy grabitjeve në rrugën e Rinasit. 28-vjeçari Avdulaj ka qenë i pari që doli para togave të zeza për tu njohur me masën e sigurisë. Ai ka ...
Grabitja në Rinas/ Ja sa u paguan Memlika dhe Xhyliu për informacionet
Telegraf - 17-Feb-2017 13:21
Prokuroria ka shpërndarë dojen hetimore per grabitjet ne Rinas...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore