Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 08:41
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kush po ja prek gjoksin Bebe Rexhës (Foto) Arbresh - 17-Feb-2017 18:42
Rita ora dore për dore me një mashkull (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 17:52
Këngëtarja e famshme Rita Ora është shumë aktive në rrjete sociale, bukuroshja dinë të na befasoj me foto, transmeton Arbresh.info Ajo së fundmi ka publikuar një foto ku shihen duart e saj ngjitur me duart e një ...
Ja si e quan Kosovën Noizy (FOTO)
10minuta.com - 17-Feb-2017 17:21
Nuk ka se si të mungonte një foto nga reperi i njohur Noizy. Ai ka postuar një foto në Instagram, duke i lënë një mbishkrim interesant. 'Gezuar pavarsine Lali Vogel ?', ka shkruar Noizy përbri kësaj ...
Lorik Cana lë futbollin fillon punën si kuzhinier (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 16:33
Lorik Cana gjatë verës i ka dhënë lamtumirën kombëtares shqiptare të futbollit dhe duket se nuk planifikon të kthehet shumë shpejt aty, edhe pse në FSHF e presin krahëhapur, shkruan Arbresh.info. Cana si duket ka ...
Irina Shayk gati i pëlset gjoksi (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 16:07
Modelja bukuroshe Irina Shayk është një ndër femrat më të bukura. Irina ndryshe njihet edhe si ish e dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Por edhe fansat e ...
Era Istrefi uron Kosovën me një foto të çuditshme (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 15:45
Këngëtarja Era Istrefi, ka publikuar në Instagram një foto paksa të çuditshme për urimin e pavarësis, së Kosovës, ajo po ashtu ka shkruan “Urime 9 vjet shtet Kosove , ajo ka kërkuar falje për këtë foto” transmeton ...
Skandaloze: Noizy e quan Kosovën të vogël (FOTO)
Zhurnal - 17-Feb-2017 15:24
Reperi problematik Noizy ka uruar kosovarët për nder të 9 vjetorit të Pavarësisë. Ai përmes rrjetit social Instagram ka postuar një fotografi. “Gezuar pavaresine Lali Vogel” , ishte mbishkrimi i fotografisë së ...
Skandaloze: Noizy e quan Kosovën të vogël (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 15:12
Reperi problematik Noizy ka uruar kosovarët për nder të 9 vjetorit të Pavarësisë. Ai përmes rrjetit social Instagram ka postuar një fotografi. “Gezuar pavaresine Lali Vogel” , ishte mbishkrimi i fotografisë së ...
Kush është ai që Greta dëshiron ta ketë (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 15:03
Këngëtarja Greta Koçi, ditë më parë ka publikuar fotografi nga fotosesioni më i ri. Padyshim që këngëtarja ka shkëlqyer, duke vënë në pah linjat seksi , shkruan Arbresh.info. Ajo para pak minutash ka postuar një foto me ...
Noizy uron pr Pavarsi, ja si e quan Kosovn (Foto)
Zeri - 17-Feb-2017 14:44
Ashtu siç uruan shumë artistë nga Shqipëria, vjen urimi edhe nga Noizy. Me pak fjalë, por me një foto që sjell domethënie të madhe, Noizy uron ditën e pavarësisë së Kosovës. “Gezuar pavaresine Lali Vogel” shkruan Noizy ...
Kështu urojnë këngëtaret nëntëvjetorin e Pavarësisë
Klan Kosova - 17-Feb-2017 14:35
Këngëtaret shqiptare kanë zgjedhur rrjetin social Instagram, për të uruar shqiptarët e Kosovës për nëntë vjetorin e Pavarësisë së shtetit. Greta Koci ka postuar një fotografi të shqiponjës ku në njërën krah të saj ka ...
Bufi me mesazh të fortë (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 14:22
Aktori i njohur Fatmir Spahiu i njohur si Bufi ka uruar Pavarësinë e Kosovës me një shkrim. Edhe këtë herë ai ka shkruar një mesazh të fortë për shtetin e Kosovës. Ja postimi i tij në rrjetin social Instagram. ...
Zaimina Vasjari zbulon gjoksin (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 14:15
Zaimina Vasjari është njëra nga femrat më seksi të estradës shqiptare, transeton Arbresh.info. Ajo përfolet për linjat tejet seksi ,dhe për bukurin e saj unike bukuroshja para pak minutash ka publikuar një foto në ...
Bes Kallaku nuk e harron Kosovën (Foto)
10minuta.com - 17-Feb-2017 13:15
Komediani nga Shqipëria Bes Kallaku nuk e harroi Kosovën në këtë ditë historike për shqiptarët e Kosovës. Kallaku ka postuar një foto mjaftë kreative në rrjetin social Instagram, njofton KosovaPress. Më poshtë mund ta ...
Adelina Tahiri në gjendje të rendë shëndetësore?! (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 12:21
Këngëtarja shkupjane Adelina Tahiri dje ka postuar një fotografi ku shihet me këmbën e thyer në një spital. Dukej qartë që gjendja e saj shëndetësore ishte e rëndë, shkruan portali . E tani ajo i ka falenderuar fansat ...
‘Jemi një’ thotë Aurela Gaçe (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 12:04
Këngëtarja Aurela Gaçe ka uruar Kosovën që sot feston ditëlindjen e nëntë. Ajo ka shfrytëzuar rrjetin social Instagram për të uruar kosovarët për festën dhe në foton e postuar shihen dy flamujt, ai kombëtar dhe ai ...
E turpshme: Eni Koçi e bën edhe këtë (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 10:53
Këngëtarja Eni Koçi ka bërë diçka fëmijërore dhe ka postuar në ‘InstaStory’. Ajo është afruar tek muri dhe ka vendosur këmbët në të. Në fytyrën e saj shihet gazi, që si duket e ka argëtuar pa masë ky gjest i bërë, ...
Luana Vjollca për Pavarësi në Prishtinë (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 10:38
Prezantuesja atraktive shqiptare Luana Vjollca aktualisht gjendet në Kosovë. Ajo mbrëmë vonë ka postuar një video ku ka uruar kosovarët për 9 vjetorin e Pavarësisë dhe ka etiketuar lokacionin Prishtinë, shkruan E dimë ...
Ja kush feston sot bashkë me Kosovën (Video/Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 10:29
Sot, 17 shkurt kur Kosova feston ditëlindjen e saj të 9, edhe dikush tjetër ka festë. Bëhet fjalë për violinistin e grupit Latino Band Taulant Rruci i cili pikërisht sot me këtë datë ka ditëlindjen, shkruan portal . Ai ...
‘Be the One’ shpërndahet nga kjo artiste e famshme botërore (Video)
Arbresh - 17-Feb-2017 10:18
Dua Lipa e ka dëshmuar se me talentin e saj ka depërtuar me sukses në skenën ndërkombëtare. Hiti i saj ‘Be The One’ është dëgjuar në shumicën e vendeve të botës dhe është shpërndarë nga plot fytyra të njohura botërore ...
Gulsereni i ‘çmend’ ndjekësit e saj në Instagram (Foto)
Ina-Online - 17-Feb-2017 09:30
Ajo është një ndër aktorët më të dashura për shqiptarët për shkak të famës së saj të madhe në vendin tonë për rolin e “Gylserenit” në telenovelën turke “Fate të Kryqëzuara”. Bëhet fjalë për aktorja e njohur turke, ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore