Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 15:39
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Presidenti Thaçi pjesëmarrës në Konferencën e Sigurisë në Mynih
Presidenti Thaçi pjesëmarrës në Konferencën e Sigurisë në Mynih
InFokusi - 17-Feb-2017 13:30
Me ftesë të ambasadorit Wolfgang Ischinger, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar për në Gjermani, ku do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih (MSC)Presidenti Thaçi bashkë me 500 ...
Konferenca e Sigurisë në Mynih heq dilemat për politikën dhe sigurinë botërore
Kosova Press - 17-Feb-2017 13:55
Mynihu i Gjermanisë këto ditë do të jetë qendër e vendimmarrësve më të rëndësishëm botërorë në fushën e politikës ndërkombëtare të sigurisë.
Sytë tek SHBA
Politiko - 17-Feb-2017 13:28
Presidenti, Hashim Thaçi, ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj e ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli nga Shqipëria janë të ftuar në Mynih. Mynihu mburret me dëshirë si “Qytet botëror me zemër” -Nga data 15-17 ...
Thai pjesmarrs n Konferencn e Siguris n Mynih
Zeri - 17-Feb-2017 13:15
Me ftesë të ambasadorit Wolfgang Ischinger, Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka udhëtuar për në Gjermani, ku do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih (MSC). Ai bashkë me 500 liderë botërorë do të marrë ...
Thaçi pjesëmarrës në Konferencën e Sigurisë në Mynih
Klan Kosova - 17-Feb-2017 13:03
Me ftesë të ambasadorit Wolfgang Ischinger, Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka udhëtuar për në Gjermani, ku do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih (MSC). Ai bashkë me 500 liderë botërorë do të marrë ...
Presidenti Thaçi pjesëmarrës në Konferencën e Sigurisë në Mynih
24 Ore - 17-Feb-2017 13:15
Me ftesë të ambasadorit Wolfgang Ischinger, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar për në Gjermani, ku do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih (MSC). Presidenti Thaçi bashkë me 500 ...
Thaçi merr pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih
Indeks Online - 17-Feb-2017 12:45
Me ftesë të ambasadorit Wolfgang Ischinger, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar për në Gjermani, ku do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih (MSC). Thaçi bashkë me 500 liderë ...
Thaçi pjesëmarrës në Konferencën e Sigurisë në Mynih
Arbresh - 17-Feb-2017 12:57
Me ftesë të ambasadorit Wolfgang Ischinger, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar për në Gjermani, ku do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih (MSC). Presidenti Thaçi bashkë me 500 ...
Në një hartë daneze nuk ekziston Serbia, por Kosova
TetovaSot - 17-Feb-2017 10:44
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Në hartë e cila përdoret në një qendër për vozitës në Danimarkë nuk ekziston fare Serbia por vetëm Kosova. Sipas një twiti në rrjetin social Twitter dhe fotografisë nga Qendra për ...
Thaçi pjesëmarrës në Konferencën e Sigurisë në Mynih
EkonomiaOnline - 17-Feb-2017 12:51
Me ftesë të ambasadorit Wolfgang Ischinger, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar për në Gjermani, ku do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih (MSC). Presidenti Thaçi bashkë me 500 liderë botërorë ...
Presidenti Thaçi pjesëmarrës në Konferencën e Sigurisë në Mynih
Telegrafi - 17-Feb-2017 12:45
Me ftesë të ambasadorit Wolfgang Ischinger, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar për në Gjermani, ku do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih (MSC). Presidenti Thaçi bashkë me 500 ...
Galeri

Lajmet Kryesore