Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 19:00
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
FOTO/ Nëna e vëllezërve Pogba mori vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj në ‘Old Traford’
FOTO/ Nëna e vëllezërve Pogba mori vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj në ‘Old Traford’
BalkanWeb - 17-Feb-2017 00:10
Në ndeshjen mes Manchester United dhe St Etienne, vëllezërit Pogba janë të ndarë, Paul tek ekipi anglez dhe Florentin tek ai francez. Por të kesh të ndarë dy fëmijë natyrisht që është e rëndë për çdo prind. Kështu edhe ...
Ibrahimovic i uritur: Dua të fitoj dhe me United
GazetaTema - 17-Feb-2017 15:46
Një 3 golësh ndaj St Ettiene-it për tu treguar të gjithëve se ai është përcaktues edhe në kompeticionet europiane. Zlatan Ibrahimovic, është njeriu i momentit te Manchester United, me Djajtë e Kuq që falë golave të ...
Ngatërresa e çuditshme e vëllait të tij, Paul Pogba luan ende me Juventusin…
BalkanWeb - 17-Feb-2017 16:30
Një nga ndeshjet që vënë përballë si kundërshtar dy vëllezër në fushën e lojës është luajtur mbrëmë. Takimi i vlefshëm për 1/16 e “Europa League”, Manchester United-St.Etiene, ka detyruar dy francezët që janë edhe ...
Dzeko, “mbreti” i Europa League
Top Channel - 17-Feb-2017 12:51
Edin Dzeko po përjeton momentin më të mirë në këtë sezon. Sulmuesi i Romës, përvecse është goleadori i Serisë A me 18 gola në 24 ndeshje, është në krye edhe të listës së shënuesve më të mirë të Europa League me 8 gola ...
Pas tripletës, Ibrahimoviç: Dua të fitoj trofe me Man.United
Syri - 17-Feb-2017 16:55
Sulmuesi i Manchester United, Zlatan Ibrahimoviç megjithëse në një moshë 35-vjeçare është duke mahnitur të gjithë Europën me performancën e tij të jashtëzakonshme. Tripleta e djeshme ndaj St Ettiene-it në Europa League ...
Europa League, bie Tottenham fiton Fiorentina, Shakhtar e Lyon
Shqiptarja - 16-Feb-2017 23:34
Tottenham ka zhgënjyer edhe në Europa League gjatë mbrëmjes së sotme, ku skuadra angleze u përball me skuadrën belge të Gent. Pjesa e parë e ndeshjes është mbyllur në barazim, por në minutën e 59-të do të ishte skuadra ...
Video/ Tripleta e Ibrahimoviç, Man. United hedh një hap drejt kualifikimit
Lexo - 17-Feb-2017 14:03
Zlatan Ibrahimoviç ka shënuar tre gola në fitoren 3 me 0 të Manchester Unitedit ndaj Saint Etienet në Ligën e Evropës në fazën e parë eliminuese. Ibra shënoi golin e parë në minutën e 15-të, ndërsa dy të tjerët i shënoi ...
Dzeko, “mbreti” i Europa League
Gazeta Dita - 17-Feb-2017 15:16
Edin Dzeko po përjeton momentin më të mirë në këtë sezon. Sulmuesi i Romës, përvecse është goleadori i Serisë A me 18 gola në 24 ndeshje, është në krye edhe të listës së shënuesve më të mirë të Europa League me 8 gola ...
Numrat e fanellave të Gentit, janë një “turp” për futbollin (Foto)
Indeks Online - 17-Feb-2017 15:16
Skuadra e Gentit u paraqit me numra interesant në fitoren 1 me 0 ndaj Tottenahmit, shkruan IndeksOnline Ndeshja në kuadër të Evropa Ligës, përveç fitores befasuese të skuadrës belge ndaj një ekipi tejet në formë siç ...
Qesharake: Kështu e festoi fitoren familja Pogba (Video)
Gazeta Express - 17-Feb-2017 11:02
Paul Pogba, ylli i Manchester Unitedit, ka festuar fitoren ndaj St Etienne, me rezultat 3:0 në Europa League, së bashku me familjen. Familja Pogba ia kanë thënë këngës midis stadiumit “Old Traffrod” Bëje LIKE dhe merr ...
VIDEO/Fiton United e Roma, Zlatan heroi i mbrëmjes për “Djajtë e Kuq”
Shqiptarja - 16-Feb-2017 23:55
Manchester United ka marrë një fitore shumë të rëndësishme në mbrëmjen e sotme përballë miqve francez të St Etienne, të cilët kanë luajtur në “Old Trafford” një ndeshje me një ritëm të lart.Edhe pse e gjithë skuadra që ...
Mançesteri e Roma bëjnë detyrën, fiton edhe Fiorentina
VizionPlus - 17-Feb-2017 11:33
Pjesa më e madhe e ekipeve pretendente i kane fituar ndeshjet e para të 1/16 te Uefa Europa League. Ra ne sy fitorja e lehte e Manchester United 3 me 0 ne shtëpi kundër Sent Etien. Pol Pogba fitoi duelin ndaj vëllait te ...
Ibrahimovic i uritur: Dua të fitoj dhe me United
TetovaSot - 17-Feb-2017 15:16
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Një 3 golësh ndaj St Ettiene-it për tu treguar të gjithëve se ai është përcaktues edhe në kompeticionet europiane. Zlatan Ibrahimovic, është njeriu i momentit te Manchester United, me ...
Ibra i Uritur
Politiko - 17-Feb-2017 17:46
Një 3 golësh ndaj St Ettiene, për t’u treguar të gjithëve se ai është përcaktues edhe në kompeticionet europiane. Zlatan Ibrahimovic është njeriu i momentit te Manchester United. Falë golave të tij, United po ec me ...
FOTO/ Shiko çfarë ndodhi pas ndeshjes midis dy vllezërve Pogba
Syri - 16-Feb-2017 23:45
Dy vëllezërit Pogba, Paul dhe Florentin, patën një përshëndetje të përzemërt pas ndeshjes Manchester United - St Etienne. {gallery} ...
Ibrahimovic srish prcaktues
Zeri - 17-Feb-2017 14:35
Zlatan Ibrahimovic ka shkëlqyer në ndeshjen kundër St Ettienes, duke realizuar het-trik, shkruan zeri.info. Suedezi është shumë i lumtur tek United dhe shpreson të fitojë sa më shumë trofe. “Djajtë“ po përgatiten për ...
FOTO/ Manchester United – St. Etienne, notat e lojtarëve. Ibrahimoviç kap rekordin
Syri - 16-Feb-2017 23:24
‘Djajtë e Kuq’, shënuan tre gola nëpërmjet yllit suedez Zlatan Ibrahimovic për fitoren bindëse 3-0. Ka qenë sulmuesi suedez, që ka marrë notën maksimale në këtë takim (10.0). Me paraqitje të mirë u dalluan edhe Daley ...
Ibra shënon tre gola në fitoren e Unitedit në Ligën e Evropës
Java News - 17-Feb-2017 08:48
Zlatan Ibrahimoviç ka shënuar tre gola në fitoren 3 me 0 të Manchester Unitedit ndaj Saint Etienet në Ligën e Evropës në fazën e parë eliminuese. Ibra shënoi golin e parë në minutën e 15-të, ndërsa dy të tjerët i shënoi ...
Ibrahimovic bëhet lojtari i tretë që shënon ‘hat-trick’ në Champions dhe Europa League
Syri - 17-Feb-2017 03:25
Manchetser United duket se ka siguruar biletën për në fazën tjetër të Europa League falë tre golave të shënuar nga Zlatan Ibrahimovic, në fitoren 3-0 kundër Saint Etienne. Suedezi është bërë lojtari i tretë që ka ...
Mourinho i pakënaqur me Manchester, qoftë edhe prej fitores
Java News - 17-Feb-2017 17:13
Jose Mourinho nuk ka qenë i kënaqur me skuadrën e tij, edhe pse Manchester United ka fituar me rezultat bindës 3:0 ndaj francezëve të St Etienne, në ligën e Evropës, raporton KTV. Tekniku Portugez pas ndeshjes, ka vënë ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore