Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
“KED”, Llalla i përgjigjet Xhafajt
VizionPlus - 17-Feb-2017 15:55
Kryeprokurori Adriatik Llalla i ktheu përgjigje presidentit te republikës Bujar Nishani dhe kreut te Komisionit te Ligjeve Fatmir Xhafaj, lidhur me emërimet ne Këshillin e Drejtësisë. Ne letër Prokurori i Përgjithshëm ...
Vettingu-KLD-Llalla, kundër Xhafës: U respektua ligji për emërimet në KED
RTSH - 17-Feb-2017 15:49
Këshilli i Lartë i Drejtësisë, reagon ndaj akuzave të Kreut të Komisionit të Ligjeve, Fatmir Xhafa , se sekretari i Përgjithshëm i KLD-së, kishte shmangur nga shorti një numër të konsiderueshëm prokurorësh dhe ...
KLD kundër Xhafës: U respektua ligji për emërimet në KED
OraNews - 17-Feb-2017 15:30
Ndryshe nga kreun i Komisionit të Ligjeve, Fatmir Xhafaj Këshilli i Lartë i Drejtësisë thotë se për emërimet në Këshillin e Përkohshëm të Emërimeve në Drejtësi janë bërë duke respektuar pikë për pikë ligjin. Përmes ...
Kandidaturat e KED, Llalla i përgjigjet Xhafajt: Mund ta çoni në Kushtetuese!
OraNews - 17-Feb-2017 15:30
Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla ka reaguar mbi shqetësimet e ngritura nga kreu i Komisionit parlamentar të Ligjeve, Fatmir Xhafaj mbi procedurat e ndjekura për hedhjen e shortit të anëtarëve të Këshillit të ...
Propozimet për KED/ Zbardhet letra e Llallës për Fatmir Xhafën: Kemi zbatuar ligjin!
Lapsi - 17-Feb-2017 15:16
Kryeprokurori Adriatik Llalla i ka kthyer sot përgjigje letër-ankesës së Fatmir Xhafës lidhur me emrat e propozuar për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi. Po përmes një letre që Lapsi.al e sjell të plotë më poshtë, ...
Dokumenti/ Llalla i përgjigjet Xhafës: Zbatuam ligjin për Këshillin e Emërimeve. Shko në Kushtetuese
Lajm Press - 17-Feb-2017 15:13
Kryeprokurori Adriatik Llalla i është përgjigjur me një shkresë zyrtare sot, Kryetarit të Kosmisionit të Ligjeve, Fatmir Xhafa i cili u ankua për parregullsi gjatë përzgjedhjes së anëtarëve të Këshillit të Emërimeve. Në ...
Kandidaturat e KED, Llalla i përgjigjet Xhafajt: Mund ta çoni në Kushtetuese!
Koha Jone - 17-Feb-2017 15:13
Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla ka reaguar mbi shqetësimet e ngritura nga kreu i Komisionit parlamentar të Ligjeve, Fatmir Xhafaj mbi procedurat e ndjekura për hedhjen e shortit të anëtarëve të Këshillit të ...
Shorti i KED, Prokuroria dhe KLD kundër pretendimeve të Xhafës
ABCNews - 17-Feb-2017 15:08
Shorti i KED, Prokuroria dhe KLD kundër pretendimeve të Xhafës “Respektuam ligjin dhe Kushtetutën” 17 shkurt 2017 15:07 Këshilli i Lartë i Drejtësisë dhe Prokuroria e Përgjithshme rrëzuan pretendimet e Fatmir Xhafës në ...
Llalla i përgjigjet Xhafës: Kemi zbatuar proceduart sipas ligjit: Ja letra e plotë (FOTO)
Standard - 17-Feb-2017 14:44
Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla ka reaguar mbi shqetësimet e ngritura nga kreu i Komisionit parlamentar të Ligjeve, Fatmir Xhafaj mbi procedurat e ndjekura për hedhjen e shortit të anëtarëve të Këshillit të ...
Shorti i KED/ Pas KLD-së reagon dhe Llalla kundër Xhafajt: Drejtoju Gjykatës Kushtetuese!
Java News - 17-Feb-2017 14:32
Kryeprokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla i përgjigjet kreut të komisionit të Reformës në Drejtësi Fatmir Xhafa duke i vënë në dukje atij se për përzgjedhjen e prokurorëve për garë në Këshillin e Emërimeve në ...
Ankesat për KED/ Llalla i përgjigjet Xhafës: Kemi zbatuar procedurat sipas ligjit
BalkanWeb - 17-Feb-2017 14:32
TIRANË- Prokuroria e Përgjithshme i ka kthyer sot përgjigje letrës-ankesë të Kreut të Komisionit të Reformës në Drejtësi Fatmir Xhafaj në lidhje me emrat e propozuar për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi. Në letrën që ...
KLD i përgjigjet Fatmir Xhafës për ankesat e shortit të KED
Telegraf - 17-Feb-2017 14:25
Këshilli i Lartë i Drejtësisë me një letër zyrtare drejtuar Presidentit Nishani...
KED, Llalla reagon kundrejt Xhafajt
Sot.Al - 17-Feb-2017 14:23
KED, Llalla reagon kundrejt Xhafajt Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla ka reaguar mbi shqetësimet e ngritura nga kreu i Komisionit parlamentar të Ligjeve, Fatmir Xhafaj mbi procedurat e ndjekura për hedhjen e ...
DOKUMENTI/ Ankesa e Xhafës, Prokuroria i përgjigjet: Kemi zbatuar procedurat e ligjit
Syri - 17-Feb-2017 14:15
Prokuroria e Përgjithshme i përgjigjet letrës ankesë të Fatmir Xhafës në lidhje me emrat e propozuar për Këshillin e Emërimeve. Ne letrën që kryeprokurori Adriatik Llalla i ka drejtuar Xhafës, thuhet se gjithçka është ...
KLD kundër kreut të ligjeve Fatmir Xhafa për shortin e KED
Shqiptarja - 17-Feb-2017 14:10
Me anë të sekretarit të përgjithshëm Këshilli i Lartë i Drejtësisë i është përgjigjur kreut të komisioni të ligjeve Fatmir Xhafa për shqetësimin që ky i fundit ngriti në lidhje me shortin për përzgjedhjen e anëtarëve të ...
Protestë te ARMO:Uzina prodhon 1 mln € në ditë, ne s'na japin pagat
Shqiptarja - 17-Feb-2017 14:10
Rinisin protestën punëtoret e rafinerisë së naftës në Fier. Mos pagimi i pagave të premtuara ka bërë që protestat të rifillojnë, pasi nga katër muaj, punëtoret kanë marrë dy muaj si dhe ende nuk janë derdhur detyrimet ...
KLD i përgjigjet Fatmir Xhafës për ankesat e shortit të KED
Lapsi - 17-Feb-2017 14:00
Këshilli i Lartë i Drejtësisë me një letër zyrtare drejtuar Presidentit Nishani dhe kreut të Kuvendit, Ilir Meta, hedh poshtë pretendimet e kreut socialist të Komisionit për Çështjet Ligjore, Fatmir Xhafaj, lidhur me ...
Shorti për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi, KLD rrëzon Xhafën: Kemi respektuar ligjin
Zhurnal - 17-Feb-2017 13:45
Këshilli i Lartë i Drejtësisë i ka drejtuar një letër Presidentit të Republikës, Bujar Nishani dhe kreut të Kuvendit, Ilir Meta në lidhje me pretendimet e kreut socialist të Komisionit për Çështjet Ligjore, Fatmir ...
Këshilli i Lartë i Drejtësisë rrëzon prtendimet e Xhafës, letër Nishanit dhe Metës (Zbardhet letra)
News Bomb - 17-Feb-2017 12:24
Këshilli i Lartë i Drejtësisë i ka drejtuar një letër Presidentit të Republikës, Bujar Nishani dhe kreut të Kuvendit, Ilir Meta në lidhje me pretendimet e kreut socialist të Komisionit për Çështjet Ligjore, Fatmir ...
KLD rrëzon pretendimet e Xhafës: Kemi respektuar pikë për pikë ligjin për përzgjedhjen e kandidaturave
Sot.Al - 17-Feb-2017 12:22
KLD rrëzon pretendimet e Xhafës: Kemi respektuar pikë për pikë ligjin për përzgjedhjen e kandidaturave Këshilli i Lartë i Drejtësisë i ka drejtuar një letër Presidentit të Republikës, Bujar Nishani dhe kreut të ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore