Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:51
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Ngjarje e tmerrshme, njerku përdhunon dy vajzat e gruas
Ngjarje e tmerrshme, njerku përdhunon dy vajzat e gruas
Mapo - 16-Feb-2017 16:21
Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Tetovë. Sipas policisë, 46-vjeçarja me inicialet N. I., ka denoncuar se personi me të cilin ka bashkëjetuar, 35-vjeçari B. I., nga fshati Lubin i Shkupi, në disa raste, ka ...
Femrat nuk duan të bëjnë seks me meshkujt që kanë këtë diferencë në moshë
Syri - 17-Feb-2017 16:17
Kur është fjala për preferencat seksuale, mosha nuk është vetëm një numër, e veçanërisht për femrat – të paktën kështu sugjeron një studim nga Finlanda. Në përgjithësi, meshkujt – pavarësisht moshës që kishin – kishin ...
Një tetovare e ka denoncuar bashkëshortin e paligjshëm për sulm seksual ndaj dy vajzave
Republika - 17-Feb-2017 14:12
B,I.(35) nga fshtati Lubin, i rajonit të Shkupit është akuzuar për sulm seksual ndaj dy minoreneve dhe kundër tij është parashtruar padi penale. Siç njoftoi policia, rasti pardje është denoncuar nga N.I (46) nga Tetova ...
Një tetovare e ka denoncuar bashkëshortin e paligjshëm për sulm seksual ndaj dy vajzave
Portalb - 17-Feb-2017 14:19
B,I.(35) nga shtati Lubin, i rajonit të Shkupit është akuzuar për sulm seksual ndaj dy minoreneve dhe kundër tij është parashtruar padi penale. Siç njoftoi policia, rasti pardje është denoncuar nga N.I (46) nga Tetova ...
Ja pse femrat duan të bëjnë seks me burra të moshuar
TetovaSot - 17-Feb-2017 17:49
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Kur është fjala për preferencat seksuale, mosha nuk është vetëm një numër, e veçanërisht për femrat të paktën kështu sugjeron një studim nga Finlanda. Në përgjithësi, meshkujt ...
Befasuese/ Ja çfarë duan femrat nga meshkujt më të vjetër
Lexo - 17-Feb-2017 13:25
Kur është fjala për preferencat seksuale, mosha nuk është vetëm një numër, e veçanërisht për femrat – të paktën kështu sugjeron një studim nga Finlanda. Në përgjithësi, meshkujt – pavarësisht moshës që kishin – kishin ...
Denoncohet një 35 vjeçar për sulm seksual ndaj dy minoreneve
Gazeta Monitor - 17-Feb-2017 14:44
B.I.(35) nga fshtati Lubin, i rajonit të Shkupit është akuzuar për sulm seksual ndaj dy minoreneve dhe kundër tij është parashtruar padi penale, përcjell Telegrafi Maqedoni. Siç njoftoi policia, rasti pardje është ...
Denoncohet një 35 vjeçar për sulm seksual ndaj dy vajzave të mitura
Lajm Press - 17-Feb-2017 14:54
B.I.(35) nga fshtati Lubin, i rajonit të Shkupit është akuzuar për sulm seksual ndaj dy minoreneve dhe kundër tij është parashtruar padi penale. Siç njoftoi policia, rasti pardje është denoncuar nga N.I (46) nga Tetova ...
Ngjarje e tmerrshme në Tetovë: Njerku përdhunon dy vajzat e gruas
TetovaSot - 16-Feb-2017 16:46
Publikuar Shk 16, 2017 Shpërndaj Të përballura me një makth të tmerrshëm dhe përdhunimin e njerkut, dy vajza të mitura, përkatësisht 15 dhe 16 vjeçe kanë vendosur t’i rrëfejnë tmerrin nënës së tyre. Ngjarja e rëndë ...
Denoncohet një 35 vjeçar për sulm seksual ndaj dy minoreneve
Indeks Online - 17-Feb-2017 14:35
B.I.(35) nga fshtati Lubin, i rajonit të Shkupit është akuzuar për sulm seksual ndaj dy minoreneve dhe kundër tij është parashtruar padi penale, përcjell Telegrafi Maqedoni. Siç njoftoi policia, rasti pardje është ...
Ja çka duan femrat nga meshkujt më të vjetër
Gazeta Express - 17-Feb-2017 11:12
Kur është fjala për preferencat seksuale, mosha nuk është vetëm një numër, e veçanërisht për femrat – të paktën kështu sugjeron një studim nga Finlanda. Në përgjithësi, meshkujt – pavarësisht moshës që kishin – kishin ...
Një tetovare e ka denoncuar bashkëshortin e paligjshëm për sulm seksual ndaj dy vajzave
Zhurnal - 17-Feb-2017 14:12
B,I.(35) nga shtati Lubin, i rajonit të Shkupit është akuzuar për sulm seksual ndaj dy minoreneve dhe kundër tij është parashtruar padi penale. Siç njoftoi policia, rasti pardje është denoncuar nga N.I (46) nga Tetova ...
Ngjarje e tmerrshme, njerku përdhunon dy vajzat e gruas
Lapsi - 16-Feb-2017 15:47
Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Tetovë. Sipas policisë, 46-vjeçarja me inicialet N. I., ka denoncuar se personi me të cilin ka bashkëjetuar, 35-vjeçari B. I., nga fshati Lubin i Shkupi, në disa raste, ka ...
Tetovë: Dy të mitura rrëfejnë për përdhunimin që u bëri njerku
Portali Online - 16-Feb-2017 21:40
Të përballura me një makth të tmerrshëm dhe përdhunimin e njerkut, dy vajza të mitura, përkatësisht 15 dhe 16 vjeçe kanë vendosur t’i rrëfejnë tmerrin nënës së tyre. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Tetovë të ...
Ngjarje e tmerrshme në Tetovë, njerku përdhunon dy vajzat e gruas
Indeks Online - 16-Feb-2017 16:05
Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Tetovë. Sipas policisë, 46-vjeçarja me inicialet N. I., ka denoncuar se personi me të cilin ka bashkëjetuar, 35-vjeçari B. I., nga fshati Lubin i Shkupi, në disa raste, ka ...
Ngjarje e tmerrshme në Tetovë, njerku përdhunon dy vajzat e gruas
Republika - 16-Feb-2017 16:05
Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Tetovë. Sipas policisë, 46-vjeçarja me inicialet N. I., ka denoncuar se personi me të cilin ka bashkëjetuar, 35-vjeçari B. I., nga fshati Lubin i Shkupi, në disa raste, ka ...
Ngjarje e tmerrshme në Tetovë: Njerku përdhunon dy vajzat e gruas
Lajm Press - 16-Feb-2017 16:37
Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Tetovë. Sipas policisë, N.I (46) ka denoncuar se personi me të cilin ka bashkëjetuar, B.I (35) nga fshati Lubin i Shkupi, në disa raste, ka përdhunuar, dy vajzat e saj, të moshës 15 ...
Tetovë: Njerku përdhunon dy vajzat e gruas
ShqipMedia - 16-Feb-2017 17:15
Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Tetovë. Sipas policisë, N.I (46) ka denoncuar se personi me të cilin ka bashkëjetuar, B.I (35) nga fshati Lubin i Shkupi, në disa raste, ka përdhunuar, dy vajzat e saj, të moshës 15 ...
Ngjarje e rëndë, njerku përdhunon dy vajzat e gruas
Java News - 16-Feb-2017 15:53
Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Tetovë. Sipas policisë, 46-vjeçarja me inicialet N. I., ka denoncuar se personi me të cilin ka bashkëjetuar, 35-vjeçari B. I., nga fshati Lubin i Shkupi, në disa raste, ka ...
Ngjarje e tmerrshme n Tetov: Njerku prdhunon dy vajzat e gruas
Bota Sot - 16-Feb-2017 15:07
Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Tetovë. Sipas policisë, N.I (46) ka denoncuar se personi me të cilin ka bashkëjetuar, B.I (35) nga fshati Lubin i Shkupi, në disa raste, ka përdhunuar, dy vajzat e saj, të moshës 15 ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore