Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Si ndryshojnë votat nëse largohen gjashtë deputetë
RTSH - 17-Feb-2017 14:00
Parlamenti do të ofroje një mozaik të ndryshëm votash nëse prokuroria do ti kërkoje zyrtarisht KQZ heqjen e mandatit për gjashtë deputetë që rezultojnë me hije dyshimi për të shkuarën e tyre sipas akuzës së shtetit. ...
PS humb numrin 60 deputetë pa shkuar në zgjedhje!
Koha Jone - 17-Feb-2017 11:43
Nëse kryeprokurori Adriatik Llalla dhe KQZ vendosin të ndërpresin mandatet e gjashtë deputetëve të cilët janë nën verifikim për shkak të procesit të dekriminalizimit, atëherë balancat brenda partive politike në ...
Dokumenti: Një ish-i burgosur do të zëvendësojë Armando Prengën në parlament
Mapo - 17-Feb-2017 11:40
Heqja e mandatit të Armando Prengës e kërkuar nga Prokuroria, nuk është problemi i vetëm i Partisë Socialiste. Problemi tjetër i kësaj force politike në qarkun e Lezhes është ai që do ta zëvendësojë Prengën. Deputeti ...
Loja e Adriatik Llallës për të ndryshuar mazhorancën në Kuvend: ç’fshihet pas rasteve Noka, Doshi dhe Gaçi
Tesheshi - 17-Feb-2017 11:33
Me ç’po ndodh, po kuptojmë se vendosja e Adriatik Llallës si Prokuror i Përgjithshëm, pas heqjes së Ina Ramës, ka qenë tëpke një zgjidhje si ajo e Nishanit-President pas përfundimit të mandatit të Topit. Në të dyja ...
Si ndryshojnë numrat e mazhorancës nga lista e Adriatik Llallës
Lapsi - 17-Feb-2017 10:54
Nëse kryeprokurori Adriatik Llalla dhe KQZ vendosin të ndërpresin mandatet e gjashtë deputetëve të cilët janë nën verifikim për shkak të procesit të dekriminalizimit, atëherë balancat brenda partive politike në ...
Hetimi i deputetëve, Llalla prish balancat mes PS-­LSI dhe PDIU
Lexo - 17-Feb-2017 10:27
Nëse kryeprokurori Adriatik Llalla dhe KQZ vendosin të ndërpresin mandatet e gjashtë deputetëve të cilët janë nën verifikim për shkak të procesit të dekriminalizimit, atëherë balancat brenda partive politike në ...
Heqja e mandatit të Prengës/ Një ish i dënuar mund të futet në Kuvend
Lapsi - 17-Feb-2017 09:58
Një tjetër person i dënuar me burg mund të bëhet deputet i Kuvendit të Shqipërisë. Prokuroria e Përgjithshme ka kërkuar heqjen e mandatit të deputetit socialist Armando Prenga, me pretendimin se nuk ka deklaruar një ...
Zbardhen prapaskenat për largimin e Prengës, pasardhësi me precedent penal, mandati në duart e LSI, Meta i bllokon Ramës zgjedhjen e presidentit
Sot.Al - 17-Feb-2017 09:20
Zbardhen prapaskenat për largimin e Prengës, pasardhësi me precedent penal, mandati në duart e LSI, Meta i bllokon Ramës zgjedhjen e presidentit Deputeti Armando Prenga rrezikon që të humbasë mandatin, ndërsa do trazojë ...
Prokuroria godet KQZ, nis hetimet për shkelje me procesin e dekriminalizimit, nuk zbuloi dënimin e Prengës
Sot.Al - 17-Feb-2017 09:14
Prokuroria godet KQZ, nis hetimet për shkelje me procesin e dekriminalizimit, nuk zbuloi dënimin e Prengës Prokuroria ka nisur dje procedimin penal ndaj Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, duke ngritur dyshime se nuk ka ...
Hetimi i deputetëve, Llalla prish balancat mes PS-­LSI dhe PDIU
GazetaTema - 17-Feb-2017 08:55
Nëse kryeprokurori Adriatik Llalla dhe KQZ vendosin të ndërpresin mandatet e gjashtë deputetëve të cilët janë nën verifikim për shkak të procesit të dekriminalizimit, atëherë balancat brenda partive politike në ...
Hetimi i Llallës që dëmton PS dhe favorizon Metën, si ndryshojnë balancat nëse largohen disa deputetë
Java News - 17-Feb-2017 08:24
Nëse kryeprokurori Adriatik Llalla dhe KQZ vendosin të ndërpresin mandatet e gjashtë deputetëve të cilët janë nën verifikim për shkak të procesit të dekriminalizimit, atëherë balancat brenda partive politike në ...
Hetimi i deputetëve, Llalla prish balancat mes PS-LSI dhe PDIU
Shqiptarja - 17-Feb-2017 07:09
Nëse kryeprokurori Adriatik Llalla dhe KQZ vendosin të ndërpresin mandatet e gjashtë deputetëve të cilët janë nën verifikim për shkak të procesit të dekriminalizimit, atëherë balancat brenda partive politike në ...
Lista e krimit në oborrin e Ramës/Prokuroria: T’i ndërpritet mandati Armando Prengës
Gazeta55 - 16-Feb-2017 23:21
Prokuroria e Përgjithshme kërkon heqjen e mandatit për deputetin e PS-së Armando Prenga dhe hetim penal për shkeljet ligjore të kryera nga ana e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Prokuroria e Përgjithshme ka konkluduar ...
Dokumenti, një ish-i burgosur do të zëvendësojë Armando Prengën në parlament
Dritare.net - 16-Feb-2017 23:18
Heqja e mandatit të Armando Prengës e kërkuar nga Prokuroria, nuk është problemi i vetëm i Partisë Socialiste. Problemi tjetër i kësaj force politike në qarkun e Lezhes është ai që do ta zëvendësojë Prengën. Deputeti ...
Loja me deputetët: Mandati i PS Lezhë i kalon LSI?
News Bomb - 16-Feb-2017 22:22
Shkarkohen, humbin mandatin, por nuk ka ndjesë publike dhe as distancim nga partitë e tyre Nga Afrim Krasniqi ( ISP.al ) Me kërkesën e prokurorisë për heqjen e mandatit për deputetin e PS-së, Armando Prenga, loja e ...
Edhe pasardhësi i Armando Prengës, një ish i dënuar
Sot.Al - 16-Feb-2017 22:14
Edhe pasardhësi i Armando Prengës, një ish i dënuar Kastriot Piroli, ish-drejtor i Hipotekës në Kurbin është ai që do të marrë mandatin e Armando Prengës por edhe ky i fundit që do e zëvendësojë duket të jetë sërish ...
Tjetër kriminel në PS, edhe pasardhësi i Armando Prengës është i dënuar. Ja kush është
Zhurnal - 16-Feb-2017 22:07
Në një kohë që Kuvendi i Shqipërisë, bëhet gati të shkojë në zgjedhjet parlamentare, dhe ku partitë politike premtojnë se nuk do të ketë më persona me precedentë penalë, nëpër gjykata enden akoma ish-deputetë të kapur ...
Tjetër kriminel në PS, edhe pasardhësi i Armando Prengës është i dënuar. Ja kush është
Syri - 16-Feb-2017 21:55
Në një kohë që Kuvendi i Shqipërisë, bëhet gati të shkojë në zgjedhjet parlamentare, dhe ku partitë politike premtojnë se nuk do të ketë më persona me precedentë penalë, nëpër gjykata enden akoma ish-deputetë të kapur ...
Dokumenti/ Një ish-i burgosur do të zëvendësojë Armando Prengën në parlament
BalkanWeb - 16-Feb-2017 21:31
Heqja e mandatit të Armando Prengës e kërkuar nga Prokuroria, nuk është problemi i vetëm i Partisë Socialiste. Problemi tjetër i kësaj force politike në qarkun e Lezhes është ai që do ta zëvendësojë Prengën. Deputeti ...
Armando Prengën e zëvendëson në kuvend një tjetër i dënuar
Lapsi - 16-Feb-2017 21:29
Prokuroria e Përgjithshme i kërkoi KQZ-së heqjen e mandatit të deputetit Armando Prenges yë zgjedhur në Lezhë. Por kjo duket se nuk do të zgjidhë problemet e Partise Socialiste në listën e Lezhës. Kjo për shkak se emri ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore