Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 03:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Gjendet i vdekur një person në Gjilan
Gjendet i vdekur një person në Gjilan
Indeks Online - 23-Jan-2017 11:37
Një person është gjetur i vdekur në fshatin Sllubicë të Gjilanit, njofton Policia e Kosovës. Policia raporton se për arsye të panjohura është gjetur pa shenja jete, viktima mashkull K-Shqiptar, transmeton Indeksonline. ...
Vetëvritet një person në Gjilan
Zhurnal - 17-Feb-2017 13:37
Një mashkull në Gjilan është gjetur i vetëvrarë në shtëpinë e tij, bëhet e ditur përmes raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës. “Në Gjilan, më 16 shkurt, në orën 07:03 ishte raportuar se në shtëpinë e tij është ...
Vetëvritet një person në Gjilan
Arbresh - 17-Feb-2017 11:56
Një person në shtëpinë e tij është gjetur i pajetë në Gjilan. Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një pistoletë, një gëzhojë dhe katër fishekë. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u ...
Vetvritet nj person n Gjilan
Bota Sot - 17-Feb-2017 11:52
Një person në shtëpinë e tij është gjetur i pajetë në Gjilan. Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një pistoletë, një gëzhojë dhe katër fishekë. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u ...
Vetëvritet një person në Gjilan
Lajm Press - 17-Feb-2017 13:21
Një mashkull në Gjilan është gjetur i vetëvrarë në shtëpinë e tij, bëhet e ditur përmes raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës. “Në Gjilan, më 16 shkurt, në orën 07:03 ishte raportuar se në shtëpinë e tij është ...
Vetëvritet një mashkull në Gjilan
GazetaFjala - 17-Feb-2017 11:26
Një mashkull në Gjilan është gjetur i vetëvrarë në shtëpinë e tij, bëhet e ditur përmes raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës. Në Gjilan, më 16 shkurt, në orën 07:03 ishte raportuar se në shtëpinë e tij është ...
Vetëvritet një person në Gjilan
Kosova Press - 17-Feb-2017 11:52
Një person në shtëpinë e tij është gjetur i pajetë në Gjilan. Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një pistoletë, një gëzhojë dhe katër fishekë.
Vetëvritet një person në Gjilan
10minuta.com - 17-Feb-2017 11:58
Një person në shtëpinë e tij është gjetur i pajetë në Gjilan. Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një pistoletë, një gëzhojë dhe katër fishekë. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë u ...
Gjendet një trup i pajetë në një shtëpi në Gjilan
Indeks Online - 17-Feb-2017 10:48
Policia ka njoftuar se dje në një shtëpinë në Gjilan është gjetur një trupi i pajetë i viktimës mashkull, ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e tij. “Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një ...
Gjendet një trup i pajetë në një shtëpi në Gjilan
Gazeta Monitor - 17-Feb-2017 10:56
Policia ka njoftuar se dje në një shtëpinë në Gjilan është gjetur një trupi i pajetë i viktimës mashkull, ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e tij. “Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një ...
Shkel një person me veturë dhe ikën nga vendi i ngjarjes
Indeks Online - 16-Feb-2017 11:44
Viktima mashkull K-Shqiptar është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasi që i njëjti është goditur nga një veturë në lëvizje e cila është larguar nga vendngjarja dhe ka vazhduar në drejtim të panjohur, transmeton ...
Gjendet nj trup i pajet n Gjilan
Zeri - 17-Feb-2017 10:50
Policia ka njoftuar se dje në një shtëpinë në Gjilan është gjetur një trupi i pajetë i viktimës mashkull, ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e tij. “Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një ...
Sulmohet me armë zjarri një shtëpi në Mitrovicë
EkonomiaOnline - 17-Feb-2017 10:38
Një person në Mitrovicë ka njoftuar se nga persona të panjohur është shtënë me armë zjarri në drejtim të shtëpisë së tij. Përveç dëmeve materiale të xhamat e dritares së shtëpisë nuk ka të lënduar. Në vendin e ngjarjes ...
Shkel një person me veturë dhe ikën nga vendi i ngjarjes
Gazeta Monitor - 16-Feb-2017 11:46
Viktima mashkull është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasi që i njëjti është goditur nga një veturë në lëvizje e cila është larguar nga vendngjarja dhe ka vazhduar në drejtim të panjohur, transmeton Indeksonline. ...
Vetëvritet më armë zjarri një person në Gjilan
EkonomiaOnline - 17-Feb-2017 10:32
Në Gjilan raportohet se në shtëpinë e tij është gjetur trupi i pajetë i një personi. Në vendngjarje kanë dalur njësit përkatëse policore ku është gjetur një pistoletë, një gëzhojë dhe katër fishekë. Me vendim të ...
Galeri

Lajmet Kryesore