Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:36
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
FOTOT/ Kjo modele çmendi New York-un, nuk pyet për të ftohtin
FOTOT/ Kjo modele çmendi New York-un, nuk pyet për të ftohtin
GazetaTema - 17-Feb-2017 14:26
Si një nga modelet më të famshme të “Sports Illustrated”, ajo e ka treguar shumë herë që nuk është fare e turpshme kur vjen puna për të treguar fizikun e saj që të lë pa fjalë. Dhe Chrissy Teigen bëri që e gjithë ...
FOTOT/ Harrojini dietat, në javën e modës në New York risia janë modelet e kolme
GazetaTema - 17-Feb-2017 13:03
Nuk do të ketë më vuajtje dhe stërmundime për vajzat në palestër, vrapime të lodhshme, apo dieta të stërzgjatura. Sepse me tendencën e re, pak kile me tepër një femre i shkojnë shumë. Në sfilatat e New York Fashion Week ...
Mahnit Chrissy Teigen në të gjelbër (FOTO)
Klan Kosova - 17-Feb-2017 18:11
Si modele për veshje sportive ajo ka treguar qe nuk e ka problem të shfaqë fizikun e saj. E Chrissy Teigen serish tërhoqi vëmendjen e të gjithëve e veshur me një këmishë dhe fund të gjelbër mjaft seksi. Bukuroshja 31 ...
Kjo modele çmendi New York-un, nuk pyet për të ftohtin (FOTO +16)
Arbresh - 17-Feb-2017 15:18
Si një nga modelet më të famshme të “Sports Illustrated”, ajo e ka treguar shumë herë që nuk është fare e turpshme kur vjen puna për të treguar fizikun e saj që të lë pa fjalë. Dhe Chrissy Teigen bëri që e gjithë ...
Fashion Week New York: Brooks Brothers vjeshtë-dimër 2017-2018
Bordo - 17-Feb-2017 18:34
Shtëpija e modës Brooks Brothers prezantoi koleksionin e saj të ri vjeshtë-dimër 2017-2018 gjatë sfilatës në javën e modës në New York. Zbuloni në galerinë tonë të fotove të gjitha veshjet e spektaklit të dhuruar nga ...
Dy modelet shqiptare shkëlqejnë në Nju Jork
Top Channel - 16-Feb-2017 17:01
Ato janë të vendosura të futen në arenën ndërkombëtare dhe duket se ia kanë arritur. Bëhet fjalë për dy modelet bukuroshe, Adrola dhe Xhesika, të cilat kanë qenë të pranishme në pasarelën e “Javës së Modës në Nju Jork. ...
Kjo është risia në javën e modës në New York (FOTO)
Gazeta Express - 17-Feb-2017 16:20
Nuk do të ketë më vuajtje dhe stërmundime për vajzat në palestër, vrapime të lodhshme, apo dieta të stërzgjatura. Sepse me tendencën e re, pak kile me tepër një femre i shkojnë shumë. Në sfilatat e New York Fashion Week ...
Adrola Dushi drejt suksesit ndërkombëtar, bëhet pjesë e javës së modës në New York (Foto)
Telegrafi - 16-Feb-2017 21:41
Modelja e njohur shqiptar Adrola Dushi, është padiskutim një ndër modelet më të suksessme të momentit. Bukuroshja e përzgjedhur “Miss Shqipëria 2012” ka vazhduar të jetë aktive në modeling, edhe pas përfundimit të garës ...
Dy modelet shqiptare shkëlqejnë në Nju-Jork
Portalb - 17-Feb-2017 17:33
Ato janë të vendosura të futen në arenën ndërkombëtare dhe duket se ia kanë arritur. Bëhet fjalë për dy modelet bukuroshe, Adrola Dushi dhe Xhesika Bejleri, të cilat kanë qenë të pranishme në pasarelën e “Javës së Modës ...
Kjo modele çmendi New York-un, nuk pyet për të ftohtin (FOTO +16)
Gazeta Express - 17-Feb-2017 15:12
Si një nga modelet më të famshme të “Sports Illustrated”, ajo e ka treguar shumë herë që nuk është fare e turpshme kur vjen puna për të treguar fizikun e saj që të lë pa fjalë. Dhe Chrissy Teigen bëri që e gjithë ...
Fashion Week New York: Bibhu Mohapatra vjeshtë-dimër 2017-2018
Bordo - 17-Feb-2017 17:30
Shtëpija e modës Bibhu Mohapatra prezantoi koleksionin e saj të ri vjeshtë-dimër 2017-2018 gjatë sfilatës në javën e modës në New York. Zbuloni në galerinë tonë të fotove të gjitha veshjet e spektaklit të dhuruar nga ...
Adrola Dushi prek majat botërore (Foto)
Arbresh - 16-Feb-2017 21:10
Vajzat shqiptare çdo ditë e më shumë po prekin majat botërore. Këtë po e bënë edhe ish Miss Universe Albania, Adrola Dushi, e cila synon karrierën e saj si modele në SHBA. Nga disa postime në rrjetin social Instagram ...
Gjashtë gjërat më interesante të Javës së Modës në New York
Klan Kosova - 16-Feb-2017 22:37
Javës së Modës në New York i erdhi fundi të mërkurën, kështu duke shënuar shtate ditë të personave me dukje të mahnitshme dhe veshje tejet luksoze. Kjo ngjarje shënohet dy herë në vit në shkurt dhe shtator. E kjo javë e ...
Modelja që po i bën xheloze të gjitha femrat
OraNews - 16-Feb-2017 17:59
Ai është një ish –i burgosur që ka marrë të gjithë vëmendjen në New York Fashion Week. Modelja Ajak Deng ka ndarë një foto në rrjetin social, Instagram me modelin e pëlqyer nga të gjitha femrat, Jeremy Meeks. Supozohet ...
Modelet shqiptare shkëlqejnë në Nju Jork
AlbInfo - 17-Feb-2017 16:23
Në Nju Jork të SHBA-së po mbahet Java e Modës, ndër më të rëndësishmet në botë sa i përket modelimit, shkruan “TCH”. Në këtë ngjarje shumë të rëndësishme kanë marrë pjesë edhe dy modelet shqiptare, të cilat kanë ...
Kjo është risia në javën e modës në New York (FOTO)
Lajm Press - 17-Feb-2017 16:27
Nuk do të ketë më vuajtje dhe stërmundime për vajzat në palestër, vrapime të lodhshme, apo dieta të stërzgjatura. Sepse me tendencën e re, pak kile me tepër një femre i shkojnë shumë. Në sfilatat e New York Fashion Week ...
FOTOT/ Java e modës në New York, zbuloni se cilat modele femërore përbëjnë trendin 2017
Java News - 17-Feb-2017 13:43
Nuk do të ketë më vuajtje dhe stërmundime për vajzat në palestër, vrapime të lodhshme, apo dieta të stërzgjatura. Sepse me tendencën e re, pak kile me tepër një femre i shkojnë shumë. Në sfilatat e New York Fashion Week ...
Bella dhe Kendall, "thyejnë" rregullin e modeleve!(FOTO)
Lapsi - 16-Feb-2017 17:53
Bella Hadid dhe Kendall Jenner janë dy modelet më të njohura të Victoria’s Secret. Format e tyre perfekte kanë bërë që ato të jenë emrat më të përmendur në fushën e modelingut. Megjithatë, duket se vajzat ndonjëherë i ...
Modelet e kolme, risia e New York Fashion Week 2017
Bordo - 17-Feb-2017 10:32
Është zyrtare. Sfilatat e New York Fashion Week në prezantimin e koleksionit vjeshtë 2017, kanë patur modelet më të shëndosha që kanë sfiluar ndonjëherë në një pasarelë. Sipas Glamour janë plot 27 modele të kolme, të ...
FOTOT/ Këto modele i nxehën temperaturat në New York
GazetaTema - 16-Feb-2017 14:51
Modele të veshura lehtë i rritën së tepërmi temperaturat gjatë javës së modës në New York. Në pasarelë u treguan modelet më të fundit të rrobave të banjës dhe veshjeve intime nga firma “Yandy Swim”. Stilistët i kishin ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore