Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 15:39
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Uron Kosovën për 9-vjetorin e Pavarësisë, por Enca bën një gafë…(Foto)
Uron Kosovën për 9-vjetorin e Pavarësisë, por Enca bën një gafë…(Foto)
BalkanWeb - 17-Feb-2017 18:11
Përvjetorin e 9-të të Pavarësisë së Kosovës përveç politikanëve e kanë uruar edhe shumë prej VIP-ave shqiptarë, nëpërmjet mesazheve publike, kryesisht në rrjetet sociale. Ndër ta ka qenë edhe këngëtarja Enca Haxhiaj. E ...
9 vjet pavarësi, VIP-at shqiptarë urojnë Kosovën
Top Channel - 17-Feb-2017 16:53
Sot Kosova shënon plot 9 vjet si shtet i pavarur duke lënë pas krahëve vite të tëra luftërash, vuajtjesh dhe shkelje të të drejtave bazike që qytetarëve kosovarë u është dashur të tejkalojnë. Në këtë ditë feste nuk kanë ...
FOTO/ Enca uron Kosovën për 9-vjetorin e pavarësisë, por bën një gafë...
Syri - 17-Feb-2017 18:42
Në përvjetorin e 9-të pavarësisë së Kosovës, urimet nga figurat e njohura të politikës, artit dhe kulturës shqiptare nuk kanë munguar. Megjithatë ndër të gjitha urimet, ai i këngëtares Enca Haxhia ka rënë më shumë në ...
Enca uron Pavarësinë e Kosovës, por bën një gafë që s’i falet! (Foto)
Gazeta Express - 17-Feb-2017 17:45
Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit. Por, në fakt ajo që bën Enca nuk është thjesht një lapsus, por është një gafë. Teksa ka publikuar foton e “New Born”, e cila tashmë ka simbolin e ...
FOTO/ Enca uron Kosovën për Ditën e Pavarësisë, por… i ngatërron flamurin!
Java News - 17-Feb-2017 17:55
Sot është 9-vjetori i Pavarësisë së Kosovës dhe shumë prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur ta urojnë atë publikisht. Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit. Por, në fakt ajo që bën Enca ...
Enca uron Kosovën për Ditën e Pavarësisë, por… i ngatërron flamurin!
Lexo - 17-Feb-2017 18:09
Sot është 9-vjetori i Pavarësisë së Kosovës dhe shumë prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur ta urojnë atë publikisht. Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit. Por, në fakt ajo që bën Enca ...
Mesazhi i Newborn në Ditën e Pavarësisë (VIDEO)
Klan Kosova - 17-Feb-2017 17:19
Obelisku i Pavarësisë së Kosovës Newborn sivjet vjen me një pamje krejtësisht të re. Ai përmban në vete edhe mesazhin e veçantë, “NEWBORN 9 – NO WALLS”, njofton Klan Kosova.
Enca uron Pavarësinë së Kosovës, por bën një gafë që s’i falet! (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 16:17
Sot është 9-vjetori i Pavarësisë së Kosovës dhe shumë prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur ta urojnë atë publikisht. Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit. Por, në fakt ajo që bën Enca ...
Mesazhi i Newborn në Ditën e Pavarësisë (VIDEO)
InFokusi - 17-Feb-2017 18:01
Obelisku i Pavarësisë së Kosovës Newborn sivjet vjen me një pamje krejtësisht të re. Ai përmban në vete edhe mesazhin e veçantë, “NEWBORN 9 – NO WALLS”, njofton Klan Kosova.
Enca uron Pavarësinë së Kosovës, por bën një gafë që s'i falet! (Foto)
Gazeta Express - 17-Feb-2017 16:11
Sot është 9-vjetori i Pavarësisë së Kosovës dhe shumë prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur ta urojnë atë publikisht. Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit. Por, në fakt ajo që bën Enca ...
Këto janë urimet e artistëve nga Shqipëria për Pavarësinë e Kosovës (Foto)
Gazeta Express - 17-Feb-2017 17:21
Sot Kosova ka festë të madhe. Të gjithë shqiptarët anë kënd botës , festojnë 9 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Më 17 shkurt 2008 Kosova shqiptarët përjetuar ndjenën e një shteti të lirë dhe të pavarur,transmeton ...
‘New Born’ – ‘No Walls’ (Foto)
Telegrafi - 17-Feb-2017 11:39
Edhe këtë vit obeliskut që u ngrit ditën kur u shpallë pavarësia e vendit iu ndryshua pamja. “New Born-i” çdo vit merr pamje tjetër në prag të festës së pavarësisë. E këtë nga obelisku janë hequr dy shkronja, N dhe W që ...
Kështu duket “NEWBORN’ në Ditën e Pavarësisë
TetovaSot - 17-Feb-2017 14:15
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Autori i monumentit “NEWBORN”, Fisnik Ismaili, ka realizuar idenë e tij për monumentin. Me rastin e Ditës së Pavarësisë “NEWBORN”-i është ngjyrosur me pamjen e një muri dhe janë rrëzuar ...
Enca uron Pavarësinë së Kosovës, por bën një gafë që s’i falet! (FOTO)
Zhurnal - 17-Feb-2017 16:41
Sot është 9-vjetori i Pavarësisë së Kosovës dhe shumë prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur ta urojnë atë publikisht. Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit.Por, në fakt ajo që bën Enca ...
Enca uron Pavarësinë e Kosovës por bën një gafë, komentuesit e tallin
Dritare.net - 17-Feb-2017 16:58
Enca ka uruar Pavarësinë e Kosovës përmes një statusi në profilin e Instagramit. Por nuk ka qenë shumë e vëmendshme kur ka vendosur flamurin e Kosovës bashkangjitur statusit, duke e ngatërruar atë me flamurin e ...
9 vjetori i Pavarësisë së Kosovës
ABCNews - 17-Feb-2017 10:50
9 vjetori i Pavarësisë së Kosovës Simbolika e këtij viti e "Newborn": Jo më mure 17 shkurt 2017 10:48 Obelisku “New Born”, simbol i pavarësisë së Kosovës, në nëntë vjetorin e lindjes së shtetit, ka ndërruar ngjyrë dhe ...
Enca uron Pavarësinë e Kosovës por bën një gafë, komentuesit e tallin
AlMaKos - 17-Feb-2017 17:01
Enca ka uruar Pavarësinë e Kosovës përmes një statusi në profilin e Instagramit. Por nuk ka qenë shumë e vëmendshme kur ka vendosur flamurin e Kosovës bashkangjitur statusit, duke e ngatërruar atë me flamurin e ...
Newborn në kryeqytet me pamje e mesazh ndryshe
GazetaFjala - 17-Feb-2017 14:05
“No Walls” (Jo mure) është mesazhi i sivjetme i Newborn-it. Simbol i pavarësisë së Kosovës Newborn, në nëntë vjetorin e lindjes së shtetit, ka ndërruar ngjyrë dhe formë. Forma e saj ka ndryshuar pasi që dy shkronja, N ...
Newborn në kryeqytet me pamje e mesazh ndryshe
Portalb - 17-Feb-2017 13:25
“No Walls” (Jo mure) është mesazhi i sivjetme i Newborn-it. Simbol i pavarësisë së Kosovës Newborn, në nëntë vjetorin e lindjes së shtetit, ka ndërruar ngjyrë dhe formë. Forma e saj ka ndryshuar pasi që dy shkronja, N ...
Enca uron Pavarësinë e Kosovës, por bën një gafë që s’i falet! (Foto)
InFokusi - 17-Feb-2017 17:30
Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit. Por, në fakt ajo që bën Enca nuk është thjesht një lapsus, por është një gafë. Teksa ka publikuar foton e “New Born”, e cila tashmë ka simbolin e ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore