Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 03:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Uron Kosovën për 9-vjetorin e Pavarësisë, por Enca bën një gafë…(Foto)
Uron Kosovën për 9-vjetorin e Pavarësisë, por Enca bën një gafë…(Foto)
BalkanWeb - 17-Feb-2017 18:11
Përvjetorin e 9-të të Pavarësisë së Kosovës përveç politikanëve e kanë uruar edhe shumë prej VIP-ave shqiptarë, nëpërmjet mesazheve publike, kryesisht në rrjetet sociale. Ndër ta ka qenë edhe këngëtarja Enca Haxhiaj. E ...
9 vjet pavarësi, VIP-at shqiptarë urojnë Kosovën
Top Channel - 17-Feb-2017 16:53
Sot Kosova shënon plot 9 vjet si shtet i pavarur duke lënë pas krahëve vite të tëra luftërash, vuajtjesh dhe shkelje të të drejtave bazike që qytetarëve kosovarë u është dashur të tejkalojnë. Në këtë ditë feste nuk kanë ...
Enca uron Kosovën për Ditën e Pavarësisë, por… i ngatërron flamurin!
Lexo - 17-Feb-2017 18:09
Sot është 9-vjetori i Pavarësisë së Kosovës dhe shumë prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur ta urojnë atë publikisht. Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit. Por, në fakt ajo që bën Enca ...
FOTO/ Enca uron Kosovën për 9-vjetorin e pavarësisë, por bën një gafë...
Syri - 17-Feb-2017 18:42
Në përvjetorin e 9-të pavarësisë së Kosovës, urimet nga figurat e njohura të politikës, artit dhe kulturës shqiptare nuk kanë munguar. Megjithatë ndër të gjitha urimet, ai i këngëtares Enca Haxhia ka rënë më shumë në ...
Mesazhi i Newborn në Ditën e Pavarësisë (VIDEO)
Klan Kosova - 17-Feb-2017 17:19
Obelisku i Pavarësisë së Kosovës Newborn sivjet vjen me një pamje krejtësisht të re. Ai përmban në vete edhe mesazhin e veçantë, “NEWBORN 9 – NO WALLS”, njofton Klan Kosova.
‘New Born’ – ‘No Walls’ (Foto)
Telegrafi - 17-Feb-2017 11:39
Edhe këtë vit obeliskut që u ngrit ditën kur u shpallë pavarësia e vendit iu ndryshua pamja. “New Born-i” çdo vit merr pamje tjetër në prag të festës së pavarësisë. E këtë nga obelisku janë hequr dy shkronja, N dhe W që ...
Enca uron Pavarësinë e Kosovës, por bën një gafë që s’i falet! (Foto)
Gazeta Express - 17-Feb-2017 17:45
Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit. Por, në fakt ajo që bën Enca nuk është thjesht një lapsus, por është një gafë. Teksa ka publikuar foton e “New Born”, e cila tashmë ka simbolin e ...
Mesazhi i Newborn në Ditën e Pavarësisë (VIDEO)
InFokusi - 17-Feb-2017 18:01
Obelisku i Pavarësisë së Kosovës Newborn sivjet vjen me një pamje krejtësisht të re. Ai përmban në vete edhe mesazhin e veçantë, “NEWBORN 9 – NO WALLS”, njofton Klan Kosova.
Enca uron Pavarësinë e Kosovës, por bën një gafë që s’i falet! (Foto)
InFokusi - 17-Feb-2017 17:30
Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit. Por, në fakt ajo që bën Enca nuk është thjesht një lapsus, por është një gafë. Teksa ka publikuar foton e “New Born”, e cila tashmë ka simbolin e ...
Enca uron Pavarësinë e Kosovës por bën gafë, nuk e di cili është flamuri i Kosovës (Foto)
Gazeta Monitor - 17-Feb-2017 19:13
Këngëtarja Enca Haxhiu, ka uruar Pavarësinë e Kosovës përmes një statusi në Instagra, shkruan Gazeta Monitor. Por ajo nuk ka qenë shumë e vëmendshme, apo edhe nuk e ka ditur, ka vendosur flamurin e Kosovës në statusin ...
9 vjetori i Pavarësisë së Kosovës
ABCNews - 17-Feb-2017 10:50
9 vjetori i Pavarësisë së Kosovës Simbolika e këtij viti e "Newborn": Jo më mure 17 shkurt 2017 10:48 Obelisku “New Born”, simbol i pavarësisë së Kosovës, në nëntë vjetorin e lindjes së shtetit, ka ndërruar ngjyrë dhe ...
Enca uron Pavarësinë së Kosovës, por bën një gafë që s'i falet! (Foto)
Gazeta Express - 17-Feb-2017 16:11
Sot është 9-vjetori i Pavarësisë së Kosovës dhe shumë prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur ta urojnë atë publikisht. Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit. Por, në fakt ajo që bën Enca ...
Enca uron Pavarësinë e Kosovës por bën një gafë, komentuesit e tallin
Dritare.net - 17-Feb-2017 16:58
Enca ka uruar Pavarësinë e Kosovës përmes një statusi në profilin e Instagramit. Por nuk ka qenë shumë e vëmendshme kur ka vendosur flamurin e Kosovës bashkangjitur statusit, duke e ngatërruar atë me flamurin e ...
Enca uron Pavarësinë së Kosovës, por bën një gafë që s’i falet! (FOTO)
Zhurnal - 17-Feb-2017 16:41
Sot është 9-vjetori i Pavarësisë së Kosovës dhe shumë prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur ta urojnë atë publikisht. Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit.Por, në fakt ajo që bën Enca ...
FOTO/ Enca uron Kosovën për Ditën e Pavarësisë, por… i ngatërron flamurin!
Java News - 17-Feb-2017 17:55
Sot është 9-vjetori i Pavarësisë së Kosovës dhe shumë prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur ta urojnë atë publikisht. Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit. Por, në fakt ajo që bën Enca ...
Enca uron Pavarësinë e Kosovës por bën një gafë, komentuesit e tallin
AlMaKos - 17-Feb-2017 17:01
Enca ka uruar Pavarësinë e Kosovës përmes një statusi në profilin e Instagramit. Por nuk ka qenë shumë e vëmendshme kur ka vendosur flamurin e Kosovës bashkangjitur statusit, duke e ngatërruar atë me flamurin e ...
FOTO/ Kështu duket “NEWBORN' në Ditën e Pavarësisë
Syri - 17-Feb-2017 13:00
Autori i monumentit “NEWBORN”, Fisnik Ismaili, ka realizuar idenë e tij për monumentin. Me rastin e Ditës së Pavarësisë “NEWBORN”-i është ngjyrosur me pamjen e një muri dhe janë rrëzuar shkronjat N dhe W për ta ...
Enca uron Pavarësinë së Kosovës, por bën një gafë që s’i falet! (Foto)
Arbresh - 17-Feb-2017 16:17
Sot është 9-vjetori i Pavarësisë së Kosovës dhe shumë prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur ta urojnë atë publikisht. Ndodh që për shkak të mungesës së informacioneve të gabohet gjatë urimit. Por, në fakt ajo që bën Enca ...
Kështu duket “NEWBORN’ në Ditën e Pavarësisë
TetovaSot - 17-Feb-2017 14:15
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Autori i monumentit “NEWBORN”, Fisnik Ismaili, ka realizuar idenë e tij për monumentin. Me rastin e Ditës së Pavarësisë “NEWBORN”-i është ngjyrosur me pamjen e një muri dhe janë rrëzuar ...
Interesim i madh i qytetarëve për të parë “No Walls”
Gazeta Monitor - 17-Feb-2017 16:04
Qytetarë të shumtë kanë vërshuar rrugët e Prishtinës në këtë ditë të madhe feste. Interesim e kureshtje të madhe tek qytetarët ka zgjuar edhe shndërrimi i obeliskut “Neë Born” në “No Walls”. Gazeta Monitor ka bërë disa ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore