Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Edi Rama uron Pavarësinë e Kosovës përmes Facebook”- ut
Portali Online - 17-Feb-2017 09:48
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në rubrikën e tij “Amarcord” në profilin e vet në “Facebook”, ka publikuar një foto të luftëtarëve të Kaçanikut me rastin e nëntë vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. “Kaçanik të raftë ...
Rama publikon foto të luftëtarëve të Kaçanikut në përvjetorin e Pavarësisë
Arbresh - 17-Feb-2017 09:27
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në rubrikën e tij “Amarcord” në profilin e vet në “Facebook”, ka publikuar një foto të luftëtarëve të Kaçanikut me rastin e nëntë vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. “Kaçanik të raftë ...
Rama për ditën e Pavarësisë publikon foto të luftëtarëve të Kaçanikut
Gazeta Monitor - 16-Feb-2017 21:52
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në rubrikën e tij “Amarcord” në Facebook ka publikuar një foto të luftëtarëve të Kaçanikut me rastin e nëntë vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ai e nis shkrimin e tij me: “Kaçanik të ...
Rama pr ditn e Pavarsis publikon foto t lufttarve t Kaanikut
Zeri - 16-Feb-2017 21:52
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në rubrikën e tij “Amarcord” në Facebook ka publikuar një foto të luftëtarëve të Kaçanikut me rastin e nëntë vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ai e nis shkrimin e tij me: “Kaçanik të ...
Rama special për pavarsinë e Kosovës : “Kaçanik të raftë pika, nuk e ditke çka asht frika!”
TetovaSot - 16-Feb-2017 21:47
Publikuar Shk 16, 2017 Shpërndaj Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka zgjedhur një mënyrë speciale për të uruar pavarësinë e Kosovës. Kjo tablo e vjetër me luftëtarë të Kaçanikut është edhe mesazhi më special i Ramës, i ...
Rama për ditën e Pavarësisë publikon foto të luftëtarëve të Kaçanikut
Koha.net - 16-Feb-2017 21:37
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në rubrikën e tij “Amarcord” në Facebook ka publikuar një foto të luftëtarëve të Kaçanikut me rastin e nëntë vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Ai e nis shkrimin e tij me: “Kaçanik të ...
“Kaçanik të raftë pika, nuk e ditke çka asht frika!”
Koha Jone - 16-Feb-2017 20:53
Nga Edi Rama. AMARCORD “Kaçanik të raftë pika, nuk e ditke çka asht frika!” Duken vetëm një grusht në këtë foto, luftëtarët kosovarë të Kaçanikut më 1911 në një peisazh bukurie të eger. Por është vepra e tyre dhe e ...
Edi Rama: AMARCORD
Edi Rama - 16-Feb-2017 19:02
"Kaçanik të raftë pika, nuk e ditke çka asht frika!" Duken vetëm një grusht në këtë foto, luftëtarët kosovarë të Kaçanikut më 1911 në një peisazh bukurie të eger. Por është vepra e tyre dhe e shumë të sakrifikuarve ...
Galeri

Lajmet Kryesore