Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 03:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Ahmeti: Ligji pr gjuhn shqipe, parakusht pr ndonj marrveshje pr qeveri t re
Spasov i krkon falje Ahmetit dhe thot q askush s’guxon t tallet me Komandantin
Bota Sot - 16-Feb-2017 16:21
Gjorgji Spsaov ish funksionari i LSDM-së dhe i afërti i Zoran Zaevit sot ka kërkuar falje liderit të BDI-së ALi Ahmetit duke thënë se askush nuk guon të tallet me Komandatin, Spasov ditë më pari tregoi një përallë me ...
Partitë shqiptare në Maqedoni urojnë pavarësinë e Kosovës
Telegrafi - 17-Feb-2017 10:41
Partitë shqiptare në Maqedoni, gjegjësisht Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) dhe Rilindja Demokratike Kombëtare (RDK) përmes një komunikate në Telegrafi Maqedoni kanë uruar 9 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. RDK ...
Ahmeti: Sot dhe prgjithmon, ne jemi bashk
Bota Sot - 17-Feb-2017 10:59
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar 9 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, duke thënë se shqiptarët e Maqedonisë do të qëndrojnë gjithmonë pranë popullit të Kosovës në çdo sakrificë, në çdo ...
« Zigzag » Xhevat Ademi: BDI sot i ka dorëzuar përgjigjen në letër, LSDM-së
Zhurnal - 16-Feb-2017 21:29
Tetovë, 16 shkurt - Në emisionin debativ "Zigzag" në Tv Art të ftuar mes tjerëve është dhe deputeti i BDI-së Xhevat Ademi, shkruan Zhurnal. Ai ka sqaruar se sot Bashkimi Demokratik për Integrim përmes formës së shkruar ...
Spasov i kërkon falje Ahmetit dhe thotë që askush s’guxon të tallet me Komandantin
TetovaSot - 16-Feb-2017 15:07
Publikuar Shk 16, 2017 Shpërndaj Gjorgji Spsaov ish funksionari i LSDM-së dhe i afërti i Zoran Zaevit sot ka kërkuar falje liderit të BDI-së ALi Ahmetit duke thënë se askush nuk guon të tallet me Komandatin, Spasov ...
Ahmeti: Ligji pr gjuhn shqipe, parakusht pr ndonj marrveshje pr qeveri t re
Bota Sot - 17-Feb-2017 19:01
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, sot në Tetovë ka takuar Ambasadorin e Spanjës në Maqedoni, Ramon Abaroa Carranza. Kryetari Ahmeti dhe Ambasadori Carranza shkëmbyen mendime rreth ...
Ahmeti uron Ditën e Pavarësisë së Kosovës: Sot dhe përgjithmonë, ne jemi bashkë
Aktuale.MK - 17-Feb-2017 10:57
Në këtë Ditë të Pavarësisë së Kosovës, kam kënaqësinë e veçantë që në emër të të gjithë ne pranë Bashkimit Demokratik për Integrim, të përcjell urimet më të ngrohta e vëllazërore bashkëkombasve tanë në Kosovë dhe ...
Ahmeti takohet me Ambasadorin e Spanjës në Maqedoni
TetovaSot - 17-Feb-2017 17:49
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, sot në Tetovë ka takuar Ambasadorin e Spanjës në Maqedoni, z. Ramon Abaroa Carranza. Kryetari Ahmeti dhe Ambasadori ...
Ahmeti uron Ditën e Pavarësisë së Kosovës: Sot dhe përgjithmonë, ne jemi bashkë
TetovaSot - 17-Feb-2017 10:32
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Në këtë Ditë të Pavarësisë së Kosovës, kam kënaqësinë e veçantë që në emër të të gjithë ne pranë Bashkimit Demokratik për Integrim, të përcjell urimet më të ngrohta e vëllazërore ...
Funksionar të LSDM në sulm ndaj liderit të BDI-së Ali Ahmeti
Zhurnal - 16-Feb-2017 14:48
Shkup, 16 shkurt - Në një status të fundit të shkruar në facebook, Gjorgji Spasov përsëri mundohet të kapet me kreun e BDI-së z. Ali Ahmeti edhe atë kurndërpërgjigjet kur Ahmeti ditë më parë i`a tregoi rrugën atij se ku ...
Xhevat Ademi: BDI i ka dorëzuar sot përgjigjen në letër LSDM-së
Flaka - 16-Feb-2017 21:43
I ftuar në emisionin “Zigzag” në Tv Art të ftuar mes tjerëve është dhe deputeti i BDI-së Xhevat Ademi. Ai ka sqaruar se sot Bashkimi Demokratik për Integrim i ka dërguar sot në formë të shkruar i ka dorëzuar përgjigjen ...
Ahmeti: Sot dhe përgjithmonë, ne jemi bashkë
Kosova Press - 17-Feb-2017 10:56
?Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar 9 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, duke thënë se shqiptarët e Maqedonisë do të qëndrojnë gjithmonë pranë popullit të Kosovës në çdo sakrificë, në çdo ...
Partitë shqiptare në Maqedoni urojnë pavarësinë e Kosovës
Lajm Press - 17-Feb-2017 10:45
Partitë shqiptare në Maqedoni, gjegjësisht Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) dhe Rilindja Demokratike Kombëtare (RDK) përmes një komunikate në Telegrafi Maqedoni kanë uruar 9 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. RDK ...
Ahmeti uron 9 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës
Shenja - 17-Feb-2017 14:16
Lideri i BDI-së Ali Ahmeti me rastin e nëntë vjetorit të Pavarësisë së Kosovës i dërgon urime të përzemërta popullit të Kosovës. “Në këtë Ditë të Pavarësisë së Kosovës, kam kënaqësinë e veçantë që në emër të të gjithë ...
Ahmeti takon ambasadorin spanjol: BDI ka dorëzuar ligjin për gjuhën
Aktuale.MK - 17-Feb-2017 18:00
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, sot në Tetovë ka takuar Ambasadorin e Spanjës në Maqedoni, z. Ramon Abaroa Carranza. Kryetari Ahmeti dhe Ambasadori Carranza shkëmbyen mendime rreth ...
Spasov: Jam tallur me Ali Ahmetin
AlMaKos - 16-Feb-2017 15:23
Gjorgji Spsaov ish funksionari i LSDM-së dhe i afërti i Zoran Zaevit sot ka kërkuar falje liderit të BDI-së ALi Ahmetit duke thënë se askush nuk guon të tallet me Komandatin, Spasov ditë më pari tregoi një përallë me ...
Ahmeti i uron popullit të Kosovës nëntë vjetorin e Pavarësisë
Koha.mk - 17-Feb-2017 11:00
Lideri i BDI-së Ali Ahmeti me rastin e nëntë vjetorit të Pavarësisë së Kosovës i dërgon urime të përzemërta popullit të Kosovës. “Në këtë Ditë të Pavarësisë së Kosovës, kam kënaqësinë e veçantë që në emër të të gjithë ...
Partit shqiptare n Maqedoni urojn pavarsin e Kosovs
Bota Sot - 17-Feb-2017 10:54
Partitë shqiptare në Maqedoni, gjegjësisht Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) dhe Rilindja Demokratike Kombëtare (RDK) përmes një komunikate kanë uruar 9 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. RDK Republika e Kosovës ...
Vesel Memedi uron 9 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës
TetovaSot - 17-Feb-2017 10:30
Publikuar Shk 17, 2017 Shpërndaj Në emër të Rilindjes Demokratike Kombëtare dhe në emrin tim personal, shprehi urimet më të ngrohta për popullin e Kosovës dhe për shqiptarët në përgjithësi që festojn këtë ditë ...
Spasov: Jam tallur me Ali Ahmetin
Ina-Online - 16-Feb-2017 15:17
Gjorgji Spsaov ish funksionari i LSDM-së dhe i afërti i Zoran Zaevit sot ka kërkuar falje liderit të BDI-së ALi Ahmetit duke thënë se askush nuk guon të tallet me Komandatin, Spasov ditë më pari tregoi një përallë me ...
12
Galeri

Lajmet Kryesore