ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 03:30

Beyonce mund Selena Gomez, fotoja shtatzënë në Instagram më e pëlqyera e të gjitha kohërave

Beyonce mund Selena Gomez, fotoja shtatzënë në Instagram më e pëlqyera e të gjitha kohërave
Në vetëm 15 orë fotoja e shtatzënisë së Beyonce në Instagram ka arritur një rekord, duke i kaluar 1 milion pëlqime të rivales Selena Gomez. Pothuajse për 7 muaj Selena Gomez nuk ka pasur rivale në Instagram, fotot e ...
BalkanWeb | 03-Feb-2017 11:06
Në vetëm 15 orë fotoja e shtatzënisë së Beyonce në Instagram ka arritur një rekord, duke i kaluar 1 milion pëlqime të rivales Selena Gomez. Pothuajse për 7 muaj Selena Gomez nuk ka pasur rivale në Instagram, fotot e ...

“Kur unë dhe Beyonce jemi njësoj shtatzënë"
Edhe shkrimtarja australiane e njohur ndërkombëtarisht, Zoe Foster-Blake ka zgjedhur një mënyrë sa të veçantë dhe për të qeshur për të treguar se është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Me bashkëshortin, Hamish Blake ...
Top Channel | 03-Feb-2017 10:44
Edhe shkrimtarja australiane e njohur ndërkombëtarisht, Zoe Foster-Blake ka zgjedhur një mënyrë sa të veçantë dhe për të qeshur për të treguar se është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Me bashkëshortin, Hamish Blake ...

Beyonce publikon imazhe të shtatzënisë, në rrjete sociale fillon tallja (Foto/Video)
Të mërkurën, Beyonce, këngëtarja amerikane e popit nxori lajmin se do të bëhet përsëri nënë. Më pas, bëri një set me fotografi ku tregoi se ajo dhe bashkëshorti i saj, Jay-Z do të kenë binjakë. Në rrjetin social ...
Telegrafi | 03-Feb-2017 09:03
Të mërkurën, Beyonce, këngëtarja amerikane e popit nxori lajmin se do të bëhet përsëri nënë. Më pas, bëri një set me fotografi ku tregoi se ajo dhe bashkëshorti i saj, Jay-Z do të kenë binjakë. Në rrjetin social ...

Beyonce tregon barkun shtatzënë në disa foto nudo
Vetem nje dite me pare Beyonce njoftoi permes nje foto shtatzenine e saj dhe pritjen e binjakeve. Foto ne instagramin e saj ka thyer rekordin brenda pak oreve si foto me e pelqyer. Ne nje seri fotosh artistike Beyonce ...
ikub.al | 02-Feb-2017 15:00
Vetem nje dite me pare Beyonce njoftoi permes nje foto shtatzenine e saj dhe pritjen e binjakeve. Foto ne instagramin e saj ka thyer rekordin brenda pak oreve si foto me e pelqyer. Ne nje seri fotosh artistike Beyonce ...

Të shtunën klipi i Norës me Ermalin (Video)
Këngëtarja Nora Istrefi ka parlajmëruar projektin e saj të ri. Bukuroshja do të sjellë projektin e ri të shtunën, ku ajo shfaqet shumë seksi, shkruan Telegrafi. Lexo po ashtu: Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare ...
Telegrafi | 02-Feb-2017 18:06
Këngëtarja Nora Istrefi ka parlajmëruar projektin e saj të ri. Bukuroshja do të sjellë projektin e ri të shtunën, ku ajo shfaqet shumë seksi, shkruan Telegrafi. Lexo po ashtu: Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare ...

Beyonce shtatzënë, në rrjet plas gallata
Të mërkurën, Beyonce, këngëtarja amerikane e popit nxorri lajmin se do të bëhet përsëri nënë. Më pas, bëri një set me fotografi ku tregoi se ajo dhe bashkëshorti i saj, Jay Z do të kenë binjakë. Në rrjetin social ...
OraNews | 02-Feb-2017 21:26
Të mërkurën, Beyonce, këngëtarja amerikane e popit nxorri lajmin se do të bëhet përsëri nënë. Më pas, bëri një set me fotografi ku tregoi se ajo dhe bashkëshorti i saj, Jay Z do të kenë binjakë. Në rrjetin social ...

Pas lajmit, Beyonce shtatzënë poston foto nudo
Lajmin për shtatzëninë e saj e konfirmoi publikisht një ditë më parë, duke u bërë dhe lajmi më i lexuar i ditës, pasi Beyonce është në pritje të dy binjakëve. Ndërsa këtë të enjte, për të kënaqur fansat e saj, Beyonce ...
Top Channel | 02-Feb-2017 14:20
Lajmin për shtatzëninë e saj e konfirmoi publikisht një ditë më parë, duke u bërë dhe lajmi më i lexuar i ditës, pasi Beyonce është në pritje të dy binjakëve. Ndërsa këtë të enjte, për të kënaqur fansat e saj, Beyonce ...

Yjet që kanë fëmijë binjakë (FOTO)
Këngëtarja Beyonce të mërkurën ka treguar që ajo dhe burri i saj, Jay Z, janë në pritje të binjakëve. Mbretëresha e muzikës pop, kishte postuar një fotografi në rrjetin social, Instagram, për të treguar këtë lajm të ...
Klan Kosova | 03-Feb-2017 11:32
Këngëtarja Beyonce të mërkurën ka treguar që ajo dhe burri i saj, Jay Z, janë në pritje të binjakëve. Mbretëresha e muzikës pop, kishte postuar një fotografi në rrjetin social, Instagram, për të treguar këtë lajm të ...

FOTO/ Një tjetër e famshme në pritje të ëmbël. Mënyra që ka zgjedhur për të lajmëruar shtatzëninë do t’ju shkrijë
Tashmë një tjetër famshme njofton se është në pritje të ëmbël. Por më shumë se gjithçka, shkrimtarja australiane ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve më mënyrën që ajo ka zgjedhur për të lajmëruar se do të bëhet sërish ...
Syri | 03-Feb-2017 11:22
Tashmë një tjetër famshme njofton se është në pritje të ëmbël. Por më shumë se gjithçka, shkrimtarja australiane ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve më mënyrën që ajo ka zgjedhur për të lajmëruar se do të bëhet sërish ...

Pas lajmit, Beyonce shtatzënë poston foto lakuriq (Foto, +18)
Lajmin për shtatzëninë e saj e konfirmoi publikisht një ditë më parë, duke u bërë dhe lajmi më i lexuar i ditës, pasi Beyonce është në pritje të dy binjakëve. Ndërsa këtë të enjte, për të kënaqur fansat e saj, Beyonce ...
Telegrafi | 02-Feb-2017 17:40
Lajmin për shtatzëninë e saj e konfirmoi publikisht një ditë më parë, duke u bërë dhe lajmi më i lexuar i ditës, pasi Beyonce është në pritje të dy binjakëve. Ndërsa këtë të enjte, për të kënaqur fansat e saj, Beyonce ...

Beyonce shtatzënë, postimi rekord në Instagram
Postimi i Beyonce ku bën të ditur lajmin e shtatzënisë është rekordi i ri në Instagram. Fotoja e shpërndarë ku shfaqet ylli i popit në një foto artistike me barkun e binjakëve të saj, është fotoja që ka marrë numrin më ...
Top Channel | 02-Feb-2017 13:57
Postimi i Beyonce ku bën të ditur lajmin e shtatzënisë është rekordi i ri në Instagram. Fotoja e shpërndarë ku shfaqet ylli i popit në një foto artistike me barkun e binjakëve të saj, është fotoja që ka marrë numrin më ...

Beyonce do të performojë në Grammy 2017
Edhepse shtatzënë, këngëtarja do të bëjë një performancë edhe në ceremoninë e Grammy këtë muaj. Billboard ka mësuar se këngëtarja ka konfirmuar performancën, megjithëse pret fëmijë, dhe atë binjakë, shkruan lajmi.net. ...
Televizioni Koha | 03-Feb-2017 10:11
Edhepse shtatzënë, këngëtarja do të bëjë një performancë edhe në ceremoninë e Grammy këtë muaj. Billboard ka mësuar se këngëtarja ka konfirmuar performancën, megjithëse pret fëmijë, dhe atë binjakë, shkruan lajmi.net. ...

Babai i Beyonces shokohet nga shtatzënia e të bijës
Babai i yllit të muzikës Beyonce, Mathew Knowles ka thënë se nuk e ka ditur që bija e tij është shtatzëne deri në momentin kur Beyonce këtë e ka bërë të ditur në Instagram. Ai po ashtu ka deklaruar se ka mbetur i ...
Arbresh | 03-Feb-2017 09:58
Babai i yllit të muzikës Beyonce, Mathew Knowles ka thënë se nuk e ka ditur që bija e tij është shtatzëne deri në momentin kur Beyonce këtë e ka bërë të ditur në Instagram. Ai po ashtu ka deklaruar se ka mbetur i ...

Beyonce në pritje të binjakëve….dhe një foto nudo 100% të saj
Këngëtarja Beyonce nuk e mbajti secret aspak faktin e shtatëzanisë së saj. Ajo madje është shprehur e entisiazmuar se është në pritje të binjakëve. Ajo ka thënë se kjo shtatëzani është një etapë e re për jetën e saj, ...
Mapo | 02-Feb-2017 14:20
Këngëtarja Beyonce nuk e mbajti secret aspak faktin e shtatëzanisë së saj. Ajo madje është shprehur e entisiazmuar se është në pritje të binjakëve. Ajo ka thënë se kjo shtatëzani është një etapë e re për jetën e saj, ...

Beyonce shtatzënë realizon set fotografish
Pasi dje ishte lajmi i ditës në botën e shoubizit Beyonce me lajmin për shtatzëninë e saj, ajo sot ka publikuar një set fotografish. Këngëtarja e mirënjohur amerikane ka konfirmuar se po pret binjakë, dhe me këtë rast ...
Gazeta Monitor | 03-Feb-2017 09:27
Pasi dje ishte lajmi i ditës në botën e shoubizit Beyonce me lajmin për shtatzëninë e saj, ajo sot ka publikuar një set fotografish. Këngëtarja e mirënjohur amerikane ka konfirmuar se po pret binjakë, dhe me këtë rast ...

Nora dhe Ermali tregojnë datën e lansimit të klipit
Gati është bashkëpunimi nga Nora Istrefi dhe Ermal Fejzullahu. “Të shtundën”, ka shkruar Nora në Instagram ku ka postuar edhe një trailer të klipit. Klipi duket shumë bukur dhe paraqet Norën më ndryshe dhe Ermalin me ...
Zhurnal | 03-Feb-2017 09:17
Gati është bashkëpunimi nga Nora Istrefi dhe Ermal Fejzullahu. “Të shtundën”, ka shkruar Nora në Instagram ku ka postuar edhe një trailer të klipit. Klipi duket shumë bukur dhe paraqet Norën më ndryshe dhe Ermalin me ...

Flet Beyonce: Unë kam tri zemra
Beyonce do të behët nënë për herë të dytë, por këtë herë diva e skenave botërore do të sjellë në jetë binjakë. 35 vjeçarja madje bëri histori edhe në Instagram teksa theu rekord klikimesh me fotografinë e saj prej një ...
Syri | 03-Feb-2017 08:15
Beyonce do të behët nënë për herë të dytë, por këtë herë diva e skenave botërore do të sjellë në jetë binjakë. 35 vjeçarja madje bëri histori edhe në Instagram teksa theu rekord klikimesh me fotografinë e saj prej një ...

Beyonce do të performojë në Grammy 2017
Edhepse shtatzënë, këngëtarja do të bëjë një performancë edhe në ceremoninë e Grammy këtë muaj. Billboard ka mësuar se këngëtarja ka konfirmuar performancën, megjithëse pret fëmijë, dhe atë binjakë, shkruan lajmi.net. ...
Gazeta Express | 03-Feb-2017 05:40
Edhepse shtatzënë, këngëtarja do të bëjë një performancë edhe në ceremoninë e Grammy këtë muaj. Billboard ka mësuar se këngëtarja ka konfirmuar performancën, megjithëse pret fëmijë, dhe atë binjakë, shkruan lajmi.net. ...

Beyonce do të performojë në Grammy 2017
Billboard ka mësuar se këngëtarja ka konfirmuar performancën, megjithëse pret fëmijë, dhe atë binjakë, shkruan . Beyonce dje ka thyer internetin, duke lajmëruar për shtatzëninë e saj në mënyrë epike, ndërsa duket se kjo ...
Lajminet | 03-Feb-2017 00:04
Billboard ka mësuar se këngëtarja ka konfirmuar performancën, megjithëse pret fëmijë, dhe atë binjakë, shkruan . Beyonce dje ka thyer internetin, duke lajmëruar për shtatzëninë e saj në mënyrë epike, ndërsa duket se kjo ...

Genci vjen me “365 pa ty” (Foto)
Kënga titullohet ‘365 pa ty’ dhe sipas Gencit do të lansohet së shpejti për fansat e tij. Sipas fotografive të postuara në rrjetin social Instagram, Genci duket se xhirimet e videoklipit i ka realizuar në vendet e ...
Lajminet | 02-Feb-2017 23:14
Kënga titullohet ‘365 pa ty’ dhe sipas Gencit do të lansohet së shpejti për fansat e tij. Sipas fotografive të postuara në rrjetin social Instagram, Genci duket se xhirimet e videoklipit i ka realizuar në vendet e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved