ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 09:43

Ndeshja me Italinë, procedura më të rrepta për tifozët shqiptarë

Ndeshja me Italinë, procedura më të rrepta për tifozët shqiptarë
Nga e hëna do të dalin në shitje biletat për takimin Itali-Shqipëri e cila është e vlefshme për kualifikueset e Botërorit dhe që do të luhet me 24 mars. Për të gjithë tifozët shqiptarë që duan të pajisen me bileta për ...
BalkanWeb | 02-Feb-2017 19:06
Nga e hëna do të dalin në shitje biletat për takimin Itali-Shqipëri e cila është e vlefshme për kualifikueset e Botërorit dhe që do të luhet me 24 mars. Për të gjithë tifozët shqiptarë që duan të pajisen me bileta për ...

Superiorja, ndeshjet luhen të dielën dhe të hënën
Federata Shqiptare e Futbollit zyrtarizoi kalendarin për javën e 20 të Kategorisë Superiore, duke shpërndarë në dy ditë ndeshjet e elitës, që pritet të sjellin risi në renditje. Partizani do të presë Vllazninë në ...
Top Channel | 02-Feb-2017 18:48
Federata Shqiptare e Futbollit zyrtarizoi kalendarin për javën e 20 të Kategorisë Superiore, duke shpërndarë në dy ditë ndeshjet e elitës, që pritet të sjellin risi në renditje. Partizani do të presë Vllazninë në ...

Itali-Shqipëri, të hënën nis shitja e biletave
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipëerisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve shqiptarë dhe ...
Top Channel | 02-Feb-2017 18:19
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipëerisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve shqiptarë dhe ...

Itali-Shqipëri, të hënën nis shitja e biletave
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipërisë dhe Italisë...
Telegraf | 02-Feb-2017 18:59
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipërisë dhe Italisë...

Zyrtarizohet marrëveshja, Partizani-Vllaznia në “Selman Stërmasi”
Partizani rikthehet në Tiranë. Të kuqtë do ta luajnë në “Selman Stërmasi” ndeshjen me Vllazninë të shtunën në orën 17:00. Mësohet se sot është dorëzuar në Federatën Shqiptare të Futbollit kontrata e nënshkruar nga tri ...
BalkanWeb | 02-Feb-2017 18:00
Partizani rikthehet në Tiranë. Të kuqtë do ta luajnë në “Selman Stërmasi” ndeshjen me Vllazninë të shtunën në orën 17:00. Mësohet se sot është dorëzuar në Federatën Shqiptare të Futbollit kontrata e nënshkruar nga tri ...

Itali-Shqipëri/ Federata Italiane publikon datën e daljes në shitje të biletave
Federata Italiane e Futbollit ka bërë publike datën e daljes në shitje të biletave të ndeshjes Itali-Shqipëri. Në faqen zyrtare të Federatës italiane njoftohet se biletat për sfidën mes Italisë dhe Shqipërisë që do të ...
GazetaTema | 02-Feb-2017 18:26
Federata Italiane e Futbollit ka bërë publike datën e daljes në shitje të biletave të ndeshjes Itali-Shqipëri. Në faqen zyrtare të Federatës italiane njoftohet se biletat për sfidën mes Italisë dhe Shqipërisë që do të ...

Itali-Shqipëri, të hënën nis shitja e biletave
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipërisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve shqiptarë dhe ...
Gazeta Shqip | 02-Feb-2017 20:01
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipërisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve shqiptarë dhe ...

Java e 20 e kategorisë Superiore, FSHF “ngec” Partizanin në “Elbasan Arena”
Takimet e para që do të çelin javën e 20 të kategorisë Superiore luhen të dielën me sfidat Kukësi-Teuta (14:00), Laçi – Tirana (14:00) dhe Partizani – Vllaznia (17:00). Ndërsa të hënën janë në program dy përballjet e ...
BalkanWeb | 02-Feb-2017 15:44
Takimet e para që do të çelin javën e 20 të kategorisë Superiore luhen të dielën me sfidat Kukësi-Teuta (14:00), Laçi – Tirana (14:00) dhe Partizani – Vllaznia (17:00). Ndërsa të hënën janë në program dy përballjet e ...

Konfirmohet Partizani-Vllaznia do të luhet në kryeqytet, klubi i kuq informacion për çmimet e biletave
Klubi i Partizanit ka publikuar çmimin e biletave për ndeshjen e fundjavës kundër skuadrës së Vllaznisë që do të luhet në stadiumin “Selman Stermasi”. “TemA” konfirmoi pak më parë se ky takim do të luhej në stadiumin e ...
GazetaTema | 02-Feb-2017 15:41
Klubi i Partizanit ka publikuar çmimin e biletave për ndeshjen e fundjavës kundër skuadrës së Vllaznisë që do të luhet në stadiumin “Selman Stermasi”. “TemA” konfirmoi pak më parë se ky takim do të luhej në stadiumin e ...

Itali-Shqipëri, të hënën nis shitja e biletave
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipëerisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve shqiptarë dhe ...
Flaka | 02-Feb-2017 23:58
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipëerisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve shqiptarë dhe ...

Itali- Shqipëri, Ora News siguron listën, ja ku mund të blini biletat
RTV Ora News ka mundur të siguroj pranë Federatës italiane të futbollit listën e të gjitha pikave të shitjes së biletave në të gjitha rajonet, provincat e qytetet italiane. Federata italiane e futbollit informon se prej ...
OraNews | 02-Feb-2017 18:54
RTV Ora News ka mundur të siguroj pranë Federatës italiane të futbollit listën e të gjitha pikave të shitjes së biletave në të gjitha rajonet, provincat e qytetet italiane. Federata italiane e futbollit informon se prej ...

Itali – Shqipëri, ja kur do të dalin në shitje biletat
Ndeshje mes Italisë dhe Shqipërisë do të luhet më 24 mars në stadiumin e Palermos “Renzo Barbera”. Federata e Futbollit e Italisë ka bërë të ditur se biletat për ndeshjen e 24 marsit do të dalin në shitje të hënën prej ...
Ina-Online | 02-Feb-2017 21:52
Ndeshje mes Italisë dhe Shqipërisë do të luhet më 24 mars në stadiumin e Palermos “Renzo Barbera”. Federata e Futbollit e Italisë ka bërë të ditur se biletat për ndeshjen e 24 marsit do të dalin në shitje të hënën prej ...

Itali-Shqipëri, të hënën nis shitja e biletave
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipërisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve shqiptarë dhe ...
AlMaKos | 02-Feb-2017 21:06
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipërisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve shqiptarë dhe ...

Itali-Shqipëri, të hënën nis shitja e biletave
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipërisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve shqiptarë dhe ...
Stilografi | 02-Feb-2017 20:27
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipërisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve shqiptarë dhe ...

FSHF publikon kalendarin e ndeshjeve të javës së 20-të, Partizani-Vllaznia do të luhet në “Selman Stermasi”
Nga Fatjon Baze Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar në faqen e saj zyrtare kalendarin e ndeshjeve të javës së 20-të të Kategorisë Superiore. Java e 20-të do të startojë ditën e dielë me tre ndeshjet e para të ...
GazetaTema | 02-Feb-2017 14:33
Nga Fatjon Baze Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar në faqen e saj zyrtare kalendarin e ndeshjeve të javës së 20-të të Kategorisë Superiore. Java e 20-të do të startojë ditën e dielë me tre ndeshjet e para të ...

Java e 20 luhet të Dielën dhe të Hënën
Java e 20 e Kategorisë Superiore do të startojë këtë fundjavë por dy prej 5 takimeve do të zhvillohen të Hënën. Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se 3 nga 5 takimet e këtij raundi do të zhvillohen të dielën dhe ...
SuperSport | 02-Feb-2017 20:11
Java e 20 e Kategorisë Superiore do të startojë këtë fundjavë por dy prej 5 takimeve do të zhvillohen të Hënën. Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se 3 nga 5 takimet e këtij raundi do të zhvillohen të dielën dhe ...

Të hënën nis shitja e biletave për takimin Itali – Shqipëri
Foto: ilustrim Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipërisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve ...
Koha.net | 02-Feb-2017 19:27
Foto: ilustrim Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipërisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve ...

Më 6 shkurt nis shitja e biletave Itali-Shqipëri
Federata Italiane e Futbollit, ka njoftuar se të hënën në 6 shkurt do të dalin në shitje biletat e ndeshjes Itali-Shqipëri. Kjo sfidë luhet në 24 mars, në Palermo, në stadiumin “Renxo Barbera”, me kapacitet 36 mijë ...
Java News | 02-Feb-2017 19:25
Federata Italiane e Futbollit, ka njoftuar se të hënën në 6 shkurt do të dalin në shitje biletat e ndeshjes Itali-Shqipëri. Kjo sfidë luhet në 24 mars, në Palermo, në stadiumin “Renxo Barbera”, me kapacitet 36 mijë ...

FOTO/ Dalin në shitje biletat për ndeshjen Itali–Shqipëri, çmimet për tifozët e Shqipërisë
Më 14 mars do të luhet ndeshja Itali-Shqipëri e vlefshme për kualifikueset e Botërorit “Rusi 2018” dhe tashmë Federata Italiane e futbollit ka njoftuar se kanë dalë në shitje biletat për ndeshjen. Takimi do të luhet në ...
BalkanWeb | 02-Feb-2017 00:36
Më 14 mars do të luhet ndeshja Itali-Shqipëri e vlefshme për kualifikueset e Botërorit “Rusi 2018” dhe tashmë Federata Italiane e futbollit ka njoftuar se kanë dalë në shitje biletat për ndeshjen. Takimi do të luhet në ...

Ndeshja Shqipëri-Itali, ja kur nis shitja e biletave
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipëerisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve shqiptarë dhe ...
Lajmi i Fundit | 02-Feb-2017 18:48
Duke nisur nga ora 15:00 e ditës së hënë do të startojë shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, mes Shqipëerisë dhe Italisë. Përballja, e cila ka ngjallur mjaft interes mes tifozëve shqiptarë dhe ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved