ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 09:53

Skena për të rritur, bllokohet filmi shqiptar (Video)

Skena për të rritur, bllokohet filmi shqiptar (Video)
Siç shpjegon vetë Hoxha, gjithçka për shkak të skenave për të rritur me përmbajtje të lartë dhune. “Filmi “Drejt fundit” tashmë është bllokuar në Youtube për arsye të raportimeve mbi skenat e dhunës. Dua t’ju informoj ...
Lajminet | 27-Jan-2017 08:13
Siç shpjegon vetë Hoxha, gjithçka për shkak të skenave për të rritur me përmbajtje të lartë dhune. “Filmi “Drejt fundit” tashmë është bllokuar në Youtube për arsye të raportimeve mbi skenat e dhunës. Dua t’ju informoj ...

Filmi shqiptar bllokohet nga You Tube, u denoncua për skena të forta dhune
Filmi shqiptar “Drejt fundit” është bllokuar në You Tube prej skenave të forta të dhunës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë regjisori dhe skenaristi Drilon Hoxha: “Filmi “Drejt fundit” tashmë është bllokuar në Youtube për ...
TetovaSot | 26-Jan-2017 09:46
Filmi shqiptar “Drejt fundit” është bllokuar në You Tube prej skenave të forta të dhunës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë regjisori dhe skenaristi Drilon Hoxha: “Filmi “Drejt fundit” tashmë është bllokuar në Youtube për ...

Filmi shqiptar bllokohet nga You Tube, u denoncua për skena të forta dhune
Filmi shqiptar "Drejt fundit" është bllokuar në You Tube prej skenave të forta të dhunës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë regjisori dhe skenaristi Drilon Hoxha: "Filmi "Drejt fundit" tashmë është bllokuar në Youtube për ...
Syri | 26-Jan-2017 09:30
Filmi shqiptar "Drejt fundit" është bllokuar në You Tube prej skenave të forta të dhunës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë regjisori dhe skenaristi Drilon Hoxha: "Filmi "Drejt fundit" tashmë është bllokuar në Youtube për ...

Filmi shqiptar bllokohet nga You Tube, u denoncua për skenat të forta dhune
Filmi shqiptar "Drejt fundi" është bllokuar në You Tube prej skenave të forta të dhunës. Lajmin eka bërë të ditur vetë regjisori dhe skenaristi Drilon Hoxha: "Filmi "Drejt fundit" tashme eshte bllokuar ne Youtube per ...
Syri | 26-Jan-2017 09:21
Filmi shqiptar "Drejt fundi" është bllokuar në You Tube prej skenave të forta të dhunës. Lajmin eka bërë të ditur vetë regjisori dhe skenaristi Drilon Hoxha: "Filmi "Drejt fundit" tashme eshte bllokuar ne Youtube per ...

“Thuaj që jam bos...” bllokohet filmi shqiptar për shkak të skenave +18
Filmi shqiptar “Drejt Fundit” me regji dhe skenar të Drilon Hoxhës është bllokuar nga kanali youtube. Shkak janë bërë skenat e dhunës dhe seksualitetit. Është vetë regjisori që bën të ditur lajmin ndërsa tregon edhe një ...
Newsbomb | 26-Jan-2017 07:20
Filmi shqiptar “Drejt Fundit” me regji dhe skenar të Drilon Hoxhës është bllokuar nga kanali youtube. Shkak janë bërë skenat e dhunës dhe seksualitetit. Është vetë regjisori që bën të ditur lajmin ndërsa tregon edhe një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved