ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 10:03

Ahmetaj: Premtimi për 300 mijë vende punë është mbajtur

Ahmetaj: Premtimi për 300 mijë vende punë është mbajtur
Vendi ka hyrë në një vit elektoral dhe duket se ekonomia do të jetë karta e fortë e kësaj mazhorance. Por si ka ecur ekonomia? Punësimi? Pse u prish marrëveshja me FMN dhe borxhi? Për këto dhe të tjera pyetje, këtë të ...
Gazeta Shqip | 26-Jan-2017 23:37
Vendi ka hyrë në një vit elektoral dhe duket se ekonomia do të jetë karta e fortë e kësaj mazhorance. Por si ka ecur ekonomia? Punësimi? Pse u prish marrëveshja me FMN dhe borxhi? Për këto dhe të tjera pyetje, këtë të ...

Ahmetaj në Top Story për ekonominë, FMN, borxhin, amnistinë...
Vendi ka hyrë në një vit elektoral dhe duket se ekonomia do të jetë karta e fortë e kësaj mazhorance. Por si ka ecur ekonomia? Punësimi? Pse u prish marrëveshja me FMN dhe borxhi? Për këto dhe të tjera pyetje, këtë të ...
Top Channel | 26-Jan-2017 21:57
Vendi ka hyrë në një vit elektoral dhe duket se ekonomia do të jetë karta e fortë e kësaj mazhorance. Por si ka ecur ekonomia? Punësimi? Pse u prish marrëveshja me FMN dhe borxhi? Për këto dhe të tjera pyetje, këtë të ...

Shqipëria, e dyta në rajon për investimet e huaja
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ka deklaruar në Kuvend se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Ai tha se Shqipëria arriti vendin e dytë në rajon sa i ...
Indeks Online | 27-Jan-2017 07:23
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ka deklaruar në Kuvend se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Ai tha se Shqipëria arriti vendin e dytë në rajon sa i ...

Habit ministri Ahmetaj: Kemi hapur 300 mijë vende pune
Në studion e Sokol Ballës ministri i Financave Arben Ahmetaj bëri një deklaratë jo pak të çuditshme. “Kemi thënë 300 mijë vende pune në ekonomi, kemi 183 mijë vende pune në sektorin jobujqësor. Në total, në ekonomi janë ...
Lapsi | 26-Jan-2017 23:08
Në studion e Sokol Ballës ministri i Financave Arben Ahmetaj bëri një deklaratë jo pak të çuditshme. “Kemi thënë 300 mijë vende pune në ekonomi, kemi 183 mijë vende pune në sektorin jobujqësor. Në total, në ekonomi janë ...

Ahmetaj: Borxhi publik në ulje, pastruam llogarinë e shtetit
Ministri i Financave Arben Ahmetaj, i ftuar në emisionin “Top Story” përballë Sokol Ballës ka folur për ekonominë shqiptare dhe situatën aktuale. Ahmetaj tha se pas ardhjes në pushtet ka pastruar borxhin në të cilin ...
Dritare | 26-Jan-2017 23:17
Ministri i Financave Arben Ahmetaj, i ftuar në emisionin “Top Story” përballë Sokol Ballës ka folur për ekonominë shqiptare dhe situatën aktuale. Ahmetaj tha se pas ardhjes në pushtet ka pastruar borxhin në të cilin ...

Ministri Ahmetaj: Kemi hapur 300 mijë vende pune
Në studion e Sokol Ballës ministri i Financave Arben Ahmetaj bëri një deklaratë jo pak të çuditshme. “Kemi thënë 300 mijë vende pune në ekonomi, kemi 183 mijë vende pune në sektorin jobujqësor. Në total, në ekonomi ...
Indeks Online | 26-Jan-2017 23:09
Në studion e Sokol Ballës ministri i Financave Arben Ahmetaj bëri një deklaratë jo pak të çuditshme. “Kemi thënë 300 mijë vende pune në ekonomi, kemi 183 mijë vende pune në sektorin jobujqësor. Në total, në ekonomi ...

Ahmetaj në Top Story për ekonominë, FMN, borxhin…
Vendi ka hyrë në një vit elektoral dhe duket se ekonomia do të jetë karta e fortë e kësaj mazhorance. Por si ka ecur ekonomia? Punësimi? Pse u prish marrëveshja me FMN dhe borxhi? Për këto dhe të tjera pyetje, këtë të ...
Gazeta Dita | 26-Jan-2017 22:18
Vendi ka hyrë në një vit elektoral dhe duket se ekonomia do të jetë karta e fortë e kësaj mazhorance. Por si ka ecur ekonomia? Punësimi? Pse u prish marrëveshja me FMN dhe borxhi? Për këto dhe të tjera pyetje, këtë të ...

“300 mijë vende pune”. Ahmetaj sqaron premtimin e PS
Vendi ka hyrë në një vit elektoral dhe duket se ekonomia do të jetë karta e fortë e kësaj mazhorance. Por si ka ecur ekonomia? Punësimi? Pse u prish marrëveshja me FMN dhe borxhi? Për këto dhe të tjera pyetje, këtë të ...
Java News | 26-Jan-2017 22:07
Vendi ka hyrë në një vit elektoral dhe duket se ekonomia do të jetë karta e fortë e kësaj mazhorance. Por si ka ecur ekonomia? Punësimi? Pse u prish marrëveshja me FMN dhe borxhi? Për këto dhe të tjera pyetje, këtë të ...

Ahmetaj: Shqipëria, e dyta në rajon për investimet e huaja
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh sot në Kuvend se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Ai tha se vendi ynë arriti vendin e dytë në rajon sa i ...
Mapo | 26-Jan-2017 17:30
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh sot në Kuvend se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Ai tha se vendi ynë arriti vendin e dytë në rajon sa i ...

"Borxhi publik në ulje", Ahmetaj: Pastruam llogarinë e shtetit dhe korrigjuam financat publike
Ministri i Financave Arben Ahmetaj, i ftuar në emisionin “Top Story” përballë Sokol Ballës ka folur për ekonominë shqiptare dhe situatën aktuale. Sipas Ahmetaj, pas ardhjes në pushtet ka pastruar borxhin në të cilin ...
Newsbomb | 26-Jan-2017 21:27
Ministri i Financave Arben Ahmetaj, i ftuar në emisionin “Top Story” përballë Sokol Ballës ka folur për ekonominë shqiptare dhe situatën aktuale. Sipas Ahmetaj, pas ardhjes në pushtet ka pastruar borxhin në të cilin ...

Realizim i dobët i investimeve kapitale në vitin 2016-të
Numrat e Ministrisë së Financave tregojnë se nga janari deri në dhjetor në rrugë dhe energjetikë janë investuar 270 milionë euro ose 87 milionë më pak nga e planifikuara me ribalancin e dytë të buxhetit, transmeton ...
Flaka | 26-Jan-2017 21:24
Numrat e Ministrisë së Financave tregojnë se nga janari deri në dhjetor në rrugë dhe energjetikë janë investuar 270 milionë euro ose 87 milionë më pak nga e planifikuara me ribalancin e dytë të buxhetit, transmeton ...

Ahmetaj: Shqipëria, e dyta në rajon për investimet e huaja, rekord historik
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh sot në Kuvend se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Ai tha se vendi ynë arriti vendin e dytë në rajon sa i ...
BalkanWeb | 26-Jan-2017 17:12
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh sot në Kuvend se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Ai tha se vendi ynë arriti vendin e dytë në rajon sa i ...

Ahmetaj: Shqipëria, e dyta në rajon për investimet e huaja, rekord historik
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh sot në Kuvend se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Ai tha se vendi ynë arriti vendin e dytë në rajon sa i ...
Koha Jone | 26-Jan-2017 17:49
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh sot në Kuvend se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Ai tha se vendi ynë arriti vendin e dytë në rajon sa i ...

Ahmetaj: Shqipëria, e dyta në rajon për investimet e huaja
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh sot në Kuvend se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Ai tha se vendi ynë arriti vendin e dytë në rajon sa i ...
Gazeta Dita | 26-Jan-2017 17:16
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh sot në Kuvend se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Ai tha se vendi ynë arriti vendin e dytë në rajon sa i ...

Ahmetaj: 2016 shënoi rekord historik sa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Duke prezantuar Aktin Normativ të buxhetit të shtetit për vitin 2016 në ...
Java News | 26-Jan-2017 16:20
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Duke prezantuar Aktin Normativ të buxhetit të shtetit për vitin 2016 në ...

Ahmetaj: 2016-a rekord përsa i përket thithjes së investimeve të huaja, të dytët në rajon
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Duke prezantuar Aktin Normativ të buxhetit të shtetit për vitin 2016 në ...
Lexo | 26-Jan-2017 16:10
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Duke prezantuar Aktin Normativ të buxhetit të shtetit për vitin 2016 në ...

Ahmetaj: Shqipëria e dyta në rajon për investimet e huaja
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Duke prezantuar Aktin Normativ të buxhetit të shtetit për vitin 2016 ...
Shqiptarja | 26-Jan-2017 15:47
Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, u shpreh se viti 2016 shënoi një rekord historik përsa i përket thithjes së investimeve të huaja në Shqipëri. Duke prezantuar Aktin Normativ të buxhetit të shtetit për vitin 2016 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved