ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 11:04

Provimet e Maturës Shtetërorë, programet e lëndëve me detyrim

Provimet e Maturës Shtetërorë, programet e lëndëve me detyrim
NGA: ERMELINDA HOXHAJ Publikohen programet orientuese për provimet e Maturës Shtetërore 2017. Pesë provimet e maturës, tre me zgjedhje dhe dy me detyrim, duhet të kalohen me sukses nga rreth 40 mijë maturantë që ata të ...
BalkanWeb | 27-Jan-2017 07:27
NGA: ERMELINDA HOXHAJ Publikohen programet orientuese për provimet e Maturës Shtetërore 2017. Pesë provimet e maturës, tre me zgjedhje dhe dy me detyrim, duhet të kalohen me sukses nga rreth 40 mijë maturantë që ata të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved