Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Vjehrri i Tunës, një artist i merituar (Foto) Gazeta Express - 11-Jan-2017 21:13
Tuna i jep fund beqarisë, por Cosman nuk e harron (fotot)
Lexo - 11-Jan-2017 20:45
Sot këngëtarja e njohur Tuna ka kurorëzuar lidhjen e saj me Patris Berishën në martesë. Në një ceremoni private çifti të cilët pas disa muajsh do të bëhen prindër për herë të parë, i kanë dhënë fund beqarisë. Por ...
Tuna SHKËLQEU në kurorëzim
Albportali - 11-Jan-2017 20:14
Tuna Sejdi dhe Patris Berisha, çifti i ri që presin të bëhen prindër të një djali, lidhjen e tyre e kanë çuar në një tjetër nivel. Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata sot larg mediave dhe vëmendjes publike janë ...
Cozman nuk e harron dot Tunën!
Mapo - 11-Jan-2017 20:01
Pavarësisht se këngëtarja Tuna sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën, si edhe njoftuan disa prej portaleve, ish partneri i saj Cozman si duket ende nuk e ka harruar atë. Kjo pasi Cozman në profilin e tij ...
Tuna SHKËLQEU në kurorëzim
Prive - 11-Jan-2017 19:53
Tuna Sejdi dhe Patris Berisha, çifti i ri që presin të bëhen prindër të një djali, lidhjen e tyre e kanë çuar në një tjetër nivel. Siç mësohet nga burime pranë dyshes, ata sot larg mediave dhe vëmendjes publike janë ...
Tuna martohet, Cozman ruan kujtimet me të
Dritare.net - 11-Jan-2017 18:42
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Tuna, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën. Por pavarësisht këtij fakti Cozman si duket ende nuk e ka harruar atë. Këtë lë të kuptohet fakti, se Cozman mban ...
Tuna dhe Patrisi festojnë pa medie
InFokusi - 11-Jan-2017 18:39
Sot Tuna dhe Patrisi kurorëzuan dashurinë e tyre. Por, ata kanë vendosur që ceremoninë e dasmës së tyre kanë vendosur që ta bëjnë pa praninë e medieve. Ndërkohë që çifti sot gjatë ditës janë kurorëzuar në Komunën e ...
Shikojeni si e luan Tuna çyçekun (VIDEO)
InFokusi - 11-Jan-2017 18:36
Tuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën. Ajo ndryshe përveç këndimit njihet edhe si një vallëtare e suksesshme, pasi që e kishte sfiduar vetën edhe në ‘Dancing with the stars’, ku e rrëmbeu ...
FOTO/ Cozman nuk e harron dot Tunën, edhe pse ajo sot po martohet me një tjertër
Syri - 11-Jan-2017 18:27
Këngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Tuna, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën. Por pavarësisht këtij fakti Cozman si duket ende nuk e ka harruar atë. Këtë lë të kuptohet fakti, se Cozman mban ...
Tuna dhe Patrisi festojnë pa medie
Gazeta Monitor - 11-Jan-2017 18:25
Sot Tuna dhe Patrisi kurorëzuan dashurinë e tyre. Por, ata kanë vendosur që ceremoninë e dasmës së tyre kanë vendosur që ta bëjnë pa praninë e medieve, transmeton gazeta Express. Ndërkohë që çifti sot gjatë ditës janë ...
Tuna dhe Patrisi festojnë pa medie
Gazeta Express - 11-Jan-2017 18:22
Sot Tuna dhe Patrisi kurorëzuan dashurinë e tyre. Por, ata kanë vendosur që ceremoninë e dasmës së tyre kanë vendosur që ta bëjnë pa praninë e medieve, transmeton gazeta Express. Ndërkohë që çifti sot gjatë ditës janë ...
Tuna i jep fund beqarisë, ja kush e zbulon padashje martesën e fshehtë
Telegraf - 11-Jan-2017 18:21
Pas ndarjes nga Cozman, mësimi i parë që mori Tuna ishte që jetën private ta mbante të tillë.
Cozman nuk e harron dashurinë e vjetër (Foto)
Gazeta Express - 11-Jan-2017 18:10
Pavarësisht asaj se këngëtarja Tuna sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën, Cozman si duket ende nuk e ka harruar atë. Kjo lë të kuptohet pasi që Cozman në profilin e tij në Instagram, ende mban fotografi ...
Tuna sërisht nuse! (FOTO)
Lapsi - 11-Jan-2017 18:07
Këngëtarja e njohur shqiptare Altuna Sejdiu, sot do të kurorëzohet me Patrisin. Artistja do të lidhë kurorë me Patrisin në Komunën e Prishtinës. Për veshjen e saj, Tuna në ditën e saj më të lumtur, ka zgjedhur ...
Zyrtare: Martohet Tuna dhe Patrisi, këto janë detajet tjera
Indeks Online - 11-Jan-2017 18:01
Këngëtarja e njohur Tuna Sejdiu dashurinë e saj me Patris Berishën e ka kurorëzuar sot me martesë. Çifti në fjalë edhe zyrtarisht janë kurorëzuar si çift në komunën e Prishtinës, shkruan Indeksonline. ...
Shikojeni si e luan Tuna çyçekun  (VIDEO)
Gazeta Express - 11-Jan-2017 17:52
Tuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën. Ajo ndryshe përveç këndimit njihet edhe si një vallëtare e suksesshme, pasi që e kishte sfiduar vetën edhe në ‘Dancing with the stars’, ku e rrëmbeu ...
Tuna zyrtarisht më s’është beqare. Foto e saj me Patrisin menjëherë pas kurorëzimit (Foto)
Gazeta Monitor - 11-Jan-2017 17:48
Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Sipas Kolona.info bëjnë të ditur se çifti sapo ka përfunduar ceremoninë e kurorëzimit ...
VIDEO/ Po martohet sot Tuna?! Ju kujtojmë lidhjet e saj të dështuara
Syri - 11-Jan-2017 17:31
Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën.Por, kjo nuk është hera e parë që Tuna është kurorëzuar. Ajo prapa vetës ka lënë një martesë, një fejesë dhe disa lidhje të ...
Tuna zyrtarisht më s’është beqare. Foto e saj me Patrisin menjëherë pas kurorëzimit (Foto)
Gazeta Express - 11-Jan-2017 17:22
Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Sipas Kolona.info bëjnë të ditur se çifti sapo ka përfunduar ceremoninë e kurorëzimit ...
Mrtohet Tuna (Foto)
Aktuale.MK - 11-Jan-2017 17:13
Altuna Sejdiu sot pritet t’i japë fund beqarisë së saj. Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu sot do të kurorëzohet me Patrisin. Për veshjen e saj, Tuna në ditën e saj më të lumtur, ka zgjedhur stilisten, Vjollca ...
Në ditën e dasmës së Tunës, kujtojmë lidhjet e saj të dështuara (Video)
Gazeta Monitor - 11-Jan-2017 16:50
Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën. Por, kjo nuk është hera e parë që Tuna është kurorëzuar, transmeton gazeta Express. Ajo prapa vetës ka lënë një martesë, një ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore