Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Trump e nis me skandal: Shikojeni çka i bën gazetarit të CNN (Video)
Trump e nis me skandal: Shikojeni çka i bën gazetarit të CNN (Video)
Arbresh - 11-Jan-2017 21:18
Presidenti i ri amerikan Donald Trump duket se nuk i ka përmirësuar raportet me televizionin CNN, pasi që në momentin që gazetari i këtij televizioni tentoi t’i bëjë pyetje, ai reagoi ashpër kundër tij. Jim Acosta u ...
Lufta e Donald Trump me CNN: Jo, ju nuk mund të pyesni, ju jeni lajmi i rrejshëm! (VIDEO)
InFokusi - 11-Jan-2017 21:18
Presidenti i zgjedhur i Amerikës Donald Trump gjatë Konferencës për shtyp bëri diçka që ende asnjë President amerikan në Histori nuk e ka bërë. Në vijim, Gazeta Blic ua sjell dialogun e Trump në sprovën e ...
Trump sulmon CNN: Ju prodhoni lajme të rreme
Dritare.net - 11-Jan-2017 21:12
Presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump, ka mbajtur konferencën e parë pas zgjedhjeve presidenciale, ku ka patur një incident me një prej gazetarëve të CNN. Gjatë pyetjeve nga gazetarit ...
Trump i vendosur të ndërtojë murin me Meksikën
InFokusi - 11-Jan-2017 21:09
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump në konferencën e parë të mbajtur si President, ka thënë sot nëse atë e pëlqen Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, kjo “është një përparësi dhe nuk është një ...
Trump i vendosur të ndërtojë murin me Meksikën
Telegrafi - 11-Jan-2017 21:06
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump në konferencën e parë të mbajtur si President, ka thënë sot nëse atë e pëlqen Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, kjo “është një përparësi dhe nuk është një ...
Trump: S’ka material kompromentues. Lajmi, nga njerëz të sëmurë
Flaka - 11-Jan-2017 21:00
Donald Trump, në konferencën e parë për shtyp si president i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara, i ka quajtur “lajme të rreme” zërat se Rusia ka material kompromentues ndaj tij. Duke iu përgjigjur mediave që i publikuan ...
Trump në konferencë për herë të parë si president i zgjedhur: Rusia qëndron pas sulmeve kibernetike
Lapsi - 11-Jan-2017 20:55
Donald Trump mbajti konferencën e parë zyrtare. Presidenti i zgjedhur ka pranuar për herë të parë zyrtarisht se Rusia qëndron pas sulmeve kibernetike të kryera kundër Partisë Demorkatike gjatë periudhës së zgjedhjeve ...
Trump i vendosur të ndërtojë murin me Meksikë
Lexo - 11-Jan-2017 20:52
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump në konferencën e parë të mbajtur si President, ka thënë sot nëse atë e pëlqen Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, kjo “është një përparësi dhe nuk është një ...
Tramp i vendosur të ndërtojë murin me Meksikën
Indeks Online - 11-Jan-2017 20:42
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump në konferencën e parë të mbajtur si President, ka thënë sot nëse atë e pëlqen Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, kjo “është një përparësi dhe nuk është një ...
Trump: Nuk kam asnjë lidhje apo marrëveshje me Rusinë
Shenja - 11-Jan-2017 20:39
Presidenti i zgjedhur i SHBA-së Donald Trump, ka thënë sot se pretendimet se Rusia ka në dorë informacione kofidenciale në lidhje me gjendjen e tij financiare dhe jetën private mund të jenë servirur nga njësitë e ...
Trump'sulmon'CNN:Organizata juaj prodhon lajme të rreme/VD
Shqiptarja - 11-Jan-2017 20:33
SHBA -Donald Trump, presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës edhe në konferencën e parë që pas zgjedhjeve presidenciale, ka reaguar sërish ashpër ndaj gazetarëve të CNN. Gjatë pyetjeve nga gazetarit ...
Tramp i vendosur të ndërtojë murin me Meksikën
Kosova Press - 11-Jan-2017 20:32
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump në konferencën e parë të mbajtur si President, ka thënë sot nëse atë e pëlqen Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, kjo “është një përparësi dhe nuk është një ...
SHBA, konferenca e parë si president i zgjedhur
ABCNews - 11-Jan-2017 20:32
SHBA, konferenca e parë si president i zgjedhur Trump pranon se Rusia qëndron pas sulmeve kibernetike 11 janar 2017 20:30 Presidenti i zgjedhur amerikan mbajti konferencën e parë zyrtare. Donald Trump ka pranuar për ...
Trump'sulmon'CNN:Televizioni juaj prodhon lajme të rreme/VIDEO
Shqiptarja - 11-Jan-2017 20:27
SHBA -Donald Trump, presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës edhe në konferencën e parë që pas zgjedhjeve presidenciale, ka reaguar sërish ashpër ndaj gazetarëve të CNN. Gjatë pyetjeve nga gazetarit ...
Trump e nis me skandal: Shikojeni çka i bën gazetarit të CNN (Video)
InFokusi - 11-Jan-2017 20:26
Presidenti i ri amerikan Donald Trump duket se nuk i ka përmirësuar raportet me televizionin CNN, pasi që në momentin që gazetari i këtij televizioni tentoi t’i bëjë pyetje, ai reagoi ashpër kundër tij. Trump ka mbajtur ...
VIDEO/ Trump sherr me gazetarin e CNN në konferencën e parë për shtyp
Lapsi - 11-Jan-2017 20:20
Presidenti amerikan i zgjedhur Donald Trump ka pasur një përplasje të ashpër me gazetarin e CNN në konferencën e parë për media 2 muaj nga fitorja e zgjedhjeve. Tramp ishte i inatosur me, raportin e BuzzFeed të ...
Donald Trump: Gjë e mirë që Putin më ka qejf. Nuk kam lidhje me Rusinë
TetovaSot - 11-Jan-2017 20:05
Presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump ka mbajtur konferencën e parë për shtyp që kur fitoi zgjedhjet. Në fillim të fjalës së tij, Trump foli për lajmet e rreme dhe informacionet që kishte ...
VIDEO/ Trump e nis me skandal, përgjigjja e ashpër që i dha një gazetari
BalkanWeb - 11-Jan-2017 19:54
SHBA- Presidenti i ri amerikan Donald Trump duket se nuk i ka përmirësuar raportet me televizionin CNN, pasi që në momentin që gazetari i këtij televizioni tentoi t’i bëjë pyetje, ai reagoi ashpër kundër tij. Në ...
Trump: S’ka material kompromentues, lajmi nga njerëz të sëmurë
Koha.net - 11-Jan-2017 19:45
Donald Trump, në konferencën e parë për shtyp si president i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara, i ka quajtur “lajme të rreme” zërat se Rusia ka material kompromentues ndaj tij. Duke iu përgjigjur mediave që i publikuan ...
Ja pse e bëri ‘horë’ Donald Trump gazetarin e CNN’it
Gazeta Monitor - 11-Jan-2017 19:42
Presidenti i zgjedhur i Amerikës Donald Trump gjatë Konferencës për shtyp bëri diçka që ende asnjë President amerikan në Histori nuk e ka bërë. Në vijim, Gazeta Blic ua sjell dialogun e Trump në sprovën e ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE