Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 04:38
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
VIDEO/ Kapet heroinë me vlerë 50 mijë euro e ardhur nga Shqipëria, pranga 3 shqiptarëve në Itali
VIDEO/ Kapet heroinë me vlerë 50 mijë euro e ardhur nga Shqipëria, pranga 3 shqiptarëve në Itali
BalkanWeb - 11-Jan-2017 18:34
Tre shqiptarë janë vënë në prangat e karabinierëve si pjesë e një bande droge në Itali. Dy kg heroinë me vlerë 50 mijë euro u sekuestruan në qytetin e Modenas. Sipas TvQui.it, 3 shqiptarët ishin pjesë e një bande të ...
Kapen 500 kg të tjera drogë në Vlorë
Mapo - 11-Jan-2017 17:39
Plot 500 kilogramë të tjera kanabis janë sekuestruar mesditën e sotme nga policia e Vlorës. Kështu, rreth orës 13:30 Delta Force pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës”, kanë konstatuar dhe sekuestruar 17 pako të ...
FOTO/ “Lumë” droge drejt Italisë, ndalohet në Brindisi skafi me 1.9 ton kanabis. Në pranga 1 vlonjat dhe 1 italian
BalkanWeb - 11-Jan-2017 16:18
Afro 2 tonë marijuanë është sekuestruar në brigjet italiane të Pulgia-s. Sekuestrimi i drogës u bë nga Guardia di Finanza italiane në bashkëpunim me policinë shqiptare. Rreth 11 km në afërsi të Brindisit, pas ...
Tre shqiptarë kapen me 50 000 euro heroinë në Modena
OraNews - 11-Jan-2017 19:54
Një grup shpërndarësish të mesëm të heroinës në Itali, drejtuar nga shqiptar u godit nga policia italian. Mediat e vendit fqinj bëjnë me dije se grupi funksiononte në Modena, duke çuar në pranga 3 shqiptarë. Prangosja e ...
FOTO/ Kapen rreth 500 kg kanabis në Vlorë, kishin destinacion Italinë
BalkanWeb - 11-Jan-2017 17:16
Rreth 500 kg kanabis janë sekuestruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Droga e gjetur nga policia kufitare Delta Force, ishte pjesë e operacionit të përbashkët të zhvilluar me policinë italiane ku u sekuestrua një ...
Kapen 2.4 ton kanabis brenda ditës në Karaburun e Brindizi
OraNews - 11-Jan-2017 18:40
Një sasi prej 2.4 ton drogë është sekuestruar nga policia në dy aksione të ndryshme në kuadër të të njëjtit operacion. Sasia prej 1.9 ton kanabis u sekuestruar në orët e para të mëngjesit të 10 janarit, rreth 7 milje në ...
Gjendet e fshehur në Karaburun 500 kg kanabis
ABCNews - 11-Jan-2017 18:55
Gjendet e fshehur në Karaburun 500 kg kanabis Dyshohet se do transportohej gjatë natës në Itali 11 janar 2017 18:54 Rreth 500 kg drogë e fshehur në zonën e Karaburunit është sekuestruar nga policia shqiptare në ...
Goditet tentativa për trafik ndërkombëtar narkotikësh/ Kapet 1.9 ton kanabis, u nis drejt Italisë
GazetaTema - 11-Jan-2017 16:32
Finalizohet një tjetër operacion i përbashkët kundër narkotikëve mes Policisë së Shtetit dhe asaj Italiane, Guardia di Finanza (GdF) e Pulias. Në orët e para të mëngjesit, rreth 7 milje (11 km) në afërsi të Brindisit ...
Sekuestrohen 500 kg kanabis pranë Karaburunit
Top Channel - 11-Jan-2017 17:25
Pas sekuestrimit të skafit me 1.9 ton lëndë narkotike kanabis sativa rreth 11 kilometra pranë brindisit, janë sekuestruar edhe rreth 500 kilogramë kanabis pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës”, pranë Karaburunit. ...
Emrat+Foto/ Sekuestrohen 200 kg marijuanë në Bindizi, pranga dy trafikantëve shqiptarë
BalkanWeb - 11-Jan-2017 13:19
BRINDIZI – Policia e Brindizit ka sekuestruar sot 200 kg marijuanë, ndërsa në pranga kanë rënë dy shqiptarë. “Ansa.it” shkruan se lënda narkotike u gjet në një shtëpi në periferi të qytetit të Brindizit, në lagjen ...
Me 89 kg marijuanë në makinë arrestohet shqiptari në Janinë
Shqiptarja - 11-Jan-2017 16:40
Një shqiptar 38-vjeçar të cilit iu gjet 89 kilogram marijuanë në makinë është arrestuar në kufirin greko-shqiptar. Shqiptari u kap në fshatin Kardamitsa, Janinë ndërsa në portobagazhin e makinës kishte fshehur dy çanta ...
VIDEO/ Kapet 50 mijë euro drogë në Itali, tre shqiptarë në pranga
Syri - 11-Jan-2017 18:12
Dy kilogram heroinë me vlerë rreth 50 mijë euro, është sekuestruar nga policia e Modenas në Itali dhe katër persona janë arrestuar, tre nga të cilët shqiptarë. Siç raportojnë sot mediat lokale, një grup prej pesë ...
Modena, pranga 3 shqiptarëve, u sekustrohet drogë me vlerë 50 mijë euro
Lexo - 11-Jan-2017 18:55
Tre shqiptarë janë vënë në prangat e karabinierëve si pjesë e një bande droge në Itali. Dy kg heroinë me vlerë 50 mijë euro u sekuestruan në qytetin e Modenas. Sipas TvQui.it, 3 shqiptarët ishin pjesë e një bande të ...
Vlorë, sekuestrohen edhe 500 kg kanabis, do trafikohej në Itali
Shqiptarja - 11-Jan-2017 17:25
VLORË -Policia e Shtetit në bashkëpunim me policinë italiane kanë sekuestruar 500 kg kanabis sativa në vendin e quajtur ‘’Plazhi i Dafinës’’, në Vlorë.Aksioni i policisë u bë në kuadër të operacionit të përbashkët mes ...
Sekuestrohen rreth 500 kg drogë në Gjirin e Dafinës, destinacioni Italia
Koha Jone - 11-Jan-2017 19:30
Një tjetër sasi e konsiderueshme lënde narkotike është kapur sot nga Delta Force në Gjirin e Dafinës. Rreth 500 kg kanabis sativa janë sekuestruar tashmë nga ana e policisë në Vlorë, ndërsa droga dyshohej se do të ...
Kapet 1.9 ton kanabis në Brindisi
VizionPlus - 11-Jan-2017 17:39
Policia shqiptare dhe ajo italiane kane sekuestruar nje sasi prej 1,9 ton kanabis ne nje tjetër operacion te përbashkët. Lënda narkotike u zbulua ne orët e para te mëngjesit te se martës rreth 11 km larg brigjeve te ...
Itali, sekuestrohen 200 kg kanabis arrestohen dy shqiptarë/ FOTO
Shqiptarja - 11-Jan-2017 14:59
Itali- Policia ka sekuestruar në Brindisi 200 kg marijuanë, ndërsa në pranga kanë rënë dy shqiptarë, Marjol Tuni 25 vjeç dhe Neritan Lamaj 32-vjeç. Shqiptarët e kishin fshehur drogën në një banesë në periferi të ...
Operacioni antidrogë, sekuestrohen 1.9 ton kanabis në Pulia
Top Channel - 11-Jan-2017 16:40
Rreth 1.9 ton kanabis sativa janë sekuestruar në orët e para të 10 janarit në Pulia, falë operacionit të përbashkët mes policisë shqiptare dhe asaj italiane. Policia e shtetit bën të ditur se droga është gjetur rreth 11 ...
Kapen me heroinë, arrestohen 3 shqiptarë në Itali
Sot.Al - 11-Jan-2017 18:19
Kapen me heroinë, arrestohen 3 shqiptarë në Itali Dy kilogram heroinë me vlerë rreth 50 mijë euro është sekuestruar nga policia e Modenas në Itali dhe katër persona janë arrestuar, tre nga të cilët shqiptarë. Siç ...
Sekuestrohen 500 kg kanabis pranë Karaburunit
Lapsi - 11-Jan-2017 17:46
Një sasi prej 500 kilogramë drogës e llojit kanabis sativa është sekuestruar pranë vendit të quajtur “Plazhi i Dafinës” pas Karaburunit, e ndarë në 17 pako të mëdha. Lënda narkotike është transportuar për në Drejtorinë ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore