Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Serbia ndan 116 milionë € për serbët e Kosovës – FOTO
Serbia ndan 116 milionë € për serbët e Kosovës – FOTO
ShqipMedia - 11-Jan-2017 12:23
Qeveria e Serbisë ka planifikuar mbi 116 milionë euro buxhet për institucionet paralele serbe në Kosovë gjatë vitit 2017, raporton Politiko.net. Në linja buxhetore, siç parasheh Ligji për Buxhetin e vitit 2017 të ...
Serbia ndan 116 milionë € për serbët e Kosovës
Politiko - 11-Jan-2017 12:11
Qeveria e Serbisë ka planifikuar mbi 116 milionë euro buxhet për institucionet paralele serbe në Kosovë gjatë vitit 2017, raporton Politiko.net . Në linja buxhetore, siç parasheh Ligji për Buxhetin e vitit 2017 të ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE