Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Trump: Nëse Putinit i pëlqej, e konsideroj "pasuri"
Radio Evropa e Lire - 11-Jan-2017 18:54
Nëse Putinit i pëlqen Donald Trump, e konsideroj si pasuri dhe jo detyrim, sepse ne kemi marrëdhënie të tmerrshme me Rusinë. Rusia mund të na ndihmojë të luftojmë Shtetin Islamik, për të cilin, meqë ra fjala, është ...
Presidenti i Zgjedhur Trump flet për Rusinë dhe bizneset e tij
Zeri Amerikes - 11-Jan-2017 18:24
Zoti Trump thotë se "Rusia ishte përgjegjëse" për ndërhyrje në zgjedhjet e nëntorit
Hipokrizia amerikane e ndërhyrjes ruse dhe ‘kështjellat e qelqit’
Syri - 11-Jan-2017 18:18
Shumë agjenci të inteligjencës amerikane kanë arritur në përfundimin se presidenti rus Vladimir Putin ka drejtuar një operacion sekret me qëllim diskreditimin e Hillary Clinton, duke ndihmuar Donald Trump fitojë ...
FBI: Rusët nuk e kanë hakuar fushatën e Trampit
Portalb - 11-Jan-2017 10:47
Hakerë rusë, të cilët kanë tentuar të sulmojnë zgjedhjet presidenciale amerikane, nuk e kanë hakuar ekipin e fushatës nacionale të Donald Trampit, deklaroi shefi i FBI-së, Xhejms Komi. Para këshillit zbulues të Senatit ...
FBI: Rusët nuk e kanë hakuar fushatën e Trampit
Republika - 11-Jan-2017 10:23
Hakerë rusë, të cilët kanë tentuar të sulmojnë zgjedhjet presidenciale amerikane, nuk e kanë hakuar ekipin e fushatës nacionale të Donald Trampit, deklaroi shefi i FBI-së, Xhejms Komi. Para këshillit zbulues të Senatit ...
FBI: Hakerët rusë nuk kanë sulmuar republikanët
TetovaSot - 10-Jan-2017 21:59
Drejtori i Shërbimeve Sekrete Kombëtare, James Clapper deklaroi këtë të martë se raporti i komunitetit të inteligjencës amerikane të prezantuar pak ditë më parë, e që dilte në përfundimin se Rusia kishte orkestruar ...
FBI: Hakerët rusë nuk kanë sulmuar republikanët
Gazeta Monitor - 10-Jan-2017 21:46
Drejtori i Shërbimeve Sekrete Kombëtare, James Clapper deklaroi këtë të martë se raporti i komunitetit të inteligjencës amerikane kishte orkestruar sulmet kibernetike gjatë fushatës presidenciale të nëntorit 2016. Ky ...
FBI: Piratët rusë nuk kanë sulmuar republikanët
Gazeta Dita - 10-Jan-2017 21:33
Drejtori i Shërbimeve Sekrete Kombëtare, James Clapper deklaroi këtë të martë se raporti i komunitetit të inteligjencës amerikane të prezantuar pak ditë më parë, e që dilte në përfundimin se Rusia kishte orkestruar ...
SHBA, FBI: Piratët rusë nuk kanë sulmuar republikanët
Lexo - 10-Jan-2017 21:24
Drejtori i Shërbimeve Sekrete Kombëtare, James Clapper deklaroi këtë të martë se raporti i komunitetit të inteligjencës amerikane të prezantuar pak ditë më parë, e që dilte në përfundimin se Rusia kishte orkestruar ...
FBI: Piratët rusë nuk kanë sulmuar republikanët
Politiko - 10-Jan-2017 21:09
Drejtori i Shërbimeve Sekrete Kombëtare, James Clapper, ka deklaruar se raporti i komunitetit të inteligjencës amerikane të prezantuar pak ditë më parë, e që dilte në përfundimin se Rusia kishte orkestruar sulmet ...
Krerët e inteligjencës amerikane dëshmojnë në Senat për aktivitetet ruse në zgjedhje
Arbresh - 10-Jan-2017 21:09
Komiteti i Inteligjencës në Senat është duke zhvilluar një seancë të rrallë të hapur mbi akuzat se Rusia ka ndërhyrë zgjedhjet presidenciale të 2016-ës. Ata janë duke bërë pyetje në lidhje me raportin e fundit nga ana e ...
FBI: Piratët rusë nuk kanë sulmuar republikanët
Arbresh - 10-Jan-2017 21:04
Drejtori i Shërbimeve Sekrete Kombëtare, James Clapper deklaroi këtë të martë se raporti i komunitetit të inteligjencës amerikane të prezantuar pak ditë më parë, e që dilte në përfundimin se Rusia kishte orkestruar ...
SHBA, FBI: Piratët rusë nuk kanë sulmuar republikanët
Top Channel - 10-Jan-2017 20:34
Drejtori i Shërbimeve Sekrete Kombëtare, James Clapper deklaroi këtë të martë se raporti i komunitetit të inteligjencës amerikane të prezantuar pak ditë më parë, e që dilte në përfundimin se Rusia kishte orkestruar ...
‘Turp dhe mashtrim!’ Assange, shefi i WikiLeaks-it, përqesh shërbimet sekrete amerikane
Java News - 10-Jan-2017 16:48
Themeluesi i WikiLeaks Julian Assange i dha sërish një “shuplakë” komunitetit të inteligjencës amerikane për raportin e ku shpjegohej se si qeveria ruse kishte shpërndarë informacionin dhe kishte sulmuar figurat ...
Galeri

Lajmet Kryesore