Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Poposki: Është mirë që çdonjëri të shikojë në oborrin e vetë
Arbresh - 11-Jan-2017 17:57
“Nuk është mirë që politikanë nga rajoni të tregojnë se kemi nevojë për zgjedhje të reja. Qëllimi i tyre është që të krijohet imazh se udhëheqin me partitë politike me përtakësi të njëjtë etnike. Kjo praktikë është ...
Poposki: Është mirë që çdonjëri të shikojë në oborrin e vetë
Albportali - 11-Jan-2017 17:54
“Nuk është mirë që politikanë nga rajoni të tregojnë se kemi nevojë për zgjedhje të reja. Qëllimi i tyre është që të krijohet imazh se udhëheqin me partitë politike me përtakësi të njëjtë etnike. Kjo praktikë është ...
Popovski e sulmon Edi Ram, mos u kruaj me Maqedonin
Zeri - 11-Jan-2017 17:24
Ministri i Jashtëm i Maqedonisë akuzoi Tiranën dhe Prishtinën për ndërhyrje në çështjet e brendshme të vendit. Nikola Poposki tha se, një ndërhyrje e tillë e një kryeministri apo presidenti të një vendi fqinj nuk është ...
Popovski sulmon kryeqendrat shqiptare, të mos përzihen në punët e Maqedonisë
Aktuale.MK - 11-Jan-2017 16:58
Ministri i Jashtëm i Maqedonisë akuzoi Tiranën dhe Prishtinën për ndërhyrje në çështjet e brendshme të vendit. Nikola Poposki tha se, një ndërhyrje e tillë e një kryeministri apo presidenti të një vendi fqinj nuk është ...
Poposki: Ndrhyrja e vendit fqinj n punt e brendshme sht e paprshtatshme
Bota Sot - 11-Jan-2017 16:54
Në lidhje me çështjen e platformës së përbashkët të subjekteve politike shqiptare në Maqedoni, e cila është arritur me ndërmjetësim të Tiranës dhe Prishtinës, ka reaguar ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së ...
Shkupi akuzon Tiranën e Prishtinën për “ndërhyrje në punë të brendshme”
Illyriapress - 11-Jan-2017 16:17
Shkup, 11 janar 2017 – Ministri i Jashtëm i Maqedonisë në detyrë, Nikola Poposki, i akuzoi Tiranën dhe Prishtinën për “ndërhyrje në çështjet e brendshme të vendit”. Poposki, duke iu referuar takimeve të Kryeministrit të ...
Popovski ankohet se Tirana dhe Prishtina po përzihen në Maqedoni
Koha.mk - 11-Jan-2017 16:17
Shkup, 11 janar – Ministri i Jashtëm i Maqedonisë akuzoi Tiranën dhe Prishtinën për ndërhyrje në çështjet e brendshme të vendit. Nikola Poposki tha se, një ndërhyrje e tillë e një kryeministri apo presidenti të një ...
Maqedoni, Poposki: Tirana e Prishtina, ndërhyrje në punët e brendshme
Stilografi - 11-Jan-2017 16:16
Ministri i Jashtëm i Maqedonisë akuzoi Tiranën dhe Prishtinën për ndërhyrje në çështjet e brendshme të vendit. Nikola Poposki tha se, një ndërhyrje e tillë e një kryeministri apo presidenti të një vendi fqinj nuk është ...
Ministri i jashtëm maqedonas u reagon ashpër Ramës dhe Thaçit: Po na përziheni në punët e brendshme
Gazeta Monitor - 11-Jan-2017 14:50
Ministri i Punëve të Jashtme i Maqedonisë Nikolla Popovski, pas takimit të liderëve të partive shqiptare të këtij vendi me Edi Ramën dhe Hashim Thaçin, akuzoi Tiranën dhe Prishtinën për ndërhyrje në punët e brendshme të ...
Ministri i jashtëm maqedonas u reagon ashpër Ramës dhe Thaçit: Po na përziheni në punët e brendshme
InFokusi - 11-Jan-2017 14:37
Ministri i Punëve të Jashtme i Maqedonisë Nikolla Popovski, pas takimit të liderëve të partive shqiptare të këtij vendi me Edi Ramën dhe Hashim Thaçin, akuzoi Tiranën dhe Prishtinën për ndërhyrje në punët e brendshme të ...
Maqedonia akuza Kosovës e Shqipërisë: Po ndërhyni në punët e brendshme
24 Ore - 11-Jan-2017 14:25
Shefi i diplomacisë së Maqedonisë, Nikolla Poposki, vlerëson se është e pahijshme dhe e papërshtatshme që Shqipëria dhe Kosova të përzihen në punët e brendshme të Maqedonisë, njofton Portalb.mk. “ Nuk është e hijshme, ...
Qeveria, Shkupi: Shqipëria mos përzihet në punët e Maqedonisë
Shqiptarja - 11-Jan-2017 14:22
Shefi i diplomacisë së maqedonase, Nikolla Poposki ka kritikuar Shqipërinë dhe Kosovën sepse sipas tij po përzihen në punët e brendshme të Maqedonisë. Me deklaratat e fundit, Nikolla Poposki i referohet takimit të Ramës ...
Shkupi akuzon Tiranën e Prishtinën për “ndërhyrje në punë të brendshme”
Koha.net - 11-Jan-2017 14:15
Ministri i Jashtëm i Maqedonisë akuzoi Tiranën dhe Prishtinën për ndërhyrje në çështjet e brendshme të vendit. Nikola Poposki tha se, një ndërhyrje e tillë e një kryeministri apo presidenti të një vendi fqinj nuk është ...
Poposki, protestë Shqipërisë: Tirana e Prishtina, ndërhyrje në punët e brendshme
Top Channel - 11-Jan-2017 14:07
Ministri i Jashtëm i Maqedonisë akuzoi Tiranën dhe Prishtinën për ndërhyrje në çështjet e brendshme të vendit. Nikola Poposki tha se, një ndërhyrje e tillë e një kryeministri apo presidenti të një vendi fqinj nuk është ...
Ministri maqedonas sulmon Shqipërinë: Mos ndërhyni, po vendosni mina të rrezikshme!
Java News - 11-Jan-2017 13:57
Ministri i jashtëm i Maqedonisë Poposki ka sulmuar haptazi Shqipërinë dhe Kosovën duke kërkuar që të mos ketë ndërhyrje në punët e brendshme të shtetit të tij. Nikolla Poposki i është referuar gjithashtu edhe takimit të ...
Akuza të forta nga Maqedonia për Kosovën dhe Shqipërinë: Mos vendosni mina që na rrezikojnë të gjithëve! Mjaft ndërhytë në punët tona
Sot.Al - 11-Jan-2017 13:55
Akuza të forta nga Maqedonia për Kosovën dhe Shqipërinë: Mos vendosni mina që na rrezikojnë të gjithëve! Mjaft ndërhytë në punët tona Shefi i diplomacisë së Maqedonisë, Nikolla Poposki, vlerëson se është e pahijshme dhe ...
Maqedonia me tone t ashpra kritikon Shqiprin dhe Kosovn
Zeri - 11-Jan-2017 13:50
Shefi i diplomacisë së Maqedonisë, Nikolla Poposki, vlerëson se është e pahijshme dhe e papërshtatshme që Shqipëria dhe Kosova të përzihen në punët e brendshme të Maqedonisë. “Nuk është e hijshme, por as e përshtatshme, ...
Qeveria, Poposki: Shqipëria mos përzihet në punët e Maqedonisë
Shqiptarja - 11-Jan-2017 13:39
Shefi i diplomacisë së maqedonase, Nikolla Poposki ka kritikuar Shqipërinë dhe Kosovën sepse sipas tij po përzihen në punët e brendshme të Maqedonisë. Me deklaratat e fundit, Nikolla Poposki i referohet takimit të Ramës ...
Maqedonia akuza Kosovës e Shqipërisë: Po ndërhyni në punët e brendshme
BalkanWeb - 11-Jan-2017 13:30
SHKUP -Shefi i diplomacisë së Maqedonisë, Nikolla Poposki, vlerëson se është e pahijshme dhe e papërshtatshme që Shqipëria dhe Kosova të përzihen në punët e brendshme të Maqedonisë, njofton Portalb.mk. “Nuk është e ...
Poposki apel Ramës dhe Thaçit: Mos ndërhyni në punët e Maqedonisë!
OraNews - 11-Jan-2017 13:01
Platforma e përbashkët e partive shqiptare në Maqedoni me siguri do jetë pengesa kryesore për bisedimet në formimin e qeverisë së re. Fakti se në përpunimin e saj ka dorë kryeminstri Edi Rama dhe kryetari i Kosovës, ...
123
Galeri

Lajmet Kryesore