Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Policia i ndërron çizmet
Policia i ndërron çizmet
GazetaFjala - 11-Jan-2017 11:15
Pjestarët e Policisë se Kosovës shumë shpejt do të bëhen me çizme të reja. Ky institucion ka shpallë njoftim për kontratë në KRPP për furnizim me çizme për pjestarët e policisë, ku vlera e parashikuar e kontratës arrin ...
Nafta e shtrenjtë e Agim Bahtirit (Dokument)
Indeks Online - 10-Jan-2017 22:55
Hiq më pak se 150 mijë euro, ka planifikuar të shpenzoj Komuna e Mitrovicës e drejtuar nga Agim Bahtiri vetëm për derivate të naftës. " Furnizim me derivate të naftës për Komunë dhe Institucione tjera", është titulli i ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE