Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 12:37
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Nga e premtja temperaturat e ditës mbi zero Albportali - 11-Jan-2017 12:34
Maqedoni, prej të premtes borë, shi dhe temperatura më të larta
Portalb - 11-Jan-2017 12:21
Valë e re e lagësht me reshje të shiut, borës dhe rritje të temperaturave do ta kaplojë Maqedoninë prej të premtes. Nesër në mëngjes do të jetë shumë ftohtë, në pjesën më të madhe të vendit nën -15 gradë, ndërsa gjatë ...
Parashikimi i motit, rriten sërish temperaturat
Mapo - 09-Jul-2016 10:36
Deri në mesditë i gjithë territori i vendit do të dominohet nga moti i kthjellët dhe temperatura të larta, zonat më të nxehta do të jenë zonat e ulta. Ndërsa në zonat malore verilindore – juglindore do të ketë herë pas ...
Prej të premtes temperaturat ditore mbi zero
Kurir - 11-Jan-2017 12:17
Siç kumtoi Drejtoria për punë hidrometeorologjike (DPMH), të premten do të fryejë edhe erë e matur nga drejtimi jugor, ndërsa temperaturat maksimale çdokund do të jenë pozitive. Nga fundi i ditës dhe të shtunën, në ...
Prej të premtes temperaturat ditore mbi zero
Republika - 11-Jan-2017 12:08
Valë e re e lagësht me reshje të shiut, borës dhe rritje të temperaturave do ta kaplojë Maqedoninë prej të premtes. Nesër në mëngjes do të jetë shumë ftohtë, në pjesën më të madhe të vendit nën -15 gradë, ndërsa gjatë ...
Temperaturat ekstreme "ngrijnë" Maqedoninë, nën zero gjatë gjithë ditës, ja rekordi i mëngjesit
Sot.Al - 11-Jan-2017 11:20
Temperaturat ekstreme "ngrijnë" Maqedoninë, nën zero gjatë gjithë ditës, ja rekordi i mëngjesit Temperaturë më e ulët në Maqedoni prej -22 gradë Celsius është matur në Manastir, njoftoi Drejtoria për Punë ...
Në Manastir më ftohtë, në Mavrovë më së shumti borë
RTM - 11-Jan-2017 11:08
Në Tetovë dhe Mavrovë janë matur -20, -19 në Lazaropole, -18 në Shkup (stacioni matës Petrovec), -17 në Pozharan dhe Prilep, -16 në Berovë dhe Gjurishtë, -15 në Dibër, Shkup (stacioni matës Zajçev Rid) dhe në Krushevë, ...
Të mërkurën, reshje të pakta dëbore në Shqipëri
10minuta.com - 11-Jan-2017 10:11
Gjatë ditës së mërkurë, 11 janar 2017, moti mbi vendin tonë parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira. Priten reshje të pakta debore në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Verilindje–Juglindje 1-18m/sek.Deti ...
Temperaturat zbresin ulët, në Manastir -22 gradë celsiuz
Lajm Press - 11-Jan-2017 10:07
Maqedonia është përfshirë nga moti i ligë. Temperaturat kanë rënë mjaft poshtë, ndërkaq në disa pjesë bora ka arritur nivele të larta. Meteorologët kanë regjistruar -22°C në Manastir, pastaj -20 dhe -19°C në Tetovë dhe ...
Në Manastir më ftohtë, në Mavrovë më së shumti borë
AlMaKos - 11-Jan-2017 10:03
Temperaturë më e ulët prej -22 gradë Celsius është matur në Manastir, kumtoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Në Tetovë dhe Mavrovë janë matur -20, -19 në Lazaropole, -18 në Shkup (stacioni matës Petrovec), -17 ...
Temperatura të ulëta dhe nivel të lartë dëbore në Maqedoni
Albportali - 11-Jan-2017 09:54
Maqedonia është përfshirë nga moti i ligë. Temperaturat kanë rënë mjaft poshtë, ndërkaq në disa pjesë bora ka arritur nivele të larta, përcjell Telegrafi Maqedoni. Meteorologët kanë regjistruar -22°C në Manastir, pastaj ...
Mot me vranësira dhe reshje lokale
Albportali - 11-Jan-2017 09:54
Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira me të reshura lokale të dobëta. Në pjesët veriore do të ketë vranësira të zvogëluara dhe do të mbisundojë mot me vranësira mesatare. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare ...
Temperatura t ulta dhe nivel t lart dbore n Maqedoni
Bota Sot - 11-Jan-2017 09:51
Maqedonia është përfshirë nga moti i ligë. Temperaturat kanë rënë mjaft poshtë, ndërkaq në disa pjesë bora ka arritur nivele të larta. Meteorologët kanë regjistruar -22°C në Manastir, pastaj -20 dhe -19°C në Tetovë dhe ...
Në Manastir më ftohtë, në Mavrovë më së shumti borë
TV21 - 11-Jan-2017 09:48
Temperaturë më e ulët prej -22 gradë Celsius është matur në Manastir, kumtoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Në Tetovë dhe Mavrovë janë matur -20, -19 në Lazaropole, -18 në Shkup (stacioni matës Petrovec), -17 ...
Në Manastir më ftohtë, në Mavrovë më së shumti borë
Republika - 11-Jan-2017 09:36
Temperaturë më e ulët prej -22 gradë Celsius është matur në Manastir, kumtoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Në Tetovë dhe Mavrovë janë matur -20, -19 në Lazaropole, -18 në Shkup (stacioni matës Petrovec), -17 ...
Moti sot
TV21 - 11-Jan-2017 09:33
Moti në Maqedoni në pjesët jugore do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje lokale të dëborës, ndërsa në pjesët veriore do të ketë periudha më të gjata të ngrohta. Do të fryjë erë e dobët veriore. Temperatura e ...
Në Manastir më ftohtë, në Mavrovë më së shumti borë
Aktuale.MK - 11-Jan-2017 09:27
Temperaturë më e ulët prej -22 gradë Celsius është matur në Manastir, kumtoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike. Në Tetovë dhe Mavrovë janë matur -20, -19 në Lazaropole, -18 në Shkup (stacioni matës Petrovec), -17 ...
Moti për ditën e sotme në Shqipëri
Gazeta Monitor - 11-Jan-2017 09:26
Zonat veriore dhe qëndrore do të dominohet nga vranësira dhe intervale të shkurta kthjellimesh, por me vranësira më të dendura do të paraqitet moti për zonat jugore dhe juglindore duke rrezikuar reshje shiu në jug si ...
Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga minus 19 deri në minus tetë gradë Celsius
Ina-Online - 11-Jan-2017 09:21
Moti në Maqedoni në pjesët jugore do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje lokale të dëborës, ndërsa në pjesët veriore do të ketë periudha më të gjata të ngrohta. Do të fryjë erë e dobët veriore. Temperatura e ...
Të mërkurën, reshje të pakta dëbore në Shqipëri
Lajm Press - 11-Jan-2017 09:21
Gjatë ditës së mërkurë, 11 janar 2017, moti mbi vendin tonë parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira. Priten reshje të pakta debore në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Verilindje–Juglindje 1-18m/sek. Deti ...
Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga minus 19 deri në minus tetë gradë Celsius
Flaka - 11-Jan-2017 09:08
Moti në Maqedoni në pjesët jugore do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje lokale të dëborës, ndërsa në pjesët veriore do të ketë periudha më të gjata të ngrohta. Do të fryjë erë e dobët veriore. Temperatura e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore