Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 04:38
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
FOTO/ Rita Ora-Barack Obamës: Legjendë mos Shko!
FOTO/ Rita Ora-Barack Obamës: Legjendë mos Shko!
BalkanWeb - 11-Jan-2017 20:04
SHBA – Rita Ora ka qenë shumë e suksesshme viteve të fundit. Një nga sukseset më të mëdha të këngëtares me origjinë shqipatre ishte koncerti i Krishtlindjeve të vitit 2015, ku këngëtarja u ftua ekstra që të këndonte për ...
FOTOT që (ndoshta) s’i keni parë kurrë, të Barack Obama!
GazetaTema - 11-Jan-2017 18:57
Për 9 ditë ai nuk do të jetë më president i SHBA-së. Ndaj stafi i tij ka risjellë në kujtesë disa foto të veçanta të presidentit Obama. Duke notuar, duke ngrënë akullore apo duke luajtur basketboll.
Pse vajza e vogël e Obamës nuk ishte në fjalimin e fundit të babait?
Shqiptarja - 11-Jan-2017 17:11
Një nga momentet më prekëse të fjalimit të Barack Obamës të martën në mbrëmje ishte kur ai mori pak kohë për të felenderuar bashkëshorten Michelle dhe vajzat Malia dhe Sasha. “Malia dhe Sasha pavarësisht rrethanave ju ...
Ku ishte Sasha Obama në “lamtumirën” e të atit?!
VizionPlus - 11-Jan-2017 19:01
Presidenti Barack Obama dha fjalimin e tij të fundit drejtuar vendit të tij më 10 janar në Chicago, por një nga pyetjet më të mëdha që ngjalli kjo gjë ishte ajo në lidhje me vendndodhjen e vajzës më të vogël të Barack ...
FOTOT/ Ndryshimi i familjes Obama në 8 vjet (Po Sasha ku është?)
GazetaTema - 11-Jan-2017 15:01
Mbrëmjen e djeshme presidenti Barack Obama mbajti fjalimin e lamtumirës pas tetë vitesh udhëheqje. Lotët ishin të paevitueshëm për familjen e tij. Por sa ka ndryshuar familja Obama në 8 vitet e fundit? Fotot e mëposhtme ...
Ndryshimi i familjes Obama në tetë vjet (Foto)
Telegrafi - 11-Jan-2017 21:21
Mbrëmjen e djeshme presidenti Barack Obama mbajti fjalimin e lamtumirës pas tetë vitesh udhëheqje. Lotët ishin të paevitueshëm për familjen e tij. Por sa ka ndryshuar familja Obama në 8 vitet e fundit? Fotot e mëposhtme ...
Rita Ora-Barack Obamës: Mos Shko! (Foto)
Telegrafi - 11-Jan-2017 18:27
Këngëtarja e njohur botërisht Rita Ora ka qenë shumë e suksesshme viteve të fundit. Një nga sukseset më të mëdha ishte koncerti i Krishtlindjeve të vitit 2015 ku këngëtarja u ftua ekstra që të këndonte për familjen ...
FOTO+VIDEO/ Fjalimi prekës i Barack Obamës, shihni se si qan Michelle dhe vajza e tij
BalkanWeb - 11-Jan-2017 11:17
SHBA- Barack Obama mbajti fjalimin e tij të fundit si President i Shteteve të Bashkuara, drejtuar popullit amerikan në qendrën e konventave Mçormick Place të Çikagos, qyteti ku ai ka jetuar me familjen e tij para se të ...
Obama ikën, por ‘dosja ruse e Trump me prostituta’ ngjall shqetësim
Mapo - 11-Jan-2017 10:54
Fjalimin e tij të lamtumirës, Presidenti Barack Obama e përdori për t’u kërkuar amerikanëve të mbrojnë demokracinë e tyre. “Amerika është sot, në çdo drejtim, një vend më i mirë e më i fuqishëm nga sa ishte 8 vite më ...
Mesazhi i Obamës, më popullori në Twitter
Arbresh - 11-Jan-2017 21:12
Barack Obama është presidenti i parë amerikan që përdor gjerësisht mediat sociale dhe në përfundim të fjalimit të tij të martën mbrëma, ai dërgoi mesazhin më popullor në Twitter përmes llogarisë së tij presidenciale në ...
E madhe si baba, qe pse mungoi vajza e vogël e Obamës në fjalimin lamtumirës (Video)
Indeks Online - 11-Jan-2017 16:58
Sot, në fjalimin lamtumirës të Barak Obamës ishin prezent gruaja e tij Michelle Obama dhe vajza e madhe, Malia. Por, aty mungonte vajza e vogël, Sasha. Në fakt, kjo u vu re kur gjatë fjalimit të tij, Obamës iu mbushën ...
Rita Ora e quan “legjendë” Barack Obaman (FOTO)
Klan Kosova - 11-Jan-2017 19:01
Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora e ka falënderuar ish-presidentin Barack Obama duke e quajtur “legjendë”, transmeton Klan Kosova. Ora pas fjalimit lamtumirës të presidentit ka shkruar në rrjetin social ...
FOTO/ Rita Ora kujton me nostalgji fjalët që Barack Obama i tha një vit më parë
Syri - 11-Jan-2017 14:31
Barack Obama mbajti fjalimin e tij të lamtumirës në qendrën e konventave McCormick Place në Çikago të martën, ndërsa shumë yje të botës së kinematografisë dhe muzikës i kanë dedikuar atij postime në rrjete sociale, mes ...
Fjalimi që e bëri Obaman president (Video)
Lajminet - 11-Jan-2017 16:24
Ata e panë të ardhmen përpara syve, në vitin 2004, kur Obama e dha fjalimin e tij si kandidat për president të SHBA-së, shkruan Ai arriti që të prekë përmes historisë së tij të gjithë qytetarët. Arriti që t’i bind se ...
"Mikja ime, krenari", Obama lot në sy kur flet për Michelle
Shqiptarja - 11-Jan-2017 11:06
Presidenti Barack Obama e mbajti veten për pjesën më të madhe të fjalimit emocional në Çikago të martën në mbrëmje, por kur foli për gruan e tij, Michelle Obama, nuk mundi t’i mbante lotët. “Michelle LaVaughn Robinson ...
Rita Ora i shkruan Barak Obamës: S’ta harroj atë që ma the legjendë
Zhurnal - 11-Jan-2017 16:24
Këngëtarja me prejardhje kosovare, Rita Ora e ka quajtur legjendë Barak Obamën. Pas fjalimit lamtumirës të presidentit të SHBA-ve, Rita ka kujtuar fjalët e ëmbla që Obama ia kishte thënë në përurimin e tij si president. ...
Rita Ora, shkruan për Barack Obamën. Ja si e quan
TetovaSot - 11-Jan-2017 14:25
Këngëtarja me prejardhje kosovare, Rita Ora e ka quajtur legjendë Barak Obamën. Pas fjalimit lamtumirës të presidentit të SHBA-ve, Rita ka kujtuar fjalët e ëmbla që Obama ia kishte thënë në përurimin e tij si president. ...
Fjalimi i fundit i Obamës si president i SHBA: Nderi i jetës sime ishte t’i shërbeja popullit amerikan
BalkanWeb - 11-Jan-2017 04:37
SHBA- Presidenti Barack Obama ka mbajtur fjalimin e tij të fundit si President i Shteteve të Bashkuara, drejtuar popullit amerikan në qendrën e konventave McCormick Place të Çikagos, qyteti ku ai ka jetuar me familjen e ...
Madonna përshëndet Obaman: Nuk do të ketë më president si ti
Klan Kosova - 11-Jan-2017 18:01
Mbretëresha e muzikës pop, Madonna ka shprehur adhurimin që ka për ish- presidentin e SHBA-së, Barack Obama, njofton Klan Kosova. Këngëtarja pas fjalimit lamtumirës të presidentit të SHBA-së, në rrjetin social Instagram ...
Obama për Joe Biden: Unë fitova një vëlla (Video)
Gazeta Monitor - 11-Jan-2017 16:17
Presidenti i Amerikës Barack Obama ka përlotur të pranishmit në fjalimin e tij të fundit si kreu i vendit, para se detyrën e tij të ia dorëzoj presidentit të zgjedhur Donald Trump. Obama, pranoi mangësitë dhe sfidat e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore