Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:36
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
FOTO/ Të rinjtë e forumeve rinore politike protestojnë para Ambasadës së Francës në Tiranë: Lironi Haradinaj
FOTO/ Të rinjtë e forumeve rinore politike protestojnë para Ambasadës së Francës në Tiranë: Lironi Haradinaj
BalkanWeb - 11-Jan-2017 16:18
Të rinjtë e forumeve rinore politike protestuan sot para Ambasadës së Francës në Tiranë për të kërkuar lirimin e ish-kryeministrit, luftëtarit dhe politikanit të shquar të Kosovës, z. Ramush Haradinaj. Rreth 500 të rinj ...
Të rinjtë në Tiranë kërkojnë lirimin e Haradinajt
Top Channel - 11-Jan-2017 14:59
Në kohën kur politika e Kosovës nuk gjeti gjuhën për të mirtatuar një rezolutë të përbashkët për dënimin e arrestimit të Ramush Haradinajt, qindra të rinj shqiptar, ashtu si dhe mijëra shqiptarë kudo në botë, janë ...
Lirimi i Haradinajt kërkohet edhe në Vjenë
Telegrafi - 11-Jan-2017 17:18
Qindra shqiptarë të Kosovës janë mbledhur sot në Vjenë për të protestuar kundër arrestimit të liderit të AAK-së në Francë Sikurse në vendet tjera në Kosovë, Shqipëri, SHBA, etj, edhe në këtë protestë u kërkuar lirimi i ...
Të rinjtë e LSI protestojnë për lirimin e Ramush Haradinajt
Telegraf - 11-Jan-2017 16:16
Të rinjtë e forumeve rinore politike protestojnë para Ambasadës së Francës në Tiranë, kërkojnë lirimin e Ramush Haradinajt
Të rinjtë në Tiranë kërkojnë lirimin e Haradinajt (Video)
Telegrafi - 11-Jan-2017 17:46
Në kohën kur politika e Kosovës nuk gjeti gjuhën për të mirtatuar një rezolutë të përbashkët për dënimin e arrestimit të Ramush Haradinajt, qindra të rinj shqiptar, ashtu si dhe mijëra shqiptarë kudo në botë, janë ...
Haradinaj “bashkon” rininë e politikës Shqiptare
ABCNews - 11-Jan-2017 16:57
Haradinaj “bashkon” rininë e politikës Shqiptare Në protestë pranë ambasadës franceze 11 janar 2017 16:53 Një komb në protestë. Nga Kosova dhe Maqedonia, në kryeqytetin e gjithë shqiptarëve. Lëvizjet rinore të forcave ...
Edhe në Tiranë u kërkua lirimi i Haradinajt
Indeks Online - 11-Jan-2017 17:42
Në kohën kur politika e Kosovës nuk gjeti gjuhën për të mirtatuar një rezolutë të përbashkët për dënimin e arrestimit të Ramush Haradinajt, qindra të rinj shqiptar, ashtu si dhe mijëra shqiptarë kudo në botë, janë ...
"MeRamushin", edhe në Vjenë
Indeks Online - 11-Jan-2017 17:18
Qindra shqiptarë të Kosovës janë mbledhur sot në Vjenë për të protestuar kundër arrestimit të liderit të AAK-së në Francë. Sikurse në vendet tjera në Kosovë, Shqipëri, SHBA, etj, edhe në këtë protestë u kërkuar lirimi i ...
Edhe n Vjen krkohet lirimi i Haradinajt
Bota Sot - 11-Jan-2017 17:08
Qindra shqiptarë të Kosovës janë mbledhur sot në Vjenë për të protestuar kundër arrestimit të liderit të AAK-së në Francë Sikurse në vendet tjera në Kosovë, Shqipëri, SHBA, etj, edhe në këtë protestë u kërkuar lirimi i ...
Protestë e të rinjve në Tiranë: “Drejtësi për Haradinaj”
OraNews - 11-Jan-2017 13:51
Nën moton “Drejtësi për Haradinaj” përfaqësues të forumeve politike rinore dhe organizatave rinore të shoqërisë civile u mblodhën mesditën e sotme para selisë së Ambasadës se Francës në Tiranë për të protestuar në ...
Edhe në Vjenë kërkohet lirimi i Haradinajt
Lexo - 11-Jan-2017 19:11
Qindra shqiptarë të Kosovës janë mbledhur sot në Vjenë për të protestuar kundër arrestimit të liderit të AAK-së në Francë Sikurse në vendet tjera në Kosovë, Shqipëri, SHBA, etj, edhe në këtë protestë u kërkuar lirimi i ...
Edhe në Vjenë kërkohet lirimi i Haradinajt
Arbresh - 11-Jan-2017 17:18
Qindra shqiptarë të Kosovës janë mbledhur sot në Vjenë për të protestuar kundër arrestimit të liderit të AAK-së në Francë Sikurse në vendet tjera në Kosovë, Shqipëri, SHBA, etj, edhe në këtë protestë u kërkuar lirimi i ...
Të rinjtë në Tiranë kërkojnë lirimin e Haradinajt
Klan Kosova - 11-Jan-2017 17:28
Në kohën kur politika e Kosovës nuk gjeti gjuhën për të mirtatuar një rezolutë të përbashkët për dënimin e arrestimit të Ramush Haradinajt, qindra të rinj shqiptar, ashtu si dhe mijëra shqiptarë kudo në botë, janë ...
Haradinaj bashkon forumet politike n Shqipri, LRI: Protesta deri n rikthimin e tij n Kosov
Bota Sot - 11-Jan-2017 16:17
Të rinjtë e forumeve rinore politike protestuan sot para Ambasadës së Francës në Tiranë për të kërkuar lirimin e ish-kryeministrit, luftëtarit dhe politikanit të shquar të Kosovës, Ramush Haradinaj. Rreth 500 të rinj ...
Pas Maqedonis edhe në Vjenë u kërkua lirimi i Haradinajt
Flaka - 11-Jan-2017 20:29
Qindra shqiptarë të Kosovës janë mbledhur sot në Vjenë për të protestuar kundër arrestimit të liderit të AAK-së në Francë Sikurse në vendet tjera në Maqedoni, Kosovë, Shqipëri, SHBA, etj, edhe në këtë protestë u kërkuar ...
“Një komb, një qëndrim”, Haradinaj bën NJË forcat politike në Shqipëri! (FOTO)
TetovaSot - 11-Jan-2017 16:18
Një protestë me rreth 500 të rinj u zhvillua mesditën e kësaj të hënë në Tiranë përballë bllokut të ambasadave. Thirrja e të rinjve të forumeve të partive të ndryshme politike në vend, ishte e njëjtë dhe i drejtohej ...
Shkupi 'qohet në këmbë' për Ramushin (Video)
Indeks Online - 11-Jan-2017 14:55
Qindra shqiptarë janë mbledhur sot para Ambasadës së Francës në Shkup për të protestuar kundër vendimit të shtetit francez për ndalimin e ish-kryeministrit të Kosovës dhe kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj nga policia ...
Tiranë, forumet politike bashkë në protestë: Lironi Ramushin!
Shqiptarja - 11-Jan-2017 12:53
Forumet politike dhe Shoqëria Civile janë bashkuar për herë të parët të gjithë duke protestuar për disa minuta përpara Ambasadës Franceze në Tiranë për lirimin nga paraburgimi të kryetarit të AAK, Ramush Haradinaj. Në ...
T rinjt n Tiran krkojn lirimin e Haradinajt (Video)
Zeri - 11-Jan-2017 18:16
Në kohën kur politika e Kosovës nuk gjeti gjuhën për të mirtatuar një rezolutë të përbashkët për dënimin e arrestimit të Ramush Haradinajt, qindra të rinj shqiptar, ashtu si dhe mijëra shqiptarë kudo në botë, janë ...
LRI protestë me të tjerët te ambasada franceze
Koha Jone - 11-Jan-2017 17:25
Të rinjtë e forumeve rinore politike protestojnë para Ambasadës së Francës në Tiranë, kërkojnë lirimin e Ramush Haradinajt Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi: Rinia shqiptare kërkon lirimin e Haradinajt, të rikthehet në ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore