Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
KASAMI: Numrat flasin, do të jemi në opozitë Aktuale.MK - 11-Jan-2017 21:58
Të gjithë e quajtën platformë, Kasami Besës e quan “deklaratë” nismën e përbashkët
Flaka - 11-Jan-2017 21:51
Partitë në pushtet VMRO dhe BDI tentuan të deformojnë rezultatin zgjedhor me çka Lëvizjes BESA i janë vjedhur më së paku dy deputetë, ka deklaruar BIlall Kasami kreu i BESËS për tv 21 M në Click Plus, transmeton ...
Kasami Besës e pranon: Kemi pasur kontakte me LSDM-në
Flaka - 11-Jan-2017 21:45
I ftuar në emsionin e sontëm Click Pluns në Tv 21 është lideri i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, i cili pranoi se me LSDM-në kanë pasur takime pas zgjedhjeve të 11 dhjetorit, transmeton FLAKA.mk “Ne kemi pasur takime me ...
Kasami në “ClickPlus”: Pa platformën e shqiptarëve, nuk ka qeveri të re (VIDEO)
TetovaSot - 11-Jan-2017 21:43
Lideri i BESËS, Bilall Kasami në intervistën që po zhvillon në Click Plus të tv 21, ka theksuar pa platformën e shqiptarëve, nuk ka qeveri të re. “Duhet që të dyja partitë maqedonase, VMRO dhe LSDM-ja duhet ta marrin ...
Kasami: Ridefinimin do ta bjm ashtu si e bm platformn e prbashkt
Bota Sot - 11-Jan-2017 21:43
Koordinatori i Lëvizjes Besa, Bialall Kasami sot është i ftuar në emisionin Click Plus ku flet për sfidat e partisë së tij në periudhën kur në Maqedoni duhet të vendoset për qeverinë e ardhshme. ”Rezultatet zgjedhore ...
Bilall Kasami: Me ardhjen e Lëvizjes BESA veç ka filluar Ridefinimi i Maqedonisë
AlMaKos - 11-Jan-2017 21:39
Kreu i BESËS Bilall Kasami në CLick Plus të tv 21 ka thënë se nuk e pranon në bisedime Nikolla Gruevskin e VMRO – DPMNE, sepse ai ka thënë hapur se nuk pranon Ridefinimin e shtetit dhe se është në procedura të PSP-së. ...
Kasami: S’e pranojmë Nikolla Gruevskin për bisedime
Ina-Online - 11-Jan-2017 21:37
Kreu i BESËS Bilall Kasami në CLick Plus të tv 21 ka thënë se nuk e pranon në bisedime Nikolla Gruevskin e VMRO – DPMNE, sepse ai ka thënë hapur se nuk pranon Ridefinimin e shtetit dhe se është në procedura të PSP-së.
Kasami: Lëvizja BESA në Qeveri vetëm kur të vjen koha e Ridefinimit të Maqedonisë
Ina-Online - 11-Jan-2017 21:37
Kryetari i Lëvizjes Besa, Bialall Kasami sot është i ftuar në emisionin Click Plus në TV21 ku flet për sfidat e partisë së tij në periudhën kur në Maqedoni duhet të vendoset për qeverinë e ardhshme, shkruan Telegrafi ...
Bilall Kasami në “ClickPLus”: Numrat flasin, ne do të jemi në opozitë (VIDEO)
TetovaSot - 11-Jan-2017 21:37
Lideri i BESËS, Bilall Kasami në intervistën që po zhvillon në Click Plus të tv 21, ka theksuar se numrat flasin, se Lëvizja BESA do të jetë në opozitë. 2017-01-11 T.M
Kasami në “ClickPlus”: Nuk do të bisedojmë me Gruevskin, me Zaevin jemi të gatshëm (VIDEO)
TetovaSot - 11-Jan-2017 21:27
Lideri i BESËS, Bilall Kasami në intervistën që po zhvillon në Click Plus të tv 21, tha se me Nikolla Gruevskin nuk do të ulemi të bisedojmë për formimin e Qeverisë së re. “Nuk do të ulemi të bisedojmë me njerëz që janë ...
Bilall Kasami: S’e pranojmë Nikolla Gruevskin për bisedime, ai ka thënë hapur se nuk e pranon Ridefinimin
AlMaKos - 11-Jan-2017 21:25
Kreu i BESËS Bilall Kasami në CLick Plus të tv 21 ka thënë se nuk e pranon në bisedime Nikolla Gruevskin e VMRO – DPMNE, sepse ai ka thënë hapur se nuk pranon Ridefinimin e shtetit dhe se është në procedura të PSP-së. ...
Kasami në “ClickPlus”: Nuk kemi patur asnjë kontakt me VMRO-DPMNE, por kemi pas kontakte me LSDM dhe BDI (VIDEO)
TetovaSot - 11-Jan-2017 21:25
Lideri i BESËS, Bilall Kasami në intervistën që po zhvillon në Click Plus të tv 21, Nuk kemi patur asnjë kontakt me VMRO-DPMNE, kemi pas kontakte me LSDM dhe BDI si dhe me LR-PDSH-në. “Nuk kemi pasur asnjë kontakt me ...
Kasami: Lëvizja BESA nuk mund ta krijojë Qeverinë re, nuk i ka kombinatorikat nevojshme (VIDEO)
TetovaSot - 11-Jan-2017 21:19
Lideri i BESËS, Bilall Kasami në intervistën që po zhvillon në Click Plus të tv 21, theksoi se qeveria nuk mvaret nga Lëvizja BESA, por se qeverinë e re duhet ta formojnë ato që fituan votat më 11 dhjetor nga pala e ...
Bilall Kasami: Deklarata e përbashkët si pasoj e dështimit të tërësëshim i partisë në pushtet (VIDEO)
AlMaKos - 11-Jan-2017 21:15
Partitë në pushtet VMRO dhe BDI tentuan të deformojnë rezultatin zgjedhor me çka Lëvizjes BESA i janë vjedhur më së paku dy deputetë, ka deklaruar BIlall Kasami kreu i BESËS për tv 21 M në Click Plus. Ai ka thënë se ajo ...
Aleanca pr Shqiptart: T bojkotohen zgjedhjet e reja eventuale
Bota Sot - 11-Jan-2017 21:13
“Aleanca për Shqiptarët” ju bën thirrje partive politike shqiptare të bojkotojnë zgjedhjet eventuale, përderisa asnjë subjekt politik nuk e pranon platformën e tyre dhe nuk siguron shumicë parlamentare. Ky qëndrim i ...
Bojkotim i zgjedhjeve të ardhshme?
Flaka - 11-Jan-2017 20:35
Aleanca për Shqiptarët u bëri thirrje partive shqiptare ti bojkotojnë zgjedhjet eventuale parlamentare nëse asnjë subjekt politik maqedonas nuk e pranon platformën me shtatë kërkesat dhe nuk siguron shumicë ...
A po e nxen Ali Ahmetin haku i Gazetës Lajm për paditë maqedonisht, thotë se është në hall të madh (Video)
AlMaKos - 11-Jan-2017 20:30
“Jam në hall, e pranoj se jam në hall të madh…”. Këtë e ka thënë mes tjerash kryetari i i BDI-së Ali Ahmeti, në intervistën e dhënë në emisionin “Klik Plus” në Tv 21. Udhëheqësi i emisionit Fatmir Aliu edhe një herë u ...
A po zbuten tonet nacionaliste? Partitë me fjalor ndryshe pas zgjedhjeve /Video
AlMaKos - 11-Jan-2017 20:26
Partitë të shmangin thirrjet nacionaliste dhe se nuk ka koalicionim me askënd që i fut në zjarre shqiptarët dhe maqedonasit, theksoi kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti mbrëmë në intervistën në “Klik Plus”. “Nuk do të më ketë ...
Zgjedhje të reja apo qeveri e re?
Flaka - 11-Jan-2017 20:26
Ali Ahmeti edhe para uljes oficiale në tavolinë me Nikolla Gruevskin për nisje të bisedimeve e thirri kryesinë qendrore, transmeton FLAKA.mk Lideri BDI-së nga bashkëpunëtorët më të ngushtë partiak pret edhe një analizë ...
BESA thotë se Ahmeti dhe Gruevski kanë skenar të fshehtë; ASH-ja kundër zgjedhjeve të reja
Zhurnal - 11-Jan-2017 20:04
Shkup, 11 janar - Aleanca për Shqiptarët do t`u bëjë thirrje partive tjera që të bojkotojnë zgjedhjet e reja nëse ato shpallen për shkak se partitë maqedonase nuk pranojnë Platformën e përbashkët të partive shqiptare. ...
Sela: Të bojkotojm zgjedhjet e mundshme parakohshme, nëse nuk pranohet platfora jonë
Flaka - 11-Jan-2017 19:22
Ziadin Sela thotë se është koha që të zgjidhen çështjet e shqiptarëve në Maqedoni, ndryshe kriza politike do të thellohet. “Çështja e koalicionit me VMRO-DPMNE-në është një problem tjetër që nuk i përputh qëndrimet e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore