Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Ja çfarë duhet të bëni nëse keni grip ose ftohje!
Ja çfarë duhet të bëni nëse keni grip ose ftohje!
Dritare.net - 11-Jan-2017 16:39
Askush prej nesh nuk mund t’i shmanget gripit apo ftohjes dhe për këtë ka një gamë të gjerë trajtimesh të mundshme që mund të përdorim për t’u përmirësuar. Por jo të gjitha prej tyre mund t’iu ndihmojnë, pasi varet nëse ...
FOTO/ Çfarë duhet të bëni nëse keni grip ose ftohje
Syri - 11-Jan-2017 10:09
Askush prej nesh nuk mund t’i shmanget gripit apo ftohjes dhe për këtë ka një gamë të gjerë trajtimesh të mundshme që mund të përdorim për t’u përmirësuar. Por jo të gjitha prej tyre mund t’iu ndihmojnë, pasi varet nëse ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE