Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 01:48
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Hoxha: Gjykatat themelore në funksion të ngritjes së imazhit të drejtësisë
Hoxha: Gjykatat themelore në funksion të ngritjes së imazhit të drejtësisë
EkonomiaOnline - 11-Jan-2017 16:29
Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, priti në takim kryetarët e gjykatave themelore të Republikës së Kosovës me të cilët bisedoi rreth sfidave dhe çështjeve nga veprimtaria e këtyre gjykatave, në funksion të ngritjes ...
Hoxha takon kryetarët e Themeloreve: Të kontribuojmë në interes të qytetarëve
Indeks Online - 11-Jan-2017 16:26
Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, priti sot në takim kryetarët e gjykatave themelore të Republikës së Kosovës me të cilët bisedoi rreth sfidave dhe çështjeve nga veprimtaria e këtyre gjykatave, në funksion të ...
Gjykatat themelore në funksion të ngritjes së imazhit të drejtësisë
Koha.net - 11-Jan-2017 16:18
Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, priti sot kryetarët e gjykatave themelore të Republikës së Kosovës me të cilët bisedoi rreth sfidave dhe çështjeve nga veprimtaria e këtyre gjykatave, në funksion të ngritjes së ...
Hoxha: Gjykatat themelore në funksion të ngritjes së imazhit të drejtësisë
Albportali - 11-Jan-2017 16:17
Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka pritur sot në takim kryetarët e gjykatave themelore të Republikës së Kosovës me të cilët bisedoi rreth sfidave dhe çështjeve nga veprimtaria e këtyre gjykatave, në funksion të ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Meta-Veseli: Demarkacioni, nevojë për liberalizimin e vizave dhe eurointegrimin
Vdes ambasadori rus në OKB, Vitaly Churkin
Analiza/ Bashkimi qytetar i 18 shkurtit frikëson Ramën, e detyron të dëbojë deputetët nga Tirana e t’i shpërndajë nëpër zona
Koçijançiç kundër bojkotit të Parlamentit
Gjatë takimit të zëvendëspresidentit amerikan Pence me zyrtarët e BE-së në Bruksel, flamuri amerikan është shfaqur me 51 yje (Foto)
U vetëhelmua me fotoksinë, gjendet motivi pse i dha fund jetës kryetari i komunës Baz
Gramsh, digjet kati i tretë i një pallati, 8 familje në qiell të hapur
FOTO/ Ndodh në Angli, portieri ha sanduiç gjatë ndeshjes
Shenjat e gishtave për 6 të zgjedhur, sekuestro dosjeve
Tajon: Është herët për të spekuluar rreth anëtarësimit të Kosovës në BE