Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Në gjashtë qytete të Kosovës po protestohet për Haradinajn
Gazeta Monitor - 11-Jan-2017 14:58
Shumë qytetarë u janë bashkuar marsheve protestuese për Ramush Haradinajn, të organizuara në gjashtë qendrat e qyteteve më të mëdha të Kosovës. Më së shumti qytetarë i janë përgjigjur protestës të thirrura në qendrat e ...
Gjakova në mbrojtje të Haradinajt
Gazeta Monitor - 11-Jan-2017 14:03
Qytetarë të shumtë dhe përfaqësues të partive politike, me një marsh në Gjakovë kërkuan lirimin e liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj. Ata u mblodhën në qendër të qytetit, në parkun “Shën Tereza” për të kërkuar që ...
Në shtatë qytete të Kosovës po protestohet për Haradinajn (Foto)
InFokusi - 11-Jan-2017 14:00
Shumë qytetarë i janë bashkuar marsheve protestuese për Ramush Haradinajn, të organizuara në shtatë qendrat e qyteteve më të mëdha të Kosovës. Më së shumti qytetarë i janë përgjigjur protestës të thirrura në qendrat e ...
Gjakova në mbrojtje të Haradinajt
EkonomiaOnline - 11-Jan-2017 12:31
Shumë qytetarë të Gjakovës dhe Rahovecit janë bashkuar marshit protestues për Ramush Haradinaj. Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini, në këtë protestë, ka thënë se Haradinaj është simbol i Kosovës. Pal Lekaj ka thënë se ...
Gjakova në mbrojtje të Haradinajt [video]
Koha.net - 11-Jan-2017 12:21
Shumë qytetarë të Gjakovës dhe Rahovecit janë bashkuar marshit protestues për Ramush Haradinaj. Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini, në këtë protestë, ka thënë se Haradinaj është simbol i Kosovës. Pal Lekaj ka thënë se ...
Gjini: BE-ja na kërkon t’i kryejmë detyrat, e nga Serbia s’na mbron
Arbresh - 10-Jan-2017 22:53
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini, ka thënë se Bashkimi Evropian kërkon nga Kosova që vazhdimisht t’i kryejë detyrat, dhe në fund thotë se nuk mund ta mbrojë vendin nga Serbia. Këtë Gjini e ...
Gjini: Presim kthimin e Haradinajt, Franca shpalli të pafajshëm edhe Avni Rrustemin
Klan Kosova - 10-Jan-2017 21:54
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini ka thënë se e kuptojnë pozitën dhe të menduarit e Francës në aspektin politik, lidhur me rastin e Ramush Haradinaj. Ai ka thënë se e presin shumë shpejt kthimin në Kosovë të liderit të ...
“Serbia nuk ka problem me Haradinajn e para 18 viteve”
InFokusi - 10-Jan-2017 21:53
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini ka thënë se qëllimi i tyre është që sa më parë ta kthejnë liderin e tyre, Ramush Haradinajn në Kosovë. Gjini shton se Haradinaj është duke i penguar Serbisë sot, njofton Klan Kosova. ...
Gjini: BE-ja na kërkon t’i kryejmë detyrat, e nga Serbia s’na mbron
InFokusi - 10-Jan-2017 21:45
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini, ka thënë se Bashkimi Evropian kërkon nga Kosova që vazhdimisht t’i kryejë detyrat, dhe në fund thotë se nuk mund ta mbrojë vendin nga Serbia. Këtë Gjini e ...
“Serbia nuk ka problem me Haradinajn e para 18 viteve”
Klan Kosova - 10-Jan-2017 21:39
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini ka thënë se qëllimi i tyre është që sa më parë ta kthejnë liderin e tyre, Ramush Haradinajn në Kosovë. Gjini shton se Haradinaj është duke i penguar Serbisë sot, njofton Klan Kosova. ...
Gjini për rastin e Haradinajt: Të gjithë po i fërkojnë duart, është turp
Klan Kosova - 10-Jan-2017 21:33
Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini ka thënë se të gjithë po i fërkojnë duart në Kosovë pas arrestimit të Ramush Haradinajt dhe se sipas tij kjo është e turpshme. Gjini ka folur edhe për ...
Gjini: BE na kërkon t’i kryejmë detyrat dhe nuk na mbron nga Serbia
Klan Kosova - 10-Jan-2017 21:21
Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini ka thënë se Bashkimi Evropian kërkon nga Kosova që vazhdimisht t’i kryejë detyrat dhe në fund thonë se nuk mund ta mbrojnë vendin nga Serbia. Këtë Gjini e ka thënë duke u lidhur në ...
Galeri

Lajmet Kryesore