Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 22:26
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Dëshmitari: Si e shpëtova 15 vjeçaren nga mbytja në liqenin e Kasharit
OraNews - 11-Jan-2017 21:43
Një vajzë 15 vjeçare u shpëtua nga një banor teksa po rrezikonte seriozisht jetën në liqenin e Kasharit në rrethinat e Tiranës, por vëllai i saj nuk ishte me fat. 12 vjeçari humbi jetën pasi u mbyt duke luajtur mbi ...
Shqipëri, shkon në tetë numri i viktimave nga i ftohti
Standard - 11-Jan-2017 21:33
Ka shkuar në 8 numri total i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë. Gjatë ditës së sotme janë shënuar dy viktima në Tiranë, Pogradec dhe në Fier. Një 12-vjeçar ka humbur jetën në liqenin e Kasharit, që këto ...
Dëshmia rrënqethëse: Si e shpëtova 15-vjeçaren në liqenin e Kasharit
Java News - 11-Jan-2017 21:31
Një vajzë 15 vjeçare u shpëtua nga një banor teksa po rrezikonte seriozisht jetën në liqenin e Kasharit në rrethinat e Tiranës, por vëllai i saj nuk ishte me fat. 12 vjeçari humbi jetën pasi u mbyt duke luajtur mbi ...
Ngrin diga në liqenin e Velesit
Zhurnal - 11-Jan-2017 21:27
Veles, 11 janar - I ftohti që s`mbahet mend ka shkaktuar një ndodhi të pazakontë në qytetin e Velesit, më saktësisht në liqenin artificial që ndodhet disa kilometra më larg. Diga e liqenit është mbuluar me akull për ...
Dëshmitari: Si e shpëtova 15 vjeçaren nga mbytja në liqenin e Kasharit
Lajmi i Fundit - 11-Jan-2017 21:13
Një vajzë 15 vjeçare u shpëtua nga një banor teksa po rrezikonte seriozisht jetën në liqenin e Kasharit në rrethinat e Tiranës, por vëllai i saj nuk ishte me fat. 12 vjeçari humbi jetën pasi u mbyt duke luajtur mbi ...
Dëshmitari: Si e shpëtova 15 vjeçaren nga mbytja në liqenin e Kasharit
Koha Jone - 11-Jan-2017 21:13
Një vajzë 15 vjeçare u shpëtua nga një banor teksa po rrezikonte seriozisht jetën në liqenin e Kasharit në rrethinat e Tiranës, por vëllai i saj nuk ishte me fat. 12 vjeçari humbi jetën pasi u mbyt duke luajtur mbi ...
E mërkura tragjike, katër viktima brenda ditës nga moti i keq në Shqipëri
Lajmi i Fundit - 11-Jan-2017 21:09
Në rezervuarin e Mëzezit, në periferi të Tiranës, një 12-vjeçar humbi jetën pasi u mbyt teksa luante me një bukëpeshku mbi akullin që u thye. Në përpjekje të dëshpëruar, në ujërat e ftohta u fut për ta shpëtuar e motra ...
VIDEO/ Fenomeni i rrallë, edhe liqeni i Ohrit nën “pushtetin” e akullit
Java News - 11-Jan-2017 20:57
Në një video të realizuar nga ekipet për shpëtim në Liqenin e Ohrit shihet se si akulli ka mbuluar këtë liqen që ka ndodhur vetëm disa herë në 100 vitet e fundit. Videoja u përhap me shpejtësi dhe ka sjellë kureshtje të ...
Tragjedi në Fier/ 40 vjeçari tenton të ecë mbi liqenin e ngrirë por mbytet
Telegraf - 11-Jan-2017 20:54
Fatkeqësisht një 40 vjeçar nga Fieri ka humbur sot jetën
Shqipëri, shkon në tetë numri i viktimave nga i ftohti
Aktuale.MK - 11-Jan-2017 20:52
Ka shkuar në 8 numri total i personave të vdekur për shkak të motit të ftohtë. Gjatë ditës së sotme janë shënuar dy viktima në Tiranë, Pogradec dhe në Fier. Një 12-vjeçar ka humbur jetën në liqenin e Kasharit, që këto ...
Nxirret pas 6 orësh kërkimesh 40 vjeçari i mbytur në Fier
Dritare.net - 11-Jan-2017 20:35
Është nxjerrë pas 6 orësh kërkimesh 40 vjeçari nga Fieri i cili u mbyt ditën e sotme në një rezervuar në Petovë. Polumbarët kanë arritur të gjejnë trupin e viktimës Hajredin Xhelo i cili humbi jetën ditën e sotme pasi ...
Shqipëri, shkon në 6 numri i viktimave nga moti i keq
Portalb - 11-Jan-2017 20:32
Shkon në 6 numri i viktimave në Shqipëri si pasojë e motit të keq që ka bllokuar vendin me reshjet e dendura të borës dhe temperaturat e ulëta. Viktima e fundit është një 69-vjeçar që ka humbur jetën në ujërat e lumit ...
Shkon në 10 numri i viktimave që kanë gjetur vdekjen nga i ftohti në Shqipëri
ABCNews - 11-Jan-2017 20:32
Shkon në 10 numri i viktimave që kanë gjetur vdekjen nga i ftohti në Shqipëri Vetëm të mërkurën 4 viktima 11 janar 2017 20:32 Moti i keq që ka kapluar vendin, ka shkaktuar 10 viktima deri më tani. Si pasojë e të ...
Fier, nxirret nga polumbarët trupi i pajetë i 40-vjeçarit
Lexo - 11-Jan-2017 20:27
Pas 6 orësh nga ngjarja e pazakontë, ku një 40-vjeçar u mbyt në rezervuarin e Petovës pasi tentoi të ecte mbi sipërfaqen e akullt, polumbarët kanë arritur të nxjerrin nga ujo trupin e pajetë. Ngjarja u shënua ditën e ...
U mbyt në rezervuarin e akullt, e gjejnë pas 6 orësh trupin e 40 vjeçarit
Gazeta Monitor - 11-Jan-2017 20:24
Polumbarët kanë arritur më në fund, pas 6 orë kërkimeesh të nxjerrin trupin e pajetë të 40 vjeçarit që humbi jetën sot në një rezervuar në Petovë të Fierit. Trupi i viktimës Hajredin Xhelo, është arritur të gjendet nga ...
Ngricat dhe moti i ftohtë, katër viktima në qytete të ndryshme
AlMaKos - 11-Jan-2017 20:24
Katër viktima të tjera janë shënuar sot nga i ftohti i acartë janë regjistruar sot në Tiranë, Pogradec, Fier dhe Durrës. Sipas policisë së kryeqytetit, rreth orës 14:15, në Mëzez, tek Liqeni i Kasharit, kanë rënë 2 ...
U mbyt n rezervuarin e akullt t Fierit, polumbart gjejn pas 6 orsh trupin e 40 vjearit
Bota Sot - 11-Jan-2017 20:11
Polumbarët kanë arritur më në fund, pas 6 orë kërkimeesh të nxjerrin trupin e pajetë të 40 vjeçarit që humbi jetën sot në një rezervuar në Petovë të Fierit. Trupi i viktimës Hajredin Xhelo, është arritur të gjendet nga ...
E mërkura tragjike, 4 viktima nga ngrica në Tiranë, Pogradec, Fier e Durrës
Top Channel - 11-Jan-2017 19:57
Në rezervuarin e Mëzezit, në periferi të Tiranës, një 12-vjeçar humbi jetën pasi u mbyt teksa luante me një bukëpeshku mbi akullin që u thye. Në përpjekje të dëshpëruar, në ujërat e ftohta u fut për ta shpëtuar e motra ...
Polumbarët nxjerrin pas 6 orësh trupin e pajetë të 40 vjeçarit nga Fieri
OraNews - 11-Jan-2017 19:54
Polombarët dhe policia kanë nxjerr pas 6 orësh trupin e pa jetë të 40 vjeçarit Hajredin Xhelo i cili gjeti vdekjen mesditën e sotme në ujrat e rezervuarit teksa po provonte të kalonte mbi siperfaqen e tij të ngrirë. ...
Ora News filmon momentin e nxjerrjes nga liqeni të trupit të 12-vjeçarit
OraNews - 11-Jan-2017 19:54
Nje 12 vjecar ka humbur jeten pasi ishte duke rreshqitur në sipërfaqen e akullt të liqenit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Kasharit ne perferi të kryeqytetit. 12 vjeçari ka qënë i shoqëruar edhe nga e motra 15 ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore