Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:24
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Dëshmitari: Si e shpëtova 15 vjeçaren nga mbytja në liqenin e Kasharit
Ra në liqen teksa tentoi të lëvizte mbi akull, nxirret pas 6 orësh nga uji trupi i 40-vjecarit
BalkanWeb - 11-Jan-2017 19:17
FIER- Pas 6 orësh nga ngjarja e pazakontë, ku një 40-vjeçar u mbyt në rezervuarin e Petovës pasi tentoi të ecte mbi sipërfaqen e akullt, polumbarët kanë arritur të nxjerrin nga ujo trupin e pajetë. Ngjarja u shënua ...
E mërkura tragjike, 4 viktima nga ngrica në Tiranë, Pogradec, Fier e Durrës
Top Channel - 11-Jan-2017 19:57
Në rezervuarin e Mëzezit, në periferi të Tiranës, një 12-vjeçar humbi jetën pasi u mbyt teksa luante me një bukëpeshku mbi akullin që u thye. Në përpjekje të dëshpëruar, në ujërat e ftohta u fut për ta shpëtuar e motra ...
I ftohti polar/ Bilanc tragjik, shtatë viktima në pesë ditë, tre vetëm sot. Rrethanat në të cilat humbën jetën (Emrat)
BalkanWeb - 11-Jan-2017 16:18
TIRANE- Nga i ftohti që mbërtheu vendin që prej ditëve të para të këtij viti, ku u regjistruan temperaturat më të ulëta ndonjëherë në Shqipëri që prej dimrit të 1985-ës, pati edhe një bilanc tragjik viktimash, deri më ...
Tragjedia ndjek familjen Gurakuqi, 12-vjeçari që u mbyt në liqen vëllai i vajzës që u përdhunua nga babai
Mapo - 11-Jan-2017 17:25
Një ngjarje e rëndë u shënua sot në Mëzez, në periferi të Tiranës ku një fëmijë 12 vjeç u mbyt në liqenin e Kasharit. Fëmija po luante në sipërfaqen e ngrirë të liqenit, por akulli e tradhëtoi duke i marrë jetën. ...
I ftohti polar/ Bilanc tragjik, tetë viktima në pesë ditë, katër vetëm sot. Rrethanat në të cilat humbën jetën (Emrat)
BalkanWeb - 11-Jan-2017 18:07
TIRANE- Nga i ftohti që mbërtheu vendin që prej ditëve të para të këtij viti, ku u regjistruan temperaturat më të ulëta ndonjëherë në Shqipëri që prej dimrit të 1985-ës, pati edhe një bilanc tragjik viktimash, deri më ...
Durrës, humb jetën një 68- vjeçare shkak dyshohen temperaturat e ulta
Shqiptarja - 11-Jan-2017 18:07
DURRËS - Një e moshuar është gjetur e vdekur mbrëmjen e sotme në banesën e saj.Mësohet se është Shpresa Muça 68- vjeç dhe jetonte e vetme. Kanë qenë fqinjët që kanë njoftuar në polici për vdekjen e saj.Dyshohet se ...
Fier,gjendet pas disa orësh trupi i bariut që ra në liqenin e Petovës
Shqiptarja - 11-Jan-2017 19:30
Trupi i bariut 40- vjeçar i cili ra në liqenin e Petovës është gjetur pas disa orësh kërkimesh nga polumbarët.Hajredin Xhelo ka tentuar të kalonte rezervuarin i cili kishte ngrirë mëngjesin e sotëm, por në ato momente ...
Gjendet i vdekur diplomati Rus në Athinë
Mapo - 11-Jan-2017 17:55
Kreu i departamentit konsullor në ambasadën e Rusisë në Greqi është gjetur i vdekur në apartamentin e tij në Athinë, tha policia. Shenjat e para sugjeruan se Andrey Malanin, 55-vjeç, vdiq nga shkaqe natyrore, por ...
LAJMI I FUNDIT/ Polumbarët nxjerrin trupin e 12-vjeçarit nga rezervuari i ngrirë në Mëzez (VIDEO)
BalkanWeb - 11-Jan-2017 16:40
TIRANE- Gati dy orë pasi një 12-vjeçar që luante mbi rezervuarin e ngrirë të Mëzeit dhe u mbyt aksidentalisht pasi sipërfaqja e akullit u ça duke e zënë brenda, në vendngjarje kanë mbërritur polumbarët dhe kanë nxjerrë ...
3 ditë e vdekur brenda apartamentit në Durrës/ Zjarrfikësit gjejnë 67-vjeçaren pas telefonatës së djalit
BalkanWeb - 11-Jan-2017 17:49
DURRES- Një 67-vjeçare në qytetin e Durrësit është nxjerrë e pajetë nga apartamenti ku jetonte e vetme pranë Pallatit të Sportit, ndërsa dyshohet që mund të ketë pësuar ndonjë atak kardiak nga i ftohti. Gazetarja ...
Pogradec, regjistrohet viktima e dytë nga i ftohti, një 38-vjeçar
Shqiptarja - 11-Jan-2017 17:25
Një tjetër viktimë si pasojë e të ftohtit është shënuar në qarkun juglindor të vendit. Një 38 vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit ndërsa vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale. Ngjarja ...
Çahet akulli i rezervuarve, tre viktima në Tiranë, Fier e Pogradec
Mapo - 11-Jan-2017 16:38
Një 12-vjeçar ka humbur jetën në Tiranë teksa kishte rënë në liqenin e Kasharit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 14.15 në Mezëz. Të dhënat e para bëjnë të ditur se bashkë me të miturin ndodhej dhe një fëmijë ...
Ora News filmon momentin e nxjerrjes nga liqeni të trupit të 12-vjeçarit
OraNews - 11-Jan-2017 19:54
Nje 12 vjecar ka humbur jeten pasi ishte duke rreshqitur në sipërfaqen e akullt të liqenit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Kasharit ne perferi të kryeqytetit. 12 vjeçari ka qënë i shoqëruar edhe nga e motra 15 ...
Drama e dytë në familjen Gurakuqi/ Djali mbytet në rezervuar, vajza u përdhunua nga i ati në 2015
BalkanWeb - 11-Jan-2017 16:48
TIRANE- Mbytja e 12-vjeçarit në rezervuarin e Mëzezit teksa luante me akullin mbi sipërfaqe, i cili e tradhtoi duke e futur brenda, nxjerr shënon edhe dramën e dytë për familjen e tij. Motra e tij, 15-vjeçarja që tentoi ...
U mbyt n rezervuarin e akullt t Fierit, polumbart gjejn pas 6 orsh trupin e 40 vjearit
Bota Sot - 11-Jan-2017 20:11
Polumbarët kanë arritur më në fund, pas 6 orë kërkimeesh të nxjerrin trupin e pajetë të 40 vjeçarit që humbi jetën sot në një rezervuar në Petovë të Fierit. Trupi i viktimës Hajredin Xhelo, është arritur të gjendet nga ...
40-vjeçari mbytet në rezervuar/ I vëllai: Hajredini po ruante bagëtitë, u bë kurioz nga akulli
BalkanWeb - 11-Jan-2017 16:18
FIER- Vëllai i 40-vjeçarit Hajredin Xhelo, i cili u mbyt në liqenin e Petovës pasi u thye akulli mbi të cilin po ecte, ka folur për ngjarjen. Përparim Xhelo tregon se vëllai i tij, bari, po ruante bagëtitë, por u bë ...
Tragjedi në Fier, babai i dy fëmijëve kalon në këmbë mbi liqenin e ngrirë, përfundon brenda tij
BalkanWeb - 11-Jan-2017 14:18
FIER- Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur sot në Fier. Tentativa e një 40-vjeçari për të ecur mbi akull ka rezultuar e dështuar, pasi ai është thyer, duke u mbytur në rezervuar. Burime nga policia pohuan se bëhet ...
Moti i keq “vret” dy të tjerë, një në Pogradec e një në Fier
GazetaTema - 11-Jan-2017 14:40
Dy persona kanë humbur jetën sot si pasojë e të ftohtit. Viktima e parë është shënuar në Pogradec ndërsa i dyti në Fier. Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Pogradecit, me vdekjen që ...
Shqipëri, shkon në 6 numri i viktimave nga moti i keq
Portalb - 11-Jan-2017 20:32
Shkon në 6 numri i viktimave në Shqipëri si pasojë e motit të keq që ka bllokuar vendin me reshjet e dendura të borës dhe temperaturat e ulëta. Viktima e fundit është një 69-vjeçar që ka humbur jetën në ujërat e lumit ...
Pas 6 orësh, polumbarët nxjerrin nga rezervuari trupin e pajetë të babait të dy fëmijëve
Syri - 11-Jan-2017 19:25
Pas 6 orësh, polumbarët kanë arritur të nxjerrin nga uji trupin e pajetë të një 40-vjeçari i cili u mbyt në rezervuarin e Petovës pasi tentoi të ecte mbi sipërfaqen e akullt. Ngjarja u shënua rreth orës 13.20, kur ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore