Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 18:50
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Reshjet e bors n Tiran-Durrs, MTI: Kujdes! Mos udhtoni pa zinxhir!
Bota Sot - 11-Jan-2017 22:54
Reshjet e dendura që kanë përfshirë mbrëmjen e sotme zonën e Shqipërisë së Mesme, ka bërë që Ministria e Transporteve të japë alarmin për tyë gjithë drejtuesit e automjeteve. Përmes një njoftimi zyrtar NMinistria e ...
Dëbora në Tiranë-Durrës, Policia: Kujdes, lëvizni vetëm me zinxhirë!
Dritare.net - 11-Jan-2017 22:54
Policia Rrugore njofton të gjithë qytetarët se për shkak të reshjeve të dëborës që përfshinë kryeqytetin dhe Durrësit, lëvizja e mjeteve nga Tirana në Durrës dhe anasjelltas do të bëhet me zinxhirë. Kjo është një masë ...
Dëbora/ Policia Rrugore: Qarkullimi në autostradën Tiranë - Durrës, me zinxhirë
Sot.Al - 11-Jan-2017 22:51
Dëbora/ Policia Rrugore: Qarkullimi në autostradën Tiranë - Durrës, me zinxhirë Si pasojë e reshjeve të dëborës në Tiranë dhe në Durrës, policia rrugore ka njoftuar se qarkullimi në autostradë do të bëhet me zinxhirë. ...
Policia: Lëvizja e mjeteve në autostradë me zinxhirë. Shënohet aksidenti i parë
Lajmi i Fundit - 11-Jan-2017 22:42
Policia Rrugore njofton të gjithë qytetarët se lëvizja e mjeteve nga Tirana në Durrës dhe anasjelltas do të bëhet me zinxhirë, pas reshjeve të dëborës që përfshinë Tiranën e Durrësin mbrëmjen e të merkures. Kjo është ...
Dëbora mbulon vendin, krerët e institucioneve “në këmbë”: Tregoni kujdes, mos lëvizni pa zinxhirë
BalkanWeb - 11-Jan-2017 22:39
TIRANE – Reshjet e dëborës kanë rinisur mbrëmjen e sotme në pjesën qendrore të vendit, duke mbuluar rrugët në Tiranë, Elbasan e Durrës. Ndërsa prej mëngjesit, reshjet kanë vijuar në zonat malore e në jug të vendit. ...
Reshjet e borës në Shqipërinë e Mesme, MTI: Qarkulloni me zinxhirë
Shqiptarja - 11-Jan-2017 22:16
Si pasojë e reshjeve të dendura të dëborës mbrëmjen e sotme në Shqipërinë e Mesme, lëvizja në autostradën Tiranë-Durrës duhet të kryhet me zinxhirë.Ministria e Transporteve ju bën apel drejtuesve të mjeteve qe të kenë ...
Bora në qytete, Ministria e Transporteve: Shoferë, bëni kujdes
Lajmi i Fundit - 11-Jan-2017 22:15
Ministria e Transportit ju ben apel drejtuesve te mjeteve qe te kene kujdes gjate qarkullimit me automjete. Ky institucion njofton se ka rreshje debore ne Shqiperine e mesme dhe i kerkon drejtuesve te perdorin zinxhire. ...
Reshjet e borës/ Ministria e Transportit: Shmangni lëvizjet deri në normalizimin e situatës
Syri - 11-Jan-2017 22:15
Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës ka reaguar pas reshjeve të dendura te dëborës që kanë mbuluar akset në Shqipërinë e mesme. “Duke qenë se ka pasur reshje të konsiderueshme dëbore, të shmangen lëvizjet deri në ...
Reshjet e borës/ Ministria e Transporteve: Shmangni lëvizjet deri në normalizimin e situatës
Syri - 11-Jan-2017 22:12
Reshjet e borës/ Ministria e Transporteve: Shmangi lëvizjet deri ne normalizimin e situatës! Ministria e Transportit ka reaguar pas reshjeve te dendura te dëborës që kanë mbuluar akset në Shqipërinë e mesme. “Duke qenë ...
Dëbora bllokon autostradën Tiranë - Durrës, aksidente dhe rradhë 3 km (Video)
News Bomb - 11-Jan-2017 22:09
Rreshjet e borës të nisura pak orë më parë kanë sjellë edhe bllokimin e autostradës Tiranë – Durrës. Situata më problematike është krijuar pranë mbikalimit të Vorës, ku disa automjete janë aksidentuar dhe për rrjedhojë ...
Reshjet e dëborës në Shqipërinë e mesme, MTI: Qarkulloni me zinxhirë
Shqiptarja - 11-Jan-2017 22:09
Si pasojë e reshjeve të dendura të dëborës mbrëmjen e sotme në Shqipërinë e mesme, lëvizja në autostradën Tiranë-Durrës duhet të kryhet vetëm me zinxhirë.Ministria e Transportit ju ben apel drejtuesve te mjeteve qe te ...
Moti i keq, disa akse rurale ende të bllokuara
Stilografi - 11-Jan-2017 20:45
Strukturat e angazhuara me mirëmbajtjen e rrugëve, firmat e kontraktuara kanë vijuar punën e tyre për hapjen e rrugëve nacionale, të cilat qanë të qarkullueshme pa zinxhirë në pjesën dërrmuese te tyre. Sidoqoftë, mbeten ...
Situata e shkaktuar nga ngricat në të gjithë Shqiopërinë. Ja rrugët ku qarkullohet me zinxhirë
TetovaSot - 11-Jan-2017 20:30
Në të gjithë vendin vijojnë kushtet e rënduara të motit me temperatura nën zero, të cilat kanë shkaktuar vështirësi sidomos në qarkullimin e automjeteve. Strukturat e angazhuara me mirëmbajtjen e rrugëve, firmat e ...
Moti i keq, disa akse rurale ende të bllokuara
AlMaKos - 11-Jan-2017 20:24
Strukturat e angazhuara me mirëmbajtjen e rrugëve, firmat e kontraktuara kanë vijuar punën e tyre për hapjen e rrugëve nacionale, të cilat qanë të qarkullueshme pa zinxhirë në pjesën dërrmuese te tyre. Sidoqoftë, mbeten ...
Emergjencat Civile: Kjo është gjendja e rrugëve në gjithë Shqipërinë
Lajmi i Fundit - 11-Jan-2017 20:24
Në të gjithë vendin vijojnë kushtet e rënduara të motit me temperatura poshtë zeros, të cilat kanë shkaktuar vështirësi sidomos në qarkullimin e automjeteve. Strukturat e angazhuara me mirëmbajtjen e rrugëve, firmat e ...
Ministria e Transporteve: Asnjë aks kombëtar nuk është i bllokuar
VizionPlus - 11-Jan-2017 20:20
Ministria e Tranportit informoi mbi kalueshmërinë e rrugëve në orën 14.00. Sipas informacionit në të gjithë territorin e vendit nuk ka asnjë aks kombëtar të bllokuar. Sipas MTI-së, në qarkun e Kukësit, trashësia e borës ...
I ftohti dhe ngricat, ja situata në qytetet dhe rrugët e Shqipërisë
Dritare.net - 11-Jan-2017 20:10
Emergjencat Civile, kanë publikuar informacione të reja lidhur me situatën pas reshjeve të borës dhe të ftohtit që ka mbërthyer vendin. Kushtet e rënduara të motit kanë shkaktuar vështirësi sidomos në qarkullimin e ...
Tropoja izolohet nga dëbora, mungesë ushqimesh dhe ilaçesh
Sot.Al - 11-Jan-2017 20:08
Tropoja izolohet nga dëbora, mungesë ushqimesh dhe ilaçesh Njësitë administrative, Nikaj- Merturi, Llugaj, Margegaj, Bytyçi, Bujan, Tropojë dhe Fierzë vazhdojnë të mbeten në pushtetin e dëborës dhe ngricave. Afro 5 mijë ...
Fshatrat e Tropojës të izoluara nga dëbora, mungojnë ushqimet e ilaçet
TetovaSot - 11-Jan-2017 20:05
Njësitë administrative, Nikaj- Merturi, Llugaj, Margegaj, Bytyçi, Bujan, Tropojë dhe Fierzë vazhdojnë të mbeten në pushtetin e dëborës dhe ngricave. Afro 5 mijë banorëve që jetojnë në rreth 60 fshatra nuk u mundësohet ...
Moti i keq përfshin vendin, shpërndahen ndihma në zonat e bllokuara
Sot.Al - 11-Jan-2017 20:05
Moti i keq përfshin vendin, shpërndahen ndihma në zonat e bllokuara Në të gjithë vendin vijojnë kushtet e rënduara të motit me temperatura poshtë zeros, të cilat kanë shkaktuar vështirësi sidomos në qarkullimin e ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore